Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Gotowy biznes przy sprzedaży kosmetyków - małopolska

Gotowy biznes przy sprzedaży kosmetyków - małopolska

Aniaelizabet / 2009-05-22 12:26
Tworzę swoją grupę biznesową szukam osób ambitnych i zaangażowanych do sprzedaży i robienia pokazów kosmetycznych firmy Mary Kay.
Nie chcesz pracowac 8 godzin dziennie za grosze?
chcesz byc sam sobie szefem?
nie chcesz czekać zeby dostać awans?
chcesz dostawać nagrody za pracę?
lubisz kontak z ludzmi?
Chcesz nabyć nowy zawód jako wizażysta i doradca kosmetyczny

jeśli Twoje odpowiedzi brzmią TAK ta praca jest właśnie dla Ciebie !!!!!!!!!!

Mary Kay to jedna z największych firm kosmetycznych sprzedaży bezpośredniej na świecie . Mary Kay oferuje swoim klientom wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji i makijażu.Mary Kay oferuje swoim doradcom kosmetycznym gotowy biznes , duże prowizje , świetne szkolenia, duże wsparcie w sprzedaży.
Wszystkie produkty Mary Kay® opatrzone są gwarancją stuprocentowej satysfakcji, czyli możliwości ich wymiany lub odzyskania pieniędzy.
Mary Kay tworzy, testuje, produkuje i pakuje większość swoich produktów w supernowoczesnych zakładach w Dallas i w Chinach,
Naukowcy Mary Kay regularnie konsultują się z niezależnymi dermatologami i innymi ekspertami medycznymi z całego świata.
Mary Kay nie testuje produktów na zwierzętach i jest członkiem PETA (ang. People for the Ethical Treatment of Animals - organizacja walcząca o prawa zwierząt).
W każdym roku Mary Kay wydaje miliony dolarów i przeprowadza ponad 300 000 testów aby zapewnić produktom Mary Kay® najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa i działania.

Elastyczny styl życia
Firma Mary Kay® ma do zaoferowania szansę prowadzenia działalności, dzięki której będziesz miała więcej czasu dla siebie i swojej rodziny zwłaszcza, gdy Twoja praca doprowadzi Cię do sukcesu finansowego.

Większa niezależność
Dzięki Mary Kay® pracujesz na siebie, ale nie sama. To znaczy, że możesz czerpać przyjemność z bycia swoim własnym szefem, a jednocześnie cieszyć się wsparciem, jakie daje prężna, międzynarodowa korporacja.

Mocne więzi
Pracujesz w otoczeniu nadzwyczajnej grupy kobiet sukcesu, które motywują, uczą i inspirują Cię do zrealizowania Twoich marzeń.

Nagrody, które motywują
Możesz brać udział w programach wynagradzających Twe osiągnięcia nadzwyczajnymi nagrodami: luksusowe podróże, nagrody rzeczowe, a wśród nich piękna biżuteria.

Masz pytania? chcesz zostać konsultantką/em Mary Kay i nareszcie móc żyć po swojemu?

Zapraszam, napisz do mnie andi@andi.pl .Umówimy się na spotkanie a ja wprowadzę cię w tajniki pracy i pomogę sprzedawać .

Najnowsze wpisy