Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Giełdowe spółki bez kontraktu na metro

Giełdowe spółki bez kontraktu na metro

Money.pl / 2009-04-29 15:23
Komentarze do wiadomości: Giełdowe spółki bez kontraktu na metro.
Wyświetlaj:
sceptyk / 2009-04-29 15:23 / Tysiącznik na forum
A ile te turki zbudowały metra? Koło metra?

Przyjmuję zakłady, o ile wzrośnie cena ostatecznie ZAPŁACONA przez warsiawkę. I ile w tym będzie bakszyszu. I dla kogo.
Obstawiam, że o 100%. Kto da więcej?
ttkm / 77.115.1.* / 2009-04-29 17:05
Też mam poważne wątpliwości co do powodzenia całej inwestycji. Co to za firmy??? Jakoś tego nie widzę... Uważam że budowa drugiej nitki jest mocno skomplikowana technologicznie/technicznie i trzeba do tego naprawdę dobrych specjalistów z doświadczeniem. Ale przetarg jest przetarg, w dodatku 100% na cenę więc wygrywa najtańszy a nie doświadczony. A co do Turcji to byłem 3 lata temu i widziałem technikę budowe drogi. Do ubijania podłoża pod drogę ( wysypany żwir) używali samochodów prywtanych - to znaczy puścili ruch przez ten żwir i autobusy z turystami i prywatne samochody jeździły po tym i ubijały - masakra. U nas budowa dróg idzie jak krew z nosa ale przynajmniej wygląda profesjonalnie :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy