Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW stoi nad przepaścią

GPW stoi nad przepaścią

Money.pl / 2008-06-10 17:47
Komentarze do wiadomości: GPW stoi nad przepaścią.
Wyświetlaj:
inwestycja 12 / 213.158.196.* / 2008-06-10 18:04
I dobrze. Zainwestowałem na GPW w fundusze i widać jak trzymałem i jak giełda nasza zamiast odrabiać to kierowana jakby była przez kogoś. Na szczęści wycofałem wszystkie inwestycje bo szkoda kasy. Ona jeszce sraci i niech traci, Ja już napewno w polskiej GPW nigdy nie zainwestuje bo to można powiedzieć chłam, a nie GPW.
tbialobrzeg / 2008-06-10 19:28
Emocje jednak potrafią odebrać zdolność chłodnej oceny sytuacji.

Giełdy na świecie są skorelowane ze sobą a właściwie z gospodarka amerykańską. Indeks WIG20, WIG czy w końcu WIG40 a tym samym polskie akcyjne fundusze inwestycyjne tak jak indeksy innych krajów europejskich i funduszy akcyjnych tych krajów zawsze zależały od stanu gospodarki amerykańskiej. Wkurzanie się na GPW świadczy o całkowitym niezrozumieniu faktu, że spadki na GPW to odbicie spadków na światowych giełdach. Nie ma co się obrażać - proponuję więcej czytać o tym czym jest i czym nie jest giełda, żeby potem nie zostać z ręką w nocniku lub z funduszem w portfelu :-)

PS. Teza o sterowaniu GPW jest prawdziwa - za wszystkim stoi grupa trzymająca warset :-)
pa, pa ! / 213.158.196.* / 2008-06-10 17:56
i prawidłowo. A teraz szanowna GPW powinna zrobić poważny krok na przód!
hehe / 83.24.138.* / 2008-06-10 17:47
Spekulacyjna giełdzioszka się sypie....
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy