Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW ma szansę na wzrost

GPW ma szansę na wzrost

Money.pl / 2009-10-08 06:56
Komentarze do wiadomości: GPW ma szansę na wzrost.
Wyświetlaj:
MIG / 83.15.88.* / 2009-10-26 12:02
Na stronach SII można znaleźć Q&A dla inwestorów indywidualnych HTL- Strefa http://www.sii.org.pl/stowarzyszenie/aktualnosci/spotkanie,dla,inwestorow,htl-strefa.html#ak2939
(na dole strony) natomiast w środę (28 października) rozpoczyna się subskrypcja w ramach wezwania na akcje HTL-Strefa.
Romi / 2009-10-09 19:18 / portfel / Koci Tata
witam ,jaka przewidujecie redukcje w zapisach dodatkowych na pkobp?
Akcji pracowniczych jest sporo wiec moze byc ciekawie
Marek_Z / 2009-10-09 10:39 / portfel
Icek ma za tydzień iść do swojej dziewczyny na kolację aby poznać jej rodzinę. Cały dzień zachodzi w głowę - o czym on tam będzie rozmawiać. Myśli, myśli i wymyślił: jako że w miasteczku najmądrzejszy jest Rabin, pojdzie do Rabina po poradę.
- Rabbi, powiedz mi, o czym ja mam z nimi rozmawiać, żeby nie wyjść na głupka?
Rabin namyśla się, a po dłuższej chwili mówi:
- Zawsze możesz pochwalić matkę swojej dziewczyny za wspaniałą kolację, nawet jak Ci nie będzie smakowało. Każda kobieta to lubi. Możesz też rozmawiać o rodzinie swojej dziewczyny - to normalne, że chcesz dowiedzieć się o rodzinie swojej dziewczyny jak najwięcej. A żeby wydać się chłopakiem który ma szerokie horyzonty możesz porozmawiać na przykład o filozofii.
Icek podziękował za radę i poszedł do domu.
W dniu kolacji Icek powtarza sobie w duchu rady Rabina: "Jedzenie, Rodzina, Filozofia", "Jedzenie, Rodzina, Filozofia", "Jedzenie, Rodzina, Filozofia". W końcu wystrojony, z bukietem kwiatów pod pachą idzie do domu swojej wybranki serca.
W domu czeka na niego Matka dziewczyny, dziewczyna i bogato zastawiony stół. Po początkowym powitaniu i wręczeniu kwiatów zasiadają za stół. Zaczynają jeść. Kiedy tylko Icek próbuje jakąś potrawę, jego zachwytom nie ma końca. Pani domu onieśmielona jego pochwałami w końcu poprosiła go aby przestał.
- No to klops, myśli sobie Icek, o jedzeniu juz sobie nie porozmawiamy. Ale na szczęście mogę porozmawia o rodzinie.
- A szanowny mąż pani, to pewnie w interesach wyjechał, bo puste miejsce koło pani widzę; zaczyna Icek.
Na to matka dziewczyny zaczyna płakać i szlochając wyjaśnia zaskoczonemu Ickowi że mąż zginął w nieszczęśliwym wypadku dwa lata temu.
- Wpadłem po same pachy, myśli sobie Icek, o jedzeniu nie porozmawiam, o rodzinie też nie... Ale mogę porozmawiać o filozofii! I z lekkim uśmiechem pyta:
- A czy gdyby pani mąż żył, to czy smakowałaby mu kolacja tak jak mi?
Marek_Z_opowiada_kiepskie_dowcipy / 83.6.18.* / 2009-10-09 14:50
najdłuższy i najnudniejszy "dowcip" jaki ostatnio czytałem

giń
bebe / 2009-10-09 14:52 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
zaraz przeczytam...i zobacze...;-)
tadeusz214 / 2009-10-09 09:57 / Tysiącznik na forum
wig20 systematycznie pnie się go góry
tadeusz214 / 2009-10-09 09:18 / Tysiącznik na forum
Jak to mówią . . nie chwal dnia przed zachodem słońca . . ale zapowiada się jak na razie dobrze . . :))
socjalizm rzadzi (niestety) / 88.199.162.* / 2009-10-09 08:54

2009-10-08 23:09:58 | 94.254.130.* | rafcio555
Re: GPW ma szansę na wzrost [13]
Od jakiegoś czasu czytam komentarze bebe i mam do niej pytanie. Chciałbym wiedzieć jakie
psychotropy bierzesz i co pijesz?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 2 osoby - Life, b a r a k u d a.]
skomentuj zgłoś do usunięcia

2009-10-09 00:40:33 | b a r a k u d a [ Pogromca mitów giełdowych ]
zgłaszam cie do usunięcia chamie !!!

sory Bebe ale raf ma trochę racji twoich postów nie da się czytać i poddaję się po pierwszym od razu się poddaję - na pociechę powiem że Josepha Conrada też się nie da czytać niby proza ale napisana takim stylem że wymiękam po paru strojach - Jądro Ciemności to jedyna książka przez którą przebrnołem - chyba po prostu niektórzy tak mają
bebe / 2009-10-09 14:18 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witam Cie "socjalizm rządzi".....
zachowała redakcja... - dzięki Twojemu cytatowi /mówię do niezalogowanego "socjalizm rzadzi"../...- wpis niejakiego rafcia.....
iiiii.... Twoją konkluzję - a propo...;-((((
a gdzie... ja się pytam moje odpowiedzi do rafcia...?
gdzie...wypowiedź "cyrk-a" ..?
a gdzie się podział wpis barakudy...?
i wpis jeszcze jednego nicka...- "ebal"...?
REDAKCJA ../bądź nadrzędne władztwo../ ZABRANIA MI MOŻLIWOŚCI BYCIA AUTENTYCZNĄ,,...,/ciekawe dlaczego..?/...usuwając w niebyt moje posty...!!!
REDAKCJA /bądź jej nacialstwo.../...POWODUJE, ŻE FORUM TRACI AUTENTYCZNOŚC SPOTYKANIA SIĘ NA NIM LUDZI O RÓŻNEJ BARWIE WYPOWIEDZI..!!!
a gdzie.... AUTENTYCZNOSĆ ROZMOWY FORUMOWICZA Z FORUMOWICZEM...- to tak ma wyglądać F O R U M....?????? WASZE...???
śmię twierdzic, ... że moje pytania do rafcia zdyskwalifikowały by go w oczach czytających calość wątki ...- przez PRAWDZIWYCH FORUMOWICZÓW...- zalogowanych i piszących...jak i tych tylko czytających...
jak TO - tzn. TAKĄ "działalność" nacialnych nazwać...?????
kto mi odpowie...?
---------------------------------------


na pociechę powiem że Josepha Conrada też się nie da
czytać niby proza ale napisana takim stylem że wymiękam po paru strojach

---------------------------------------------
mimo wszystko....- komplement...- panie "socjalizm rządzi"...-...;-)))
lubie ludzi, którzy myślą....a najbardziej lubię ludzi o pogladach, w których przejawia się OBIEKTYWIZM...;-)))..- to jest mój komplement teraz...- moje gratki nick-u "socjalizm rządzi"...;-)))
socjal rządzi / 88.199.162.* / 2009-10-09 08:55
paru stronach miałobyć sory
tadeusz214 / 2009-10-09 08:24 / Tysiącznik na forum
Witam i życzę udanych inwestycji.
jaroslaw74 / 2009-10-09 08:02 / Uwaga! Łamie regulamin forum
miło mi powitać w kolejnym dniu niechcianych przez co poniektórych wzrostów ;-))))))))))

2009-10-02 16:29:05 | | max303
mój portfel dziś 0%

;-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) i tak od pół roku
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - max303.]
jaroslaw74 / 2009-10-09 08:19 / Uwaga! Łamie regulamin forum
2009-09-29 06:35:30 | | max303
Re: GPW najprawdopodobniej znów podąży za Wall Street
komuś ładnie mózg porypało

;-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - max303.]
piciu / 2009-10-09 01:17 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Z więzienia ucieka więzień, który siedział tam przez 15 lat. Włamuje się do domu, szuka pieniędzy i broni, ale tylko znajduje młodą parę w łóżku. Rozkazuje facetowi wyjść z łóżka i przywiązuje go do krzesła. Podczas przywiązywania dziewczyny do łóżka, całuje ją w szyję, wstaje i idzie do łazienki. Kiedy tam siedzi, mąż mówi do żony:
- Słuchaj, ten facet to uciekinier z więzienia, spójrz na jego ubranie. Pewnie spędził mnóstwo czasu w p****** i nie widział kobiety przez lata. Widziałem, jak całował cię w szyję. Jeśli będzie chciał seksu, nie opieraj się, nie narzekaj, rób, co ci każe, po prostu spraw mu przyjemność. Ten facet musi być niebezpieczny, jeśli się zezłości, zabije nas. Bądź silna, kotku. Kocham cię.
Na to jego żona:
- Nie całował mnie w szyję, tylko szeptał mi do ucha. Powiedział, że jest gejem i że jesteś śliczny. Spytał, czy mamy jakąś wazelinę w łazience. Bądź silny, kochanie, też cię kocham.

Pewien prestidigitator pracował na statku wycieczkowym na Karaibach. Widownia się zmieniała, więc iluzjonista tydzień po tygodniu pokazywał te same sztuczki. Jedynym problemem była papuga kapitana, która oglądała te numery tak długo, że powoli zaczynała rozumieć, na czym polegają. Raz zaczęła wołać w czasie pokazu: "Patrzcie! To nie ten sam kapelusz!", "Patrzcie! Chowa kwiaty pod stół!" Magik był wściekły, ale nie mógł nic zrobić, bo jednak była to papuga kapitana. Pewnej nocy statek zderzył się z innym i zatonął. Magik ocknął się sam, dryfujący na kawałku drewna, na którym siedziała również papuga. Oboje się nienawidzili, więc nie odzywali się do siebie słowem. I tak mijał dzień za dniem... Po tygodniu papuga wreszcie mówi:
- OK! Poddaję się! Gdzie jest statek?!

Ojciec z synem idą ulicą. Dziecko całą drogę marudzi:
- Tato, kup mi lody, no kup mi lody, no kup!
Ojciec w końcu nie wytrzymuje:
- Ja też bym zjadł loda, ale pieniądze mamy tylko na wódkę!

i specjalny dla jb

Facet chcący zaciągnąć dziewczynę do łóżka jest gotów na każdą podłość, byleby osiągnąć cel. Przebić go może tylko kobieta chcąca zaciągnąć faceta przed ołtarz.
ebal / 79.185.215.* / 2009-10-09 08:44
Całkiem miło zaczyna się ten dzień , dobre ;-)
rozalia / 2009-10-09 08:06
No to się ubawiłam z samego rana . Dzięki.
Niknejm niezalogowany / 80.239.242.* / 2009-10-08 22:29
No to od jutra mega wzrosty. Dlaczego? Ano dlatego, ze dzis sprzedala mi sie ostatnia porcja fundow akcji. Zostawilem sobie kilkanascie % 'kapitalu gieldowego' w fundach akcji. Gdy ostatni raz tak zrobilem (w lecie), indeks poszedl do gory blyskawicznie ;-) A powazniej - wydaje mi sie, ze jestesmy swiadkami przekrecania sie grubego na S. Tak mi sie zdaje, gdy patrze na LOP i obroty na kontraktach... Moge sie mylic, ale IMHO ryzyko wiekszej korekty robi sie za duze, i z kazdym dniem rosnie. Dlatego zrealizowalem zysk i... czekam.
Marzyciel / 2009-10-08 22:16 / portfel / Weteran 07/08
ciekawie sie zrobilo na forum mniej anonimowo ale ciekawie )))
dobranoc wszystkim
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Marzyciel.]
bebe / 2009-10-08 22:19 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobranoc Marzyciel-u...;-)
bebe / 2009-10-08 21:50 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2009-10-08 20:05:41 | 79.184.65.* | yuio
Re: GPW ma szansę na wzrost [0]
Wczoraj napisałem post, fragment wywiadu Polańskiego dla niemieckiej gazety, w którym P.
mówi, że wszyscy Polacy to antysemici. i post został usunięty.

Którego redaktora to zabolało? Chcecie ukryć prawdę?

Fuck.

-------------------------------------------
ja przeczytałam....i dobrze....- bo utwiedzam się w swojej hipotezie na niejeden temat...;-)))
pozdr.
Ciułacz / 2009-10-09 02:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bebe, witaj !
Kiedyś w Montrealu rozmawiałem z facetem co sie przechował w Polskiej rodzinie przez całą II wojne światową. Pytałem go jak to jest z z tą nagonką na Polaków w sprawie antsemityzmu.
Powiada mi tak: wszyscy co sie ukrywaliśmy to przez te kilka lat wojny to najbardziej baliśmy sie Polaków że może ktoś wsypać, Niemca spotkać na swojej drodze to bez obawy, ale spotkać kolegę ze szkoły to mogło być niebezpieczne.Były przypadki wsypy za nagrody, to jeszcze powodowało wiekszy strach do Polaków.W podswiadomości to sie tak zakodowało że tego nasze pokolenie zapewnie sie nie wyzbędzie.
Odemnie dodam że Polański też w lesie spędził sporo czasu.
Ps.To nie bronienie kogoś , ale jedna z hipotez wyjaśniająca ludzkie zachowanie.
esteban de la rosa sifuentes / 85.128.44.* / 2009-10-09 07:23
trzeba bylo sie spytac czemu ukrywal sie w polskiej rodzinie jesli bylo to tak niebezpieczne, czemu nie poszukal sobie jakiejs niemieckiej rodziny? Moze dzis mialby o polakach lepsze zdanie
JB / 2009-10-08 22:06
http://www.youtube.com/watch?v=FjA3HnsK3c8

Szkoda że TVN nie jest obiektywne i obecnie już nie przeszkadza im cenzura.
ebal / 213.158.199.* / 2009-10-08 22:17
A Ty wierzysz w jakieś qwartości prócz oczywiście wartości pieniądzaq ???
JB / 2009-10-08 22:18
Jasne.
Chociażby w wolność słowa.
ebal / 213.158.199.* / 2009-10-08 22:27
Co do pko pp jednak wzrosło, dzięki
ebal / 213.158.199.* / 2009-10-08 22:26
To już coś, wszystkie kobiety wsadzasz do jednego wora, musiałeś się naprawdę mocno sparzyć, a co do pieniędzy są niestety bardzo ważne , ale nie najważniejsze
JB / 2009-10-08 22:35
Jakbym wierzył tylko w kasę to bym sobie sponsorował jakąś studentkę.
ebal / 213.158.199.* / 2009-10-08 23:44
A może to by wyszło na zdrowie
ebal / 213.158.199.* / 2009-10-08 23:12
a co z tym pko warto trzymać,
ebal / 213.158.199.* / 2009-10-08 23:45
to chyba też zaryzykuję , dzięki
JB / 2009-10-09 00:15
Ale mną się nie sugeruj. Ja 25% straty na Techmexie zrealizowałem.
ebal / 79.185.215.* / 2009-10-09 09:42
Jestem w szoku, pięęęknie rośnie :-)))
ebal / 79.185.215.* / 2009-10-09 08:31
Ryzyko jakieś zawsze jest a i pewne straty czasami trzeba ponieść
bebe / 2009-10-08 22:14 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
JB...ja rozróżniam satyrę...od znieważania...;-)
jak ktoś nie....- to ma problem,...;-(
------------------------------
a cenzura kiedyś , a teraz ....- to jeszcze inna bajka...;-)))
Likwidator szulerni / 83.30.235.* / 2009-10-08 21:58
Ale wyłojona sesja w USA - jutro spadki :)

Beeesior
bebe / 2009-10-08 22:04 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
;-))))
a tam...założą nowe "dziewictwo"...- do wyłojenia...- chyba na temat tej mody /branża medyczna.../..czytałeś Likwidatorze szulerni...?
JB / 2009-10-08 21:52
Widać Barakudzie się post niespodobał.
bebe / 2009-10-08 21:57 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
barakuda korzysta z
zgłoś do usunięcia

--------------------------------------
i jak widać wielu innych....wszak mamy tą opcję....;-)))...wyraził się i kij...- każdy może...;-)))
bebe / 2009-10-08 22:00 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2009-10-08 21:52:39 | JB [ Tysiącznik na forum ]
Widać Barakudzie się post niespodobał.

------------------------------------
aleeee...wydaje mi się , że barakuda nie posiada władzy USUWANIA wątków...aaaa...- to zasadnicza różnica do : ZGŁOSZENIA...- czyżbym sie myliła...?
bo post yuio wyparował...;-(((
bebe / 2009-10-08 22:18 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2009-10-08 22:11:44 | JB [ Tysiącznik na forum ]
Ja tam nie wiem.

-----------------------------------
to poprosze o jedno... nie zarzucaj....aż będziesz miał 100 % pewności swych dociekań...;-)...lepiej się wtedy żyje...- bo nie rodzi złości...itd..
i nie popadasz w obsesję...;-)))
JB / 2009-10-08 22:20
Ja zażucałe usuwanie Mariolce, Barakudzie i zico71... jak widać miałem rację.
JA takie rzeczy wyczówam... podobnie jak dzisiejszy odpał na Orco. ;)
bebe / 2009-10-08 22:29 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

Ja zażucałe usuwanie

---------------------------------------
a po co zarzucasz...- przecież mogą korzystać z tej opcji...a poza tym...
wolność słowa.
bebe / 2009-10-08 22:31 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
jako wyrażenie swej opinii...- ta opcja też służy.....jako NIE...;-)))...to taka krótka bezdyskusyja forma...;-)..no chyba że sie myle...?
JB / 2009-10-08 22:37
Fajnie by było gdyby po pierwsze 5 usuniętych postów nie powodowało godzinnego bana i gdyby mozna było sobie ustawić czy cjce sie widzieć usunięte posty czy nie.
bebe / 2009-10-08 22:53 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
nie wiedziałam, że 5 szt.."usunięcia"...robi ban...;-(
aleeee... nie ja jestem temu winna...;-)))
jak widac szuka się sposobów na forum co do zatykania .../dobrze, ze tylko na godzinę...;-)))../...- sprawa do przeżycia...;-)))
jakkolwiek może być przykro....ale może przez to ...- forum nieco ochłonie z "władztwa"...- bo "mogę"...;-)))...tak wpisywać się ...jak i kasować...;-)))
;)) / 89.228.20.* / 2009-10-08 20:54
my tu gadu gadu a ktoś śliwki rwie . .
Likwidator szulerni / 83.30.235.* / 2009-10-08 21:50
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Likwidator szulerni / 83.30.235.* / 2009-10-08 21:14
Ile byście dali za wyłojenie dziewicy ?

Beeesssior
piciu / 2009-10-08 21:21 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
to zalezy od ceny łoju :)
Likwidator szulerni / 83.30.235.* / 2009-10-08 21:37
:))))))))))

Beeessior :)))))))))
Likwidator szulerni / 83.30.235.* / 2009-10-08 21:42
Łój zawsze był tani piciu
Rozumiem że to zajęcie dla ubogich :)))

Beeessior
rafcio55 / 2009-10-08 20:56 / Tysiącznik na forum
Tadek mordeczko ty moja to ty? :D
JB / 2009-10-08 20:38
Ten post jest jak najbardziej na temat. W to co ma swoją wartość można inwestować, a to forum o inwestowaniu.

Ktoś dziś pisał, że dla kobiet nie liczy sie kasa, że one wierzą w wartości... jasne, na przykład w wartość swojego dziewictwa, które można sprzedać.

----------------------------------

Szukam sponsora, sprzedam dziewictwo


Żyjemy w czasach, w którym dziewictwo przestało być wartością. Młode dziewczyny chcą się go jak najszybciej pozbyć, a skoro tak to dlaczego jeszcze na tym nie zarobić.

Na świecie coraz więcej dziewczyn sprzedaje dziewictwo. Okazuje się, że na tym towarze można bardzo dobrze zarobić.

Alina Percea z Rumuni dostała 10 tyś. euro, Rosie Reid osiemnastoletnia studentka z Wielkiej Brytanii otrzymała 8, 400 funtów, a dwudziestodwuletnia Natalie Dylan z USA sprzedała się za 3, 7 miliona dolarów. Wszystkie trzy zdobyły ogromną popularność. Zaczęto zapraszać je do programów telewizyjnych, a media ku ich uciesze zrobiły z nich celebrytki.

Niestety, te dziewczyny stały się wzorem także dla Polek. W Internecie roi się od ofert sprzedaży dziewictwa:

„Sprzedam cnote. Mam 15 lat, jestem brunetka nie za wysoka. Szukam miłego pana. Jestem 100% dziewicą. W mailu proszę podać imię, wiek oraz cenę.”

„Witam ! Jestem młodą, sympatyczną brunetką z niebieskimi oczami. Mam 170 wzrostu budowę ciała szczupłą. Szukam mężczyzny, który zechce nabyć moje dziewictwo za odpowiednią kwotę. Sponsoring i dłuższa znajomość też mnie interesuje. Czekam na propozycje z całej Polski. Zainteresowanych proszę o kontakt. Proszę przesłać swoje imię wiek proponowaną cenę i zdjęcie. Pozdrawiam Kasia;)”

Takie ogłoszenia pojawiają się w różnych serwisach, głównie towarzyskich. Największe portale aukcyjne dbają o to by tego typu oferty były jak najszybciej usuwane.

Mężczyźni bardzo chętnie odpowiadają na te oferty. Sylwia opowiada „Dziennikowi”, że pierwszą propozycję dostała już 30 minut po opublikowaniu oferty. „Dostałam chyba ze 300 odpowiedzi, pierwszą jakieś pół godziny po ukazaniu się anonsu. Czasami oferowali mi 500 zł, a czasem 2 tysiące. Jeden facet napisał: hotel szampan 10 tysięcy złotych, jeżeli to będzie twój pierwszy raz = będzie bolało. W końcu pewien Niemiec zaoferował mi 5 tys. euro. To była najwyższa kwota" - mówi Sylwia.

Transakcja jednak nie doszła do skutku. Mężczyzna czekał z kolegą i obaj zamierzali skorzystać z usługi. Na szczęście Sylwii udało się uciec.

Ostatecznie sprzedała cnotę za 2, 5 tysiąca złotych "Nie mam miłych wspomnień z wieczoru, kiedy to zrobiliśmy. Było to jakieś mechaniczne. Po wszystkim popłakałam sobie zdrowo. Na otarcie łez zostało tylko 2,5 tysiąca złotych w kopercie” - zwierzyła się „Dziennikowi”.

http://kobieta.wp.pl/gid,11574356,img,11574499,kat,79596,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=1

-------------------

I tyle w temacie współczesnych kobiet.
I za co oni tego Polańskiego zamkneli.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 2 osoby - Zielarz, max303.]
bolek77 / 2009-10-08 21:17 / portfel / Uparty Osiołek

I za co oni tego Polańskiego zamkneli?

Juz pisałem.
Nie rozliczył się. Jak Mike Tyson z tą Desiree Washington z Rhode Island.
Asasello / 2009-10-08 21:05 / Bywalec forum
z tekstu wynika ze dziewictwo ma jednak wartosc, tym wieksza im wczesniej zostanie utracona, bo kto zaplacilby za rozdziewiczenie 60-latki? (JB pomysl o tym bo zdaje sie postanowiles w to zainwestowac:)))) to zartem, moim zdaniem to zawoalowana forma prostytucji i w szerszym kontekscie sie nie liczy
JB / 2009-10-08 21:11
Ja zamierzam unikać jak ognia.
Oczywiście to skrajne przypadki.
Większość kobiet nie nazwie tego po imieniu... one szukają faceta, który zarabia tak 4 razy tyle co one i wychodzą za niego bez miłości... tylko dla wygodniejszego życia...
Amigo11 / 2009-10-08 21:24 / SAMA PRAWDA
A co będzie z Tobą jak będziesz miał 80 lat\??? Ni dzieci ni żony nikogo. Masz chociaż rodzeństwo?? Pomyśl troche.
JB / 2009-10-08 21:45
Za tą kasę co zaoszczędzę na byciu singlem to sobie wynajmę opiekę. A to, że będziesz miał dzieci nie gwarantuje Ci, że się tobą będą opiekowały.
Asasello / 2009-10-08 22:02 / Bywalec forum
a gdzie znajdziesz faceta ktory sie Toba zaopiekuje?
Asasello / 2009-10-08 21:28 / Bywalec forum
JB liczy chyba na Opieke Spoleczna, a tam zonk! same kobiety
szymon / 2009-10-08 21:25 / Uznany Gracz Giełdowy
JB trzyma wszystko w swoich rekach :D
szymon / 2009-10-08 21:20 / Uznany Gracz Giełdowy
mysle ze jestes transwestyta, zgadlem ?
Likwidator szulerni / 83.30.235.* / 2009-10-08 21:17
A co z łojeniem JB co będziesz łoił ?
Czy ty nie prowadzisz produkcji jogurtu ?

Beeessior
Amigo11 / 2009-10-08 21:09 / SAMA PRAWDA
Ale JB może opchnąć dziewictwo wielokrotnie i nikt się nie zorientuje!!!
JB / 2009-10-08 21:12
Wiesz jeśli tych lolitek jest skończona ilość to jakiś grubas moze je wszystkie kupić po 5tyś, a później sprzedawać Polańskim po 20tyś.
Asasello / 2009-10-08 21:12 / Bywalec forum
jak to nie, po wszystkim inaczej by spiewal
szymon / 2009-10-08 21:10 / Uznany Gracz Giełdowy
hahahahaha :)))))))))))
Amigo11 / 2009-10-08 21:03 / SAMA PRAWDA
A co w takim razie liczy się dla tych gości którzy za płacą??
szymon / 2009-10-08 20:58 / Uznany Gracz Giełdowy
JB, trzeba Ci zgolic ta czupryne, zabrac do soffi, wlac szklaneczke whiski. Jak to nie pomoze to kaplica.
JB / 2009-10-08 21:44
To ja już pozostanę przy samej szklaneczce whiski.
Likwidator szulerni / 83.30.235.* / 2009-10-08 20:49
Ależ Ci zalazła za skórę ta niewiasta.
JB może przerzuć się na drób :)))

Beeessior
Likwidator szulerni / 83.30.235.* / 2009-10-08 20:51
Jak Cię wqrwi to do gara :)))

Beeessior
Likwidator szulerni / 83.30.235.* / 2009-10-08 20:53
W Szwecji połowa to zboczeńcy i pedały a biedny JB na to wszystko patrzy i chłonie .
Trzymaj się JB i rypaj tych albinosów :)

Beeesior
JB / 2009-10-08 21:02
Moje wygnanie w tamtym dzikim kraju skończyło się w sierpniu.
Mieszkam w cywilizowanej Warszawie... gorzej, że niedługo będę miał z okna widok na taras Szymona... będę bał się przez okno wyjżeć.
szymon / 2009-10-08 21:18 / Uznany Gracz Giełdowy
nie pekaj, ponizej to zarcik, trzeba byc ostro pogrzanym zeby tyle kasy wydac na mieszkanie w bloku. Poza tym musialaby byc chyba hiper hossa zebym mogl to rozwazac :)
JB / 2009-10-08 21:41
Ja jeszcze dodam, że te domy z tarasami na dachu są niższe od sąsiednich i w efekcie ich mieszkańcy na tym tarasie majązero prywatności.

http://picasaweb.google.com/tirinti1/GigaHossa#5376910376182429970

Ale za to można podziwiać piękny widok pomagający podjąć właściwą decyzję inwestorską
http://picasaweb.google.com/tirinti1/GigaHossa#5376910398365313282
szymon / 2009-10-08 21:48 / Uznany Gracz Giełdowy
slyszalem ze do orco bezdomni z centralnego sie przeniesli, ale narzekaja ze slabe warunki , prawda to ?
JB / 2009-10-08 21:51
Masz błędne informacje... jak te same źródła poleciły Ci Budopol to radzę uważać.
Likwidator szulerni / 83.30.235.* / 2009-10-08 21:06
A to spoko u nas znormalniejesz po roku obcowania z c******* :))

Beeessior
Tomok...z problemami Pozdrawiam / 78.154.88.* / 2009-10-08 20:40
To co piszesz woła o pomstę do Nieba...zastanów się
Asasello / 2009-10-08 20:58 / Bywalec forum
JB tego nie napisal tylko prztoczyl i oczywiscie zinterpretowal na swoja modle
JB / 2009-10-08 21:06
A o to chodzi.
Oczywiście że to wklejka z poradnika dla kobiet na Wirtualnej Polsce. Tak nie pomyliłem sięto tekst z działu Kobieta. Nie to, żebym czytywał ten dział... link był na głównej stronie portalu.
Mojego autorstwa jest tylko wstęp przed --------------- i wniosek po -------------------

To powiedz jak należy zinterpretować fakt, że kobiety, które jako pierwsze sprzedały swoje dziewictwo na internetowej aukcji są z tego i tylko tego powodu sławne i występują w talkshowach gdzie o tym opowiadają... i jak należy interpretować fakt, że mająnaśladowczynie i że cena dziewictwa jest coraz niższa? Bo z tego co wiem spadek cen świadczy o przewadze podaży nad popytem.

Ale proszę bardzo interpretujcie to jak chcecie.
Likwidator szulerni / 83.30.235.* / 2009-10-08 20:56
To nic w porównaniu z jutrzejszą zwałą na GPW :)))

Beeessior
JB / 2009-10-08 20:42
Ależ ja wiem o tym. Właśnie dlatego radzę unikać kobiet jak ognia. Niestety dla współczesnych kobiet liczy się tylko ile na kontakcie z mężczyzną zarobią, miłość dla nich nie ma żadnego znaczenia.
Chciałbym, żeby było inaczej ale jest jak jest. A ja sponsorem być nie zamierzam.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - max303.]
Wizioner do poniedziałku / 95.40.228.* / 2009-10-08 20:50
Sama prawda Ostatnie badania dowodzą, że mężczyżni są traktowani zupełnie przedmiotowo. Męszczyzna taki ktoś kto razem mieszka chodzi do pracy jeśli ją ma i służy do podtrzymania gatunku. A zazdrość to tylko rezultat rywalizacji kobiet między sobą.
Tomok...z problemami Pozdrawiam / 78.154.88.* / 2009-10-08 20:44
Nie zrozumiałeś mnie...idę do wozu
JB / 2009-10-08 20:57
Ale ja naprawdę chciałbym, żeby kobiety kochały mężczyzn jak w tej piosence co podlinkowałeś kiedyś. Ale chcieć to sobie można, a rzeczywistość brutalnie weryfikuje marzenia. Tak jak chciałem, zarobićna Techmexie a straciłem. Brydzie i Krzych chcieliby spadków poniżej 1000... a tu rośnie.

Szanuję Cię i pozdrawiam. Jesteś jednym z nielicznych poczciwych forumowiczów dla których kasa nie jest najważniejsza.
Wizioner do poniedziałku / 95.40.228.* / 2009-10-08 20:37
Brydzia narysuj tego fajnego klina jeszcze raz bo tamten gdzieś mi sie zapodział.
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy