Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Jest szansa na odbicie, choć będzie trudno

GPW: Jest szansa na odbicie, choć będzie trudno

Wyświetlaj:
--- / 188.147.146.* / 2010-02-02 08:50
mam na mysli investin, riccom..... za reklamy normalnie się płaci.....
--- / 188.147.146.* / 2010-02-02 08:49
proponuję szanownej redakcji żeby coś zrobić z tymi reklamami na forum.....
atgc / 2010-02-02 08:54
W piatek wyszly zestawienie jego wpisow ze wszystkich portali do KNF,Skarbowki i CBA
moze sie spodziewac nalotu w domu za mneij wiecej miesiac.
tak sie konczy kretynstwo na wlasne zyczenie.
Naruszenie wszystkich paragrafow:
-zarabianie bez rejestracji i podatkow
-zarabianie na gieldzie bez licencji maklera
-zarabianie na gieldzie bez licencji doradcy finansowego
-jak wyzej bez zgody KNF
-narazanie portali na straty przez odstrazszanie ludzi a tym samym spadek wpisow a tym samym mniejsze wplywy z podatkow
- oszczerstwa i pomawianie TFIO o spowodowanie strat .
Vorg / 2010-02-02 09:12 / portfel / Tysiącznik na forum
CBA? To oni się zajmują takimi sprawami? :)
gatc / 2010-02-02 09:27
najlepiej wlasnie zaczac od CBA ,oni na wszelki przypadek badaja wszystko.jesli stwierdza,ze to nie ich dzialka,przekazuja komu trzeba
bolek77 / 2010-02-02 09:10 / portfel / Uparty Osiołek

moze sie spodziewac nalotu w domu za mneij wiecej miesiac.

I co im podałeś? Adres emailowy z interii? IP które sobie zmienia używając proxy z Wenezueli albo Iranu?
Trzeba się było z nim zmailować, powidzieć że jesteś bardzo zainteresowany, zebrać trochę jego danych (np. nr konta bankowego) i wtedy wysłac to gdzie trzeba.
Tak to nic z tego nie będzie.
:(
gatc / 2010-02-02 09:24
Przyjacielu z sieci ! Pawel Jus jest doskonale zlokalizowany,wszyscy go znaja,wiadomo gdzie meiszka,od lat sie udzielal rownie modrze i znalezienie go to PIKUS !
Sam bym mu obil morde ale po co,zaplaci to dopiero poczuje !!!
Wredna,glupia,zlosliwa menda !!
janlew nielogo / 83.19.129.* / 2010-02-02 09:14
on jest w sieci dość rozpajęczony, gdzieś była nawet nazwa jakiejś jego firemki, myślę, że dużo danych jest ogólnie dostępnych

choć tu nie podpisuje się jako Juś i może być w razie co problem z połączeniem tych maili z Jusiem
gatc / 2010-02-02 09:26
w pierwszych podpisal sie wlasnie paulusjus itd
a poza tym jego stala fraza o "czyszczeniu butow jusiowi " od lat ta sama
Mieczyslaw / 2010-02-02 08:16 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam

Koniec marzeń o nowych szczytach

Zdaniem analityków może to być sygnał, że przed nami dalsze spadki na giełdzie.

- Jestem prawie pewny, że to początek większej korekty - mówi w rozmowie z Money.pl Grzegorz Olejek, analityk DM ING Securities. - Pozostaje pytanie, czy będziemy mieli do czynienia z gwałtownymi spadkami, czy korekta będzie powolna, rozciągnięta w czasie i potrwa nawet do końca roku - zastanawia się analityk.


Podobnego zdania jest Paweł Cymcyk, analityk z firmy doradczej AZ Finanse.
- Nowych szczytów nie będzie. Obstawiałbym, że najbliższe tygodnie przyniosą nam raczej spadki na giełdzie - ocenia Cymcyk.
---------------------------------------------------------------------

Wlosy na glowie deba staja czytajac tak odwazne przewidywania 'ekspertow"

wczorajsze gwaltowne umocnienie zlotowki daje do myslenia, to sygnal o zakonczenou korekty , a ja osobiscie przewiduje jej dalsze umocnienie do poziomu 3,5 zl za euro
janlew nielogo / 83.19.129.* / 2010-02-02 08:59
Kupujcie akcje, nie lękajcie się :) I nie słuchajcie zaczikenowanych anali i Kurnali. Gdyby oni zarabiali na rynku nie byliby analami i Kurnalami, to proste, tak jak Juś, gdyby naprawdę zarabiał na rynku nie wciskałby swej bajki pod tytułem "system". Giełda w opłakanym stanie i fatalna gospodarka to raj dla inwestora szukającego tanich akcji dobrych firm. W żadnej innej rzeczywistości takie akcje nie będą już tanie. Nie ma siły. Wszystkie kryzysy kiedyś kończą się, taka jest logika dziejów, nawet Wielki Kryzys się skończył to i ten też się skończy. I wtedy akcje już nie będą tanie. To nie jest tak, że jest wieczna promocja.

Pozdrawiam
szymon / 2010-02-02 08:46 / Uznany Gracz Giełdowy
anale tez zostali na peronie i zaklinaja rzeczywistosc.
eur po 3,5 oznacza dla mnie zysk na kredycie :)
4 5 6 7 8 9
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy