Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Gdzie szukać pracy dodatkowej? Jakieś propozycje?!

Gdzie szukać pracy dodatkowej? Jakieś propozycje?!

mbanaskiewicz / 2012-12-28 20:01
Gdzie szukać pracy dodatkowej? Czy są realne sposoby na zwiększenie swoich dochodów? Okazuje się, że tak. Rusza nowy, jedyny w Polsce portal poświęcony „pracy po godzinach”.

Większość z nas coraz częściej zadaje sobie pytanie
- w jaki sposób znaleźć pracę dodatkową?
- w jaki sposób zwiększyć swoje dochody?
- co zrobić, aby taka praca była opłacalna?
- czy jest to w ogóle możliwe?

Pytania te wynikają z obecnej sytuacji na rynku pracy oraz z faktu, iż większość z nas nie jest zadowolona ze swojej sytuacji finansowej.

Ostanie statystyki z gus’u podają, że w Polsce jest 17 milionów osób aktywnych zawodowo, a niemal 95% deklaruje, że zarabia za mało i chciałoby zarabiać więcej.

W tej sytuacji „praca po godzinach” staje się jedyną alternatywą na dodatkowe źródła dochodu. Niezupełnie jednak wiemy, jak ją zdobyć i jakie są możliwości.

Odpowiedzi możesz znaleźć na nowopowstającym portalu addwork24.com, który całkowicie poświęcony został „pracy po godzinach”.

Do współpracy zaprosiliśmy osoby, które często wykonują pracę, w potocznym rozumowaniu uważaną za pracę dodatkową. Wielu z nich odniosło sukces w tym, co robią, na tyle duży, że traktują to już jako jedyne źródło utrzymania.
Korzystając z ich doświadczenia, praktycznych umiejętności i porad oraz w odpowiedzi na
- zapotrzebowania rynku
- i oczekiwania niemal każdego Polaka

tworzymy PORTAL, który podpowie jak znaleźć odpowiednią dla Ciebie pracę, ile i na czym można zarobić, jaki czas należy na to poświęcić, na co uważać przy zawieraniu współpracy z pracodawcą i w co warto się angażować.

Prace nad addwork24.com już trwają. Dołożymy wszelkich starań, by spełniał on wszystkie Twoje oczekiwania.

Już wkrótce, dzięki licznym eksperckim opiniom możliwe, że znajdziesz tu odpowiedzi na szereg pytań m.in. jak zdobyć dodatkową pracę i jak zarobić w sprawdzony sposób.

Podziel się swoja opinią! Czekamy na Twoje sugestie!

Odwiedź nasz profil na Facebook’u: http://www.facebook.com/pages/addwork24com/523372494347501?ref=ts&fref=ts
i sprawdzaj aktualności na naszej stronie: www.addwork24.com

Twój komentarz będzie dla nas bardzo cenny.

Liczymy na Twoją opinię.
Wyświetlaj:
pokots / 185.136.219.* / 2018-11-30 09:11
Idziesz do agencji EuroKadra, tam dostajesz zatrudnienie nawet z dnia na dzień. Pracy ogrom, kwestia jedynie wykorzystania możliwości. A czy je wykorzystacie? To już inna kwestia. Na pewno pod względem możliwości zatrudnienia wyglada to dobrze.
sebmroz1 / 195.8.99.* / 2013-05-17 11:43
Sprawdź oferty pracy na:
http://rzeszow-oferty-pracy.pl/oferty-pracy/sprzedaz-handel-franczyza/
Ruby11 / 2013-05-17 14:26
Nie wiem ile tak naprawdę przeciętny człowiek musiał by pracować żeby otrzymać wypłatę w takiej ilości żeby mógł samodzielnei i bez problemu utrzymać się w tym kraju?
kamil good / 89.75.70.* / 2013-05-15 22:06
ja szukam na http://top-ogloszenia.net/Praca-11 i myślę, że niedługo uda mi się znaleźć coś akuratnego dla mnie

Najnowsze wpisy