Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Goldman Sachs pociągnął w dół Wall Street

Goldman Sachs pociągnął w dół Wall Street

skomentuj
Wyświetlaj:
cvc / 79.163.197.* / 2010-04-17 11:16
Goldman Sachs to ten sam pan który sterował poczynaniami Balcerowicza w Polsce? Jeśli tak,to noc dziwnego że siła polskiej gospodarki jest tylko na papierze a słabość w rzeczywistości.
arch / 2010-04-17 10:46 / Tysiącznik na forum
'Kreatywna księgowość 'czyli zafałszowana księgowość transakcji zawartych w pochodnych dolara przez bank Goldman Sachs ukrywała faktyczny stan zadłużenia Grecji.

Zadłużenie Grecji co roku przekraczało 3%, a w 2009 długi Grecji były zbyt wysokie o ponad 12% i nie dało się ukryć tego za pomocą przelewów z dolarów na pochodne dolara, na których to przelewach bank inwestycyjny Goldman Sachs zarabiał jako na krótkotrwałych transakcjach z rządem Grecji. Działo się tak od 2002 roku.

-Business & Finance już 8.02.2010 Beata Balzli.
-Kryzys grecki jest oparty na fałszowaniu greckiego długu narodowego i ukrywaniu danych o faktycznym i nadmiernym zadłużeniu Grecji w chwili przyjmowania Grecji do UE. Stało się to dzięki ;KREATYWNEJ ; czyli fałszywej księgowości banku Goldman Sachs w Nowym Jorku.

ale nie tylko ono oszukiwali -
- "Rabobank: Merrill Lynch oszukiwał tak jak Goldman Sachs "

www.pb.pl/a/2010/04/17/Rabobank_Merrill_Lynch_oszukiwal_tak_jak_Goldman_Sachs?readcomment=1#comment
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy