Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Giełda dla początkujących

Giełda dla początkujących

Chory / 2012-03-19 13:51
Sądzę że inwestowanie może być naprawdę dobrym sposobem na zarobienie pieniędzy...jeszcze nigdy nie grałem na giełdzie, a chciałbym zacząć!! Czy mógłby mi ktoś napisać jak mam zacząć przygodę na giełdzie? Na czym powinnienem sie skupić na samym początku?
Wyświetlaj:
Akumuluj24_pl / 79.185.127.* / 2012-04-13 10:55
Jeżeli chodzi o początki przygody z giełdą,to tutaj polecam szereg licznych pozycji książkowych z tego zakresu,najlepiej szukać w księgarni maklerskiej,zacznij od "Inwestowanie w jednej lekcji".
Robert_Rudzki / 2012-03-21 18:29
Zdecydowanie, inwestowanie może być dobrym sposobem na pomnażanie majątku, zarabianie ale.. dla pojętnego, wykształconego inwestora.

Zacznij od nauki. Wiedza tutaj realnie przekłada się na poziom zysków lub..strat. Poświęć jej właściwą ilość czasu. Bądź bardzo pojętnym uczniem. W trakcie nauki, inwestuj wirtualnie, jest wiele dostępnych narzędzi. W ten sposób przetestujesz sposób postrzegania rynku.

Psychologię inwestowania dołożysz nieco później. Rynek sprawdzi Twoje predyspozycje. Najpierw złap podstawy, fundamenty. W trakcie zbierania wiedzy, kapitał przekaż w zarządzanie inwestorowi doświadczonemu. Nawet jeśli oddasz połowę zysków, będziesz mocno do przodu z kapitałem, kiedy będziesz gotów, by inwestować samodzielnie.

Pozdrawiam,
Robert Rudzki.
robert.rudzki@yahoo.com
Peliks / 89.76.150.* / 2012-03-19 21:21
Zapisz się do jakiegoś domu maklerskiego. Jak dopiero zaczynasz swoją przygodę z giełdą to polecam PKO BP, bo tam nowi klienci przez jakiś czas mają symboliczne opłaty właśnie po to, żeby się wdrożyć i nabrać rozpędu.
robertkajzer / 2012-03-21 13:52 / Bywalec forum
Zanim wybierzesz dom maklerski okresl co jest dla Ciebie najwazniejsze i pod tym katem przejrzyj aktualne oferty.

Na poczatku warto poznac podstawowa wiedze, aby nie tracic w glupi sposob swoich pieniedzy.

Na poczatku polecam zajrzec na bossa.pl do dzialu edkacja, a takze w miare mozliwosci zapoznac sie z ksiazka zawod iwnestor gieldowy- Elder. Calkiem fajna pozycja, ktora zwraca uwage na kilka istotnych elementow jak chociazby na psychologie inwestowania i budowe systemow inwestycyjnych.

---
http://www.growandgo.pl ---> DARMOWY kurs: Jak skutecznie zacząć inwestować na giełdzie?
http://abcinwestowania.wordpress.com ---> porady inwestycyjne
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy