Forum Forum inwestycyjneFundusze

Gdzie kupujecie fundusze inwestycyjne?

Gdzie kupujecie fundusze inwestycyjne?

Mariusz_Kow / 37.248.176.* / 2019-08-07 21:28
Cześć,

mam trochę wolnych środków, które chcę zainwestować w fundusze. Możecie polecić miejsce gdzie jest najwygodniej? Jestem raczej iwestorem niedzielnym ale wiem co to jest fundusz/inwestowanie jako takie. Zależy mi na pewno na miejscu gdzie nie będę miał wysokich opłat za nabycie.

Proszę nie wklejać odpowiedzi: inwestuj w kryptowaluty/lepiej zainwestuj w działki na mazurach ;)

Liczę na konkretne odpowiedzi.
Włodek_Inwestor / 199.247.39.* / 2019-08-09 09:43
Z mojego doświadczenia - zacznij się uczyć inwestowania w akcje sam. Małe kwoty, ale z mentorem, od którego będzie mógł sie uczyć. Inwestowanie w fundusze, to strata pieniedzy. Zarzadzający pobierają opłate niezaleznie od wyniku, a więc mają 0 motywacji do osiągania rezultatów (sprawdz wyniki funduszy ajcyjnych na bankier.pl). Czytaj ksiązki i testuj w praktyce. Ja od niedawna obserwuje tego bloga i cały czas się ucze:

https://gieldawpraktyce.blogspot.com/
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy