Forum Forum inwestycyjneFundusze

fundusze inwestycyjne

fundusze inwestycyjne

sd / 83.19.169.* / 2006-05-04 11:44
Mam pytanko który fundusz inwestycyjny polecacie mam kilka tysięcy złoty myśle o akcyjnym prosze o pomoc
Wyświetlaj:
raci / 213.134.160.* / 2006-06-14 10:10
Ja mysle ze lepiej ulokowac to w kilka funduszy takie mozliwosci daje ci skandia, nie martwisz sie jak jeden fundusz spadnie w przypadku inwestowania tylko w jeden duze ryzyko, jesli hcesz wiedziec wiecej odezwij sie
Konsultant Money.pl / 2006-05-08 13:38 / Specjalista Money.pl
Zapraszam do działu FUNDUSZE - http://www.money.pl/fundusze/ . Zamiściliśmy w nim zarówno narzędzia umożliwiające porównanie wynikow funduszy jak i poradniki, które powinny pomóc w zapoznaniu się z ta formą inwestycji.
sikor / 217.99.142.* / 2006-05-04 16:47
To zalerzy od 3 rzeczy.Skłonności do ryzyka,czasu jaki mogą poleżeć oraz kasy jaką możesz wpłacić.Jeśli akceptujesz wyższe ryzyko i wpłacisz na f-sze akcyjne, to kasa powinna poleżeć min.3 lata.Im dłużej, tym lepiej. Tu godne polecenia są f-sze akcji małych i średnich spółek,allianz aktywnej alokacji ,Pionier Mix 60.Wybór duży.Jeśli kasa mniejsza i na krótszy okres to zdecydowanie f-sze stabilnego wzrostu np.ING, Arka.Osobiście namawiam na ING - jest to towarzystwo które reprezentuję, więc najwięcej mogę powiedzieć na ten temat.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy