Forum Polityka, aktualnościPolityka

Godson powiedział, że niekiedy nas poprze

Godson powiedział, że niekiedy nas poprze

Money.pl / 2013-08-28 07:37
Komentarze do wiadomości: Godson powiedział, że niekiedy nas poprze.
Wyświetlaj:
rapsody / 2013-08-28 19:14 / Bywalec forum
A ja czekam:
- kiedy w końcu będzie reforma emerytur mundurowych?
- kiedy w końcu ktoś przyjrzy się zatrudnieniu w administracji i gdzie należy obciąć zatrudnienie, a gdzie absolutnie nie?
- kiedy nastąpi reforma rynku pracy i ograniczenie władzy wszechmocnych związków zawodowych?
- kiedy nastąpi reforma procedur, które chyba najbardziej blokują Państwo (podatkowa, cywilna, administracyjna, sądowa, egzekucyjna)?
- a kiedy będzie jedna stawka podatku VAT (poza zw. i 0%), zdecydowanie ułatwi życie przedsiębiorcą, uprości kontrole podatkowe, a i doprowadzi do równoważnego obciążenia wszystkich produktów i usług?
- i czy doczekam się Sejmu w składzie max. 300 posłów i Senatu 32 osobowego?
PAndy / 15.211.153.* / 2013-08-29 03:57
Przydało by się referendum narodowe w sprawie ograniczenia liczby posłów i senatorów. Przecież sami z siebie się nie ograniczną. Czy jest taka opjca? Ktoś się podejmie organizacji zbirania głowsów. Mam wrażenie, że większość społeczeństwa jest za.
Andrzej 100 / 62.244.150.* / 2013-08-28 10:57
Ta Kidawa Błońska nie dorasta do pięt Panu GODSONOWI !!! [...] w stosunku do swoich wyborców, oszukała społeczeństwo bo popiera to co parę lat temu krytykowała !!! [...]! Pan Godson może się poszczycić tym że Polacy szanują go za lojalność wobec wyborców a nie wobec Tuska i jego zakłamanych kolesiów. [...]! Wiem co mówię bo byłem w PO czego bardzo żałuję, ale dość szybko przejrzałem na oczy i od 4 lat uwolniłem się od różnych szykan.[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]

Godsonowi dziękujemy / 89.66.117.* / 2013-08-29 00:34
Godson to fanatyk i egoista. Bardzo dobrze, że odszedł, szkoda, że tak późno.
565 / 78.8.163.* / 2013-08-28 09:51
[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]

aby przestał się kompromitować wraz z waszą zaprzańską partią.
our hope in God / 159.205.139.* / 2013-08-28 07:37
Syn boży nie może postępować wbrew sumieniu. W odróżnieniu od innych synów.

Najnowsze wpisy