Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Amerykanie nie zawiedli inwestorów

GPW: Amerykanie nie zawiedli inwestorów

Money.pl / 2011-06-03 20:19
Komentarze do wiadomości: GPW: Amerykanie nie zawiedli inwestorów.
Wyświetlaj:
Eternit z Azbestu / 2011-06-05 23:45 / Tysiącznik na forum
- Kiełki fasoli i innych roślin z gospodarstwa ekologicznego w Dolnej Saksonii mogą być źródłem infekcji wywołanej niebezpieczną bakterią EHEC - poinformowały niemieckie władze. Tymczasem liczba ofiar śmiertelnych wzrosła w Europie do 22, z czego 21 jest w Niemczech - podało Europejskie Centrum Prewencji i Kontroli Chorób w Sztokholmie.

-------------

Czas najwyższy zdelegalizować ekologę, która morduje ludzi!
Mamy XXI wiek a nie średniowiecze i trzeba chodować żywność w sposób nowoczesny. Trzeba jeść żywnoąś modyfikowaną genetycznie i nawżoną chemicznie, inaczej skończy się marnie!!!
Benek i Henek / 81.219.132.* / 2011-06-06 00:01

Czas najwyższy zdelegalizować ekologę

to se ne uda.
Żydostwo nie odpuści.
Idzie o wielkie interesy/
o ja cie zi / 83.10.135.* / 2011-06-06 00:23
gofo do sifo ciągle w górę
i w co tu wierzyć?
Longterm / 2011-06-03 20:19 / Mostek Zwyciężymy!
Witam, po 72 tygodniach regularnych prognoz giełdowych postanowiłem zaprzestać podawania konkretnych poziomów docelowych i generalnie prognozowania. Z jednej strony podyktowane to jest tym że ta formuła bloga już nieco się przejadła i wyczerpała a z drugiej że zwyczajnie nie okazałem się w tym dostatecznie skuteczny...Po tym prawie półtora roku nauczyłem się bardzo wiele i między innymi tego że rynku nie da się idealnie przewidzieć...Oczywiście blog będzie dalej działał ale kolejnej prognozy już nie będzie...teraz bardziej skupiać będę moją całą uwagę i energię na konkretne spółki które będę przedstawiał w moich biuletynach
Dziękuje wszystkim moim czytelnikom za niezapomnianą przygodę i mam nadzieję że wciąż będziecie czytali i komentowali.
wracz / 89.79.24.* / 2011-06-05 14:52
nareszcie pójdziesz do roboty prawdziwej.
kri / 83.31.190.* / 2011-06-04 18:38

Dziękuje wszystkim moim czytelnikom za niezapomnianą przygodę i
mam nadzieję że wciąż będziecie czytali i komentowali

Giełda w pewnych przypadkach , to strata czasu, a czas to nie pieniadz , ale przede wszystkim miłość (: ))
o ja cie zi / 83.26.121.* / 2011-06-04 00:11
No wiecie?
Jak coś takiego można skomentować?
Lepiej się nie poddawać. Trzeba tylko wiedzieć jak ustawić się na przyszłość. Na pewno tak, że można na tym stracić, albo i zyskać...
z lekkim wskazaniem na zysk.
A może warto opracować metodę jak nie stracić? Przecież ci co mają kasę mogą być zainteresowani ochroną swego majątku. A jak przegną pałę w pogoni za zyskiem, to wszystkie definicje mogą nam wyparować. Nie tylko ta, że "giełda zawsze w długim czasie rośnie", albo że "pieniądz robi pieniądz". Za ochronę kapitału trzeba płacić, takie czasy.
Ben Paulson & Henry Bernanke / 81.219.132.* / 2011-06-05 23:32

ci co
mają kasę

nie czytają banalnych blogów
o ja cie zi / 83.10.135.* / 2011-06-06 00:18
bardzo ciekawe
można się zgodzić
z tym, że nie czytają niczego
nawet praw, które sami ustanawiają,
aż w końcu ktoś im przypomni
i wtedy jest jak w dowcipie o buldogu
"Buldog, co jest?"
A buldog:
"Przerypałem"
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy