Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Gdzie nabywać fundusze

Gdzie nabywać fundusze

slawomirszpak / 2007-09-04 18:57
Mam pytanko, gdzie następuje najszybsza wycena funduszy. Ja na przykład nabyłem w oddziale PKO, niby pewne żródło ale wycena nastapiła 4dni pużniej, oczywiście na moją niekożyść-chodzi o fundusze akcji, a tutaj bardzo ważny jest czas.
Wyświetlaj:
Idyll / 2007-09-09 14:37 / Bywalec forum
Nie zgodziłbym sie z tobą, powszechnie wiadomo bowiem, że jesli chcialbyś inwestować spekulancko to najlepszym instrumntem są akcje, a nie fundusze akcyjne! Po drugie fundusze akcyjne z racji bardzo wysokiego ryzyka powinny być nabywane na okres przynajmniej 4-5 lat.
Jelsi chodzi o nabywanie jednostek uczestnictwa, to jak wiadomo najłatwiej w SFI mBanku! Ale polecam również zawiązywanie transakcji internetowych. Ostatnio miałem okazje sprawdzić jak system działa w przypadku UniFunduszy - i wiem, bez zażutów. Obecnie coraz więcej TFI daje możliwość zawiązywania transakcji przez internet może warto to sprawdzić, jesli nie chcesz korzystać z SFI!
slawomirszpak / 2007-09-09 17:34
Oczywiście masz rację tylko,że ja zaczynam swoją przygodę. N ie chciałem żucać się na głęboka wode, wiec nabyłem fundusze, tylko jak pisałem przez ten ICH przekret na 20 tysiakach byłem jakies 6stów na "-". Ale już otworzyłem konto w Mbanku i witaj eMaklerze, zobaczymy jak sobie poradze. Dzieki za odpowiedż, gdyby sebastian9 był uprzejmy napisać o swoich sprawdzonych zródełkach to wal smiało, wszyscy chcemy pomnozyć KASE.
Trade / 2007-09-04 19:01 / Bywalec forum
Mbank , Aegon , Strefa Zysku , ARrka
sebastian9 / 87.96.11.* / 2007-09-08 18:27
A ja polecam tańsze i praktyczniejsze niż wyżej wymienione
raku390 / 2007-09-08 19:05
A może przykładzik polecanego tańszego i praktyczniejszego
miroslawh / 2007-09-10 22:51
kwestia czy gra sie spekulacyjnie czy dlugoterminowo, dochodzą AXA, scandia, compensa, aspecta.... Im dluzej i wiecej to Scandia, axa fajniejsza na okres powyzej 10 lat, specta od 3 lat... powyzej sie nie bardzo oplaca w niej...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy