Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: najwyższy wzrost od ponad czterech lat. Morawiecki zatrząsł giełdą

GPW: najwyższy wzrost od ponad czterech lat. Morawiecki zatrząsł giełdą

Wyświetlaj:
jjx / 89.229.237.* / 2016-08-03 14:16
Z mocy prawa , kredyty frankowe , powinny byc unieważnione
jan 46 / 178.36.218.* / 2016-08-02 18:47
morawiecki to może zatrząsc śliwka a nie giełda ? o czym wy piszecie ? facet porzadnej szkoły ekonomicznej nie skończył? a w finansach ma tyle do gadania co nic !!!!!!
dziady jesteśmy ciągle i tyle / 83.4.95.* / 2016-02-22 22:16
SZKODA ŻE NIE OD 9 LAT KIEDY WIG 20 LICZYŁ 3900 PKT. TERAZ Z TYMI MIERNYMI 1800 PKT TO WCIĄŻ JESTEŚMY W CZARNEJ MAŃCE CZYLI W D
Karol P / 89.231.108.* / 2016-02-19 03:36
Co tak pobudzilo gielde . Izraelici budujacy projekt Odra . Rzad popierajacy budowe Carpatii , kredyty we frankach . Co takiego sie stalo ze Morawieckistal sie idol3emnowego rozdania . A moze IPN swoja postawa . A moze ekipa Narciarek i Narciarzy . Moze informacja ze corka Prezydenta zost6anie Modelka . A moze wypowiedz corki tragicznie zmarlego Prezydenta . . Ja mysle ze gielda ruszyla by zapobiec by podniesc cene akcji . Gra gielda miala juz pare momentow . Jak 5to sie dzieje ze gieldy w krajach osciennych nie maja takiego odbicia jak Nasza . Dlaczego Notowania w Polsce systematycznie rosna a na swiecie kryzys az strach pomyslec . Dlaczego media pisza o wzrostach cen wydobycia ropy skoro jest wrecz odwrotnie . Dlaczego projekt Odra malo konkurencyjny do projektu Wisla stal sie kopem na gieldzie . Wszak to projekt W#isla mial byc przejety przez Kulczyka i reszte . Dziwne oto ostatnimi CZASAMY przez Polske przelewa sie tyle zdarzen ze mozna by nimi obdzielic pol swiata . A moze to szczyt NATO . Moze zapowiadane inwestycje o znaczeniu miedzynarodowym . Moze zapowiadana inwestycja ONZ ruszy w Posce . A moze wreszcie zrozumiano ze w Polsce zyje Magik co wie co bedzie sie dzialo na swiecie . Przepowiedzial ze swiat bedzie mial problemy z zywnoscia i woda . Przepowiedzial ze Polska ruszy z inwestycjami . Ze Polska bedzie potrafila poradzic sobie z kryzysem a glowna bronia bedzie woda . we wszelakiej postaci . Wiadomo ze nadmierna eksploatacja wody slonej zamiana w wode slodka moze miedc fatalne skutki dla ludzkosci . Tak wiec co takiego sie stalo ze przed spotkaniem NATO . przed spotkaniem w ONZ Polska staje sie jednostka flagowa przemian nastepujacych w swiecie . A moze to blef moze ktos stara sie ukryc stan faktyczny . Co takiego sie stalo ze Zydzi zaczynaja lokowac swoje aktywa w Polsce . Dlaczego w Polsce . Co takiego zrobil Morawiecki ze dostal az taki kredyt zaufania od no wlasnie od kogo od tych co wrecz nienawidza czlonkow PiS nienawiscia wrecz patologiczna .Co takiego sie stalo ze Zydzi chca przejac Petanke w Polsce . Nic nie znaczaca organizacje sportowa .Skad taka presja na przejecia . Moze faktycznie Polska stojaca na granicy roznych wartosci politycznych i ekonomicznych moze byc gwarantem bezpieczenstwa swiata . Moze wreszcie Arabowie zrozumieli ze musza rozmawiac ze wszystkimi o wszystkim . Dlaczego rzeka ktora zostala wrecz porzucona przez inwestorow . stala sie takim kopem dla byznesu . Miala sie stac . Czyzby powstala idea pompowania wody z Baltyku w celu udroznienia koryta Odry . @Wszak to jest niepojete ze w dobie majacych nastapic problemow z woda rusza projekt Odra . Paranoja . a moze celowe dzialanie . Dlaczego projekt Wisla jest tak mocno wyciszany w mediach . Dlaczego projekt Odra byl tak eksponowany w mediach Przeciez budowa sluz na Odrze zwiekszy nieoplacalnosc tej inwestycji zwiekszy tez zagrozenie powodziowe po stronie POLSKIEJ . Ale bedzie sie dzialo . Dziwi mnie tylko cisza jaka panuje nad kluczowym projektem . Dziwi ze oto Poska co rusz targana wstrzasami okolopolitycznymi postrzegana jest . No wlasnie a moze po raz kolejny spoleczenstwo stanelo na wysokosci zadania i uchronilo Polska przed kolejna tragedia . Ciekawe czy Polska po raz kolejny nie sprosta pokladanym nadziejom i nie bedzie . Wystarczy jade na narty . Moze zostalo mi troszke przyjaciol na tym swiecie .Dowiedzialem sie ze moje KP zostalo przejete w internecie4 dziwne wszak to ja zawsze poslugiwalem sie KP.AQ moze komus komus zalezy by KP nie kojarzono z moja osoba .
Alpha958 / 50.129.90.* / 2016-02-19 02:31
"najwyższy wzrost od ponad czterech lat. Morawiecki zatrząsł giełdą"

Szybko , powiadomcie frankowiczow ! Ja lece kupic sobie nowe auto .
alko839 / 217.99.89.* / 2016-02-19 02:26
Dzisiaj moje akcje zanotowały pierwszy znaczący wzrost w tym roku, o całe 100% !!! Z 1 grosza na 2 grosze!!!!!
kafel / 94.40.35.* / 2016-02-19 00:51
jak widać na załączonym tekście wszystko jest uwarunkowane ściemą polityczną
nikt jeszcze nic nie zrobił i lament płacz i spadki notowań na giełdach
obniżony raiting
teraz jeszcze nikt nic nie zrobił a nagle notowania idą w górę?
żyd pracuje nieustannie nad propagandą w mediach
Belbo201 / 88.156.227.* / 2016-02-19 01:20
chłopie nie wiesz na jakiej podstawie działa giełda to się nie odzywaj
c3p0 / 31.178.111.* / 2016-02-19 01:39
A na jakiej? To hazard, nic więcej.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Starzec2968 / 80.192.1.* / 2016-02-19 00:40
Super to jest dobra zmiana. Najpierw trzeba siegnac dna a potem sie od niego odbic, nawet jak sie dojdzie do polowy tego co bylo wczesniej to mozna oglosic sukces bo takiego skoku juz od dawna nikt nie zrobil. Szkoda tylko ze nie pamieta sie o dnie.
HETMAN POLNY / 87.207.31.* / 2016-02-18 23:56
MNIE ZASTANAWIA TYLKO JAKO TO JEST ŻE SETKI SPÓŁEK W POLSCE NA GIEŁDZIE MA C/WK NA POZIOMIE 0,10-0.40 CZYLI W DOBIE SZCZYTÓW NA GIEŁDACH USA I NP NIEMIEC PODOBNIE WĘGIER W BUDAPESZCIE?
JAROSŁAW GIEŁDĘ ZBAW.
plp / 91.230.116.* / 2016-02-19 00:28
No wlasnie trzeba chciec nie wprowadzac debilnych ustaw pisu
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
zbig1027 / 78.11.234.* / 2016-02-18 23:35
ALE PAN FRĄCZYK TO KOLEJBY "WYBITNY EXPERT" ...!!! A MORAWIECKI TO "MĄŻ OPACZNOŚCIOWY" ..... !!!!!
123OL / 89.71.145.* / 2016-02-18 23:31
NO TO JAK JEST ? KOPACZ STRASZYŁA NAS DRUGA GRECJA I UPADKIEM PAŃSTWA ??/!!!!
zwykły człowiek219 / 78.8.59.* / 2016-02-18 23:52
poczekamy - zobaczymy , samymi gadkami jeszcze nic nie zbudowano , kibicuje aby było lepiej , ale na obiecanki się nie łapie - czekam na konkrety najlepiej w portfelu.
Maniek619 / 178.37.31.* / 2016-02-18 23:21
cholewka , jak tu teraz pisać negatywnie o PIS-ie.
dany1973 / 31.61.141.* / 2016-02-18 23:13
I właśnie po to Morawiecki poszedł do rządu .Jak już odejdzie z rządu banksterka z pewnością się zrzuci i zapłaci za "utracone zarobki"prezesika .I po co głosowaliście na frajerów chyba tylko by was tak nazywali.
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy