Forum Polityka, aktualnościKraj

Gosiewski: List byłych ministrów spraw zagranicznych to wyraz uległości wobec wielkich państw Unii

Gosiewski: List byłych ministrów spraw zagranicznych to wyraz uległości wobec wielkich państw Unii

Wyświetlaj:
obserwator / 83.20.177.* / 2006-07-09 16:11
Znaleźć właściwą drogę to obecie trudne, wręcz niemożliwe. Pan Gosiewski stara jak może aby nie zboczyć z wytyczonej ścieżki, jest przeciez Przewodniczącym największego Klubu Prawa i Sprawiedliwości i życzę mu spełnienia marzenia jak to napisał znany poeta: cyt.." ta droga co do nikąd pośród zbórz się wiła ..do szczęścia trafila.." kon.cyt. Mam nadzieje że wspólnie z Panem Lepperem nie zagubią ani kłosa i wykażą większą modrość, niż pisarze listu pełniący przedtem funkcje ministrow. Na śniadaniu u Moniki jeden z sygnatariuszy listu co rusz powoływał się że jest historykiem a ja mu nie wierzę bo zbyt duzo profesorow wykazuje zaniki wiedzy, co może wskazywać że z wiekiem wydolność organizu spada ale lańcuch trzyma przyspawany tyłek do krzesła budżetowego, że korzyści nikt nie utraci a one sa najważniejsze, dług publiczny rośnie a profesorowie głupoty piszą , bo mądry człowiek by inaczej postępował. Historia właściwie oceni każdego, kiedyś to co tajne stanie sie jawne, nic się nie stanie ale autorytety w gruzach legną razem z blokowiskami które ledwo dysza i niewiele trzeba żeby sie zawaliły. Panu Gosiewskiemu życze wielu trafnych ocen i dobrego przygotowania wyborów samorządowych, bo one są kluczem do przemian, inaczej zadłużenie w gminach pożre własny ogon, a mieszkańcy samorządów stana się niewolnikami, przygnieceni podatkami , że oddechu zabraknie. Już teraz wiecie drodzy internauci, jak głosować macie>> w pierwszej kolejności tych co walczą rozumnie o nasze potrzeby a cała reszta niech zapadnie w otchłań niebytu.
Edelman / 83.23.168.* / 2006-07-09 20:09
co tam Goj Gosiecki wie.My wielcy decydujemy co ma prezydent robic.On ma nas sluchac,jarmulke na glowe i do Kielc tak jak nasz czxłowiek Kwasniewski w Jedwabnym.Nasz wielki człowiek Gross napisał nowy paszkwil na glupich polaczków.Musze zapalc.!!!!bo jeszcze przyjdzie polaczkom ochota naszych odwolac z UE
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-07-09 16:46
Historia właściwie oceni każdego...
Dlatego za parę lat będziemy jedynie pamiętać, że była sobie kiedyś taka obrażalska panienka prezydentem i dostała sraczki przed wyjazdem na Trójkąt Weimarski.
bezpartyjny / 89.151.28.* / 2006-07-09 18:30
trochę wyluzuj popatrz w lustro na swoją a może wyrzuciłeś wszystkie mo nie możesz patrzeć na swoją i dlatego umiesz peplać nie jestem zwolennikiem żadnej partii ale nauczono mnie żebym języka nadarmo nie szczebił
LP / 83.135.161.* / 2006-07-07 13:02
Panie Gosiewski !!!!
Pańskie wypowiedzi to zawsze cała paleta domyślnych kontekstów dlatego proponuje aby przy pańskich wypowiedziach był TŁUMACZ który tłumaczył by z tz. z Waszego rozumowania na.......jak to należy rozumieć.
Bo inaczej to wychodzi czysty Kabaret .
Mam nadzieje że Pana ambicją nie jest mierzyć się z Pietrzakiem czy Laskowikiem?
DA / 195.225.71.* / 2006-07-07 16:57
A ty wolałbyś lizać **** tym wszystkim "mocarzom", którzy przez kilkanaście lat z Polski uczynili własny rynek zbytu, a teraz najchętniej zlikwidowaliby wszelkie dopłaty z budżetu UE. Jeśli grać to fair, a nie kopać pod stołem...
tatko / 87.105.26.* / 2006-07-09 12:35
Byli ministrowie opowiedzieli się za mądrością, a pan Gosiewski " duby smalone" bredzi.
zapi / 217.153.214.* / 2006-07-07 11:48
Panie Gosiewski, Polska na pewno nie powinna mieć żadnych kompleksów, jednak Pan na pewno powinien je mieć i nie wyskakiwać tak
tatko / 87.105.26.* / 2006-07-09 15:41
Chciałem zauważyć,że pan Gosiewski jest właściwie przenośnikiem tego wszystkiego,co zrodziło się w głowie jego szefa. Szef za często nie rozmawia z mediami,więc czyni to jego wysłannik. Takich wysłanników pan J.K ma kilku, a każdy otrzymał działkę ,którą ma uprawiać w imieniu szefa. Taki podział łatwo rozszyfrować,kiedy chce się śledzić wypowiedzi poszczególnych marionetek.
bura suka / 80.55.141.* / 2006-07-07 11:23
Poseł Gosiewski jak zwykle przygotowuje papkę dla ciemnego ludu. Myli jednak pojęcia. Czym innym jest godne i stanowcze reprezentowanie polskich interesów na arenie międzynarodowej zaś czym innym zwykłe olewanie partnerów bez podania konkretnego powodu.
bizon / 83.17.143.* / 2006-07-07 11:17
Prawdziwa cnota krytyk się nie boi.
I. Krasicki
Panie Prezydencie RP proszę sobie to wziąć do serca lub ustąpić z urzędu.
jliber / 212.180.147.* / 2006-07-07 11:13
Hmmm, w takim razie szczęście dla świata że nie jesteśmy jeszcze większym państwem.
balek / 62.36.53.* / 2006-07-07 20:33
Masz sluszna racje. Mamy manie "Wielkosci" przez duze "W". ?Napewno lepiej bedziemy wychodzic "na swoje" kiedy skonczymy wytykac kazdemu europejskiemu panstwu jacy to my Polacy kjestesmy WIELCY.

Zacznijmy od NAJWIKSZEGO bezrobocia w 25 krajach Uni - w tej dziedzinie naprawde jestesmy WIELCY, no i w dyplomatycznych gafach - tez mamy dobre miejsce w CZOLOWCE.
v / 195.205.141.* / 2006-07-07 11:05
Mam nadzieję że Kaczyński zarazi cały PIS i wymrą jak dinozaury!!
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-07-07 10:29
Nieśpiesznie rozłożyłem codzienną gazetę, przyniesioną przez odpowiednio przeszkoloną w tym celu jednostkę. Z braku laku w tej niezwykle istotnej roli wystąpiła nader sympatyczna gosposia, co zresztą w tej sytuacji stawało się bardziej zaletą niż wadą. Artykuł na pierwszej stronie zawierał pocieszną projekcję dość płytkich procesów myślowych pewnego niezbyt przystojnego młokosa, który przedziwnym zrządzeniem losu zaplątał się w Parlamencie RP. Ponieważ w podeszłym wieku atrakcji ubywa w postępie geometrycznym - zatem z zapałem zabrałem się za lekturę. I nagle własnym oczom przestałem wierzyć...
Osobnik ten - o zamierających funkcjach życiowych organu, który w jego przypadku mózgiem nazwać się nie odważę - zarzucał mi daleko idącą niepoczytalność. Dość szybko rozszyfrowałem, co zmyliło tego młokosa. Najwyraźniej opacznie zrozumiał, że jestem zwolennikiem zupełnie innego trójkąta. W moim wieku byłoby to równie przyjemne - co ryzykowne. Nie pozostawało mi nic innego, jak zastosować się do wskazówek młokosa i przeprosić z pewnym pouczającym rekwizytem.
Na szczęście spod stosu gazet całkiem dziarsko wystawała wielka, poręczna, gumowa pałka...
pchelek / 195.187.99.* / 2006-07-07 10:34
a czy gosposia aby zgrabna !!!!!!!!!!! - jesli tak to po co sie stresujesz takimi matołkami
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-07-07 10:43
Może Pan Władysław Bartoszewski posiada zgrabną gosposię, kto wie... ;-)
Filipinek / 212.244.61.* / 2006-07-07 10:13
Ten intelektualista od Filipinek nie powinien się wypowiadać publicznie ( pokazywać raczej też nie powinien ) bo szkodzi nawet PiS'owi ( choć to akurat mi nie przeszkadza ).
zx / 83.16.202.* / 2006-07-07 09:12
Panie Prezydencie,
Błagam niech Pan wreszcie przetnie tę farsę wywalając na zbity pysk tych wszystkich urzędników oraz min. Fotygę co bredzili w mediach o tym jak to "TAZ" nas obraził sugerując tym samym, że nie był Pan wcale taki chory. Czy Pan nie widzi, że ci ludzie zrobili z Pana błazna ? Błagam niech Pan coś zrobi !!!
bura suka / 80.55.141.* / 2006-07-07 09:03
Granice śmiesności zostały dawno przekroczone. Szkoda tylko ,że na niezrozumiałych wojenkach małostkowych ludzi cierpi prestiż kraju. Czym dłużej będą trwały te niby-rządy ,tym trudniej będzie naprawić szkody przez nie wywołane.
Kero / 2006-07-07 08:57 / -
Panie Gosiewski, ja patrząc na paradę równości nie czułem takiej odrazy.
Sabre / 2006-07-07 08:49 / Tysiącznik na forum
Poseł Gosiewski właśnie tworzy nową definicję demokracji, w której cały naród mówi jednym głosem za prezydentem-Słońce.
Czyżby zatem władza prezydenta, podobnie jak króla też ma pochodzić od Boga? Jak wiadomo, niektórzy posłowie PiS i LPR marzą o restauracji monarchii, ale chyba jeszcze na to marne szanse. Może gdy z Polski wyjedzie już dostatecznie wielu ludzi (zgodnie z programem „Spieprzaj dziadu”), wtedy przy pomocy moherowych beretów uda się zbudować tron, na razie czcić mamy prezydenta.
bura suka / 80.55.141.* / 2006-07-07 11:27
Coś jest w tym co napisałeś. Pamiętam wypowiedż o. Rydzyka ,że wygrana PiS w wyborach to zwycięstwo Najświętszej Maryi Panny natomiast L. Kaczyńskiego-zwycięstwo Jana Pawła II. Sam nie wiedziałem i nie wiem do tej pory w jakich kategoriach umieścić tą wypowiedż. Przypuszczam jednak ,że było to możliwe jedynie u nas.
zx / 83.16.202.* / 2006-07-07 08:46
Proponuję, ku poprawie samopoczucia co niektórych oraz podniesieniu pozycji Polski w UE sformować zagon pancerny z nowych LEOPARDÓW II Brygady Świętoszowskiej i wysłać go na Berlin śladami RUDEGO i jego załogi
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy