Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Światełko w tunelu

GPW: Światełko w tunelu

Money.pl / 2009-02-06 20:37
Komentarze do wiadomości: GPW: Światełko w tunelu.
Wyświetlaj:
trzezwy / 79.185.28.* / 2009-02-06 20:37
Poki co trend makro - bessa, midi - bessa, mini - bessa, mikro - wlasnie trwa dystrybucja na szczyciku korekcyjnej falki wzrostowej, ktora powoli ale skutecznie bedzie zwracala sie na poludnie. Rynek potrzebuje impulsu do wzrostow, a ten bedzie nadchodzil powoli az nabierze rozpedu. Teraz wszyscy zenia papiery na tym ostatnim mikro szczyciku. Niech was nie zwodza 20% wzrosty. Swiatelko w tunelu szybko zgasnie tak jak rozblyslo bo gielda w bessie nie karmi sie nadzieja tylko panika. Co innego w hossie ale jakos hossy to na razie nie widze. Oczywiscie kazdy robi jak uwaza i dlatego pojawiaja sie takie piekne 20% wzrosty, ale kto kupil na ich szczytach? niepoprawni optymisci w czasie bessy. Bardzo bym chcial aby mieli racje, poki co swiatelko w tunelu jest slabe a tunel ma ksztalt rury zjazdowej na basenie - raz w gore trzy razy w dol.
olur / 2009-02-07 13:47 / Bywalec forum
BZ WBK i TFI ARKA to są giełdowe śmiecie,które potrafiły zjechac z 25 miliardów aktywów do 7 na koniec stycznia 2009.Takie są fakty i dla was nie widac żadnego światełka-ludzie zresztą już na to nie reagują
profitrader / 79.184.224.* / 2009-02-08 19:46
Kolego, komentarz dotyczy sytuacji na giełdzie a nie sytuacji TFI Arka. Wyraźnie masz jakiś problem, ale po zaśmiecać dyskusję.
xxxxl / 83.10.206.* / 2009-02-08 02:14
kurcze
to jednak są lepsi ode mnie

ja jeszcze nie dałem rady tyle zjechać
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy