Forum Polityka, aktualnościKraj

Górnicy walczą z policją w Warszawie

Górnicy walczą z policją w Warszawie

Przedsiębiorca z lubuskiego / .* / 2005-07-26 13:57
Komentarze do wiadomości: Górnicy walczą z policją w Warszawie.
Wyświetlaj:
Uczciwy_podatnik / .* / 2005-07-31 19:00
Ja p... takie państwo prawa gdzie bandyckie wyczyny pijanych gnoi premiowane są kwotą kilkudziesięciu mld zł z kieszeni pozostałych obywateli.Do logo i gregor : a co warunki w kopalni mają wspólnego z uczciwością ? NIKT NIKOGO nie zmusza do pracowania pod ziemią na kopalni !!! Jeżeli chcą wcześniejszych emerytur niech za to ZAPŁACĄ wyższą składką. A NIE tak jak było, że poumarzano gigantyczne kwoty kopalniom z tyt. ZUS a kiedy węgiel zdrożał to żaden z tych "uczciwych" górników nawet się nie zająknął żeby może spłacić dług wobec reszty społeczeństwa tylko podwyżek się im zachciało.W standardowych ubezpieczeniach za krótszy okres składkowy i dłuższy okres korzystania ze świadzenia TRZEBA zapłacić WIĘCEJ ale "rylom" nawet najprostsza matematyka jest obca (zwłaszcza w stanie wskazującym, dla niektórych permanentnym). Rozbestwieni przez komunę jako przodująca "coś tam, coś tam" nadal uważają, że reszta społeczeństwa powinna na nich łożyć a ja NIE CHCĘ.I nie zagłosuję na ŻADNĄ z partii, która poparła tą kretyńską ustawę. I Was do tego zachęcam. Nasza jedyna szansa w "postkomuniście" Kwaśniewskim, który ma szansę kolejny raz wykazać się czyje dobro jest mu bliższe : bandy warchołów czy UCZCIWIE pracujących obywateli tego kraju !
pewniak / .* / 2005-08-02 09:47
E tam już po szansie, została teraz celowa i wyrafinowana gra na zwłokę, ponieważ jest preziem wszystkich polaków (górników również), więc podpisze chociażby dlatego. Ale najbardziej żeby wspomóc swojego następcę WC człowieka przedłużającego rządy klanu Kwaśniewskich
Gregor / .* / 2005-07-28 09:17
Skasować wszelakie ulgi dla NAUCZYCIELI , którzy mają płatne 3 misiące wakacji w roku i pracują po 16 godzin tygodniowo, dotyczy to wszelakich uprzywilejowanych Policjantów, Pielegniarek itp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!W du.....ch im sie przewraca. Górnik to jeszcze mogę zrozumieć, 2 kilometry pod zimią, zapiernicza ryzykując życiem , ale reszta?
maxiu / .* / 2005-08-01 09:28
chyba coś Ci się we łbie poprzewracało, gdzie ulgi dla pielęgniarek??? nie ma żadnych ulg. a co do nauczycieli - jakie 3 miesiące? chyba do szkoły nie chodziłeś skoro wakacji nie umiesz na miesiące przeliczyć - są 2 miesiące i to nie są wakacje tylko wteyd nauczyciel też ma trochę do roboty. Widziałeś pensję nauczycieli? Widziałeś plan lekcji w szkołach? Zastanów się następnym razem.
ksiądz_proboszcz / .* / 2005-07-31 20:47
Człowieku, jakich pielęgniarek? A policjanci to mają po 15 latach 40% emerytury a nie całą jak pewnie myslisz...
zenek / .* / 2005-07-26 20:24
zlikwidować państwowe firmy, które nie przynoszą skarbowi państwa zysku, a tylko problemy
T.W. / .* / 2005-07-26 16:41
Do K.... nędzy!! Dlaczego awanturnicy i krzykacze mają zawsze dostawać moim i innych kosztem??Rozgonić holote na cztery wiatry!
Andre / .* / 2005-07-26 16:18
Jak chce mieć się wcześniejszą emeryturę to trzeba płacic np. dwa razy wiekszą skłądkę za ZUS - podwyższmy składkę górnikom i po kłopocie. Bo inaczej do górników będą dopłacac nauczyciele, pielęgniarki, przedsiębiorcy i bezrobotni których nikt nie chce zatrudnić bo to za dużo kosztuje ..
Zdebal / .* / 2005-07-26 15:43
W ogóle to się w pale nie mieści ja powiedział jak powiedział jeden policjant.Dłuzej jak 25 lat pod ziemia się nie da, rozumiem. Ale dlaczego od razu na wcześciejszą emeryturę. Może do innej pracy na powierzchni, służyć młodszym radą i doświadczeniem.Jak jeszcze długo, na fali kampanii wyborczej i z pozycji siły, mniejszość będzie siegała do kieszeni większości.E... chyba pójde se pod Sejm,Mam dość utrzymywania, z moich składek na ZUS, kilku emerytów, płacenia składek zdrowotnych, za które nic nie dostaję. Podatków które...To ma być solidaryzm społeczny? Toż to robinhoodyzm w skrajnym wydaniu.E...Chyba pójde se pod Sejm, ino musze pożyczyć kose i postawić ją na sztorc.Pozdrowienia dla wszystkich, który nie łupią mnie.
Przedsiebiorca z lubuskiego / .* / 2005-07-26 14:34
I oczywiscie też chcemy wcześniejszych emerytur.....
logo / .* / 2005-07-31 13:48
Czy był Pan kiedyś w kopalni? przypuszczam że nie?Z czym do czego się Pan przymierza?To śmieszność ,to co Pan tu sobie pozwala pisać!!!
Przedsiębiorca z lubuskiego / .* / 2005-07-26 13:57
A może MY drobni przedsiebiorcy ,też pojdziemy pod Sejm i podobnie podemonstrujemy bo mamy zle : mamy za duze podatki ,ZUS ,Za dużą biurokracje.........

Najnowsze wpisy