Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Tydzień kończymy na czerwono

GPW: Tydzień kończymy na czerwono

Money.pl / 2008-04-11 17:30
Komentarze do wiadomości: GPW: Tydzień kończymy na czerwono.
Wyświetlaj:
Pablo / 2008-04-14 00:27 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Kto ma ochotę co nieco poczytać przed snem to zapraszam http://pablo.bblog.pl/
Można śmiało wpisywać komentarze i uwagi.
piciu / 2008-04-14 01:14 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzieki pablo za zaproszenie
kiepski / 2008-04-14 00:12 / portfel / Tysiącznik na forum
postanowiłem napedzić wyniki mojej ulubionej inwestycji czyli Oponek.. i sam zakupiłem Oponki u nich.. super... prosta procedurka.
zbig$ / 2008-04-14 00:42 / Uznany gracz - weteran 93/94
To jak zamontujesz to powiedz po jakimś czasie jak się sprawują...)))
bebe / 2008-04-14 00:25 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
nie kiepski pomysł.....- ta prosta procedurka.......cha..ha..cha

Dobrej nocy....
kiepski / 2008-04-14 00:28 / portfel / Tysiącznik na forum
????? jasniej bo system mi sie przegrzewa o tej porze...:-) chyba nie załapałem:-)
bebe / 2008-04-14 00:35 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
no cóż....sam napisałeś.....- ŻE kupując oponki.... ;-))) - napędziłeś wyniki........;-))))

- i odpowiedziałam ... co wyżej - z żartem.....
kiepski / 2008-04-14 00:40 / portfel / Tysiącznik na forum
:-) miłej nocki.... pozdr
krzysiu123 / 2008-04-14 00:04 / Bywalec forum
powiedziałem że wchodze do gry od piątku rano na fundusz akcji to i powiem że po jutrzejszej sesji wychodzę bo jak dla mnie to poszedł sygnał negatywny "sprzedaży" trudn straciłem na 2 sesjach zły moment ale nie dam sobie aplikować grubiej strat.
Kenobi / 2008-04-14 00:47 / Uznany malkontent giełdowy
Straty należy ciąć bez skrupułów. Im szybicej, tym lepiej. A swoją drogą, to po co było w ogóle wchodzić teraz, kiedy wszyscy zaczęli wychodzić, bo gra pod prąd złych danych była nie do utrzymania? Wyniki okazują sie być fatalne , nawet jak dobre, to będą tylko dobrą okazją do realizacji zysków. Nobody wants to be caught with his pants down...
bollullos / 2008-04-14 02:42 / portfel / Uznany Muł Pancerny

Straty należy ciąć bez skrupułów

w Twoim przypadku należy ciąć wszelkie ryzyko jeszcze zanim powstanie
Kenobi / 2008-04-14 04:24 / Uznany malkontent giełdowy
Nigdy nie ma zysku bez ryzyka, ja mówię o cięciu strat, jeśli nie umiesz rozróżniać podstawowych pojęć, to nie wysilaj się na komentowanie.
zbig$ / 2008-04-14 00:44 / Uznany gracz - weteran 93/94
czyli w piatek kupiłeś z sprzedasz z datą wtorkową??? mozesz niechcący zarobić...chyba ze to za m. in. twoje pieniądze rano kupowali..(((
krzysiu123 / 2008-04-14 00:48 / Bywalec forum
nie kupiłem po czwartkowej na zamknięciu a sprzedaje po zamknięciu poniedziałkowej, faktycznie panikuję.
Pablo / 2008-04-14 00:55 / "Uznany Gracz Giełdowy"
odwróć sposób myślenia i wszystko będzie dobrze.
warren buffet / 2008-04-14 00:07 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
kruca fix :)
krzysiu123 / 2008-04-14 00:37 / Bywalec forum
nie jest mi do śmiechu w sumie czekałem uparcie na ostatnią fale spadkową i faktycznie mocnijszą niż 2680 wydygałem że to niemożliwe założenie teraz zwaracam honor wcześniejszej myśli, może błąd może nie że cofam się ale jest bardzo niebezpiecznie i może panika też być.
kuzynx / 2008-04-14 01:16 / Tysiącznik na forum
jedna dluzsza czarna swieczka i robimy w majty ? :)
zbig$ / 2008-04-14 00:45 / Uznany gracz - weteran 93/94
panikujesz...)))
aszulski57 / 2008-04-14 00:02 / Tysiącznik na forum
Żegnam .
dobranoc.
warren buffet / 2008-04-13 23:45 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to co, nie ma dyskusji nie ma co robic. to do 8:30.....
Bull / 2008-04-14 00:02 / Bywalec forum
siemka, ja tu pijom som, za dyyuuoz wypijom i bedize kacum poranum a tu bum, rankem, na bazar po akcyje trala la a alaa ala niech zyje krol , nieh zyje ba i niech zyje krolewna, bba aba aa a lalal laaaaaaaaaaaa a a ahoj marynarzze QQ sornac bytom kurna, lala.a.......................................
bebe / 2008-04-13 23:47 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
slucham na tv2 aktorow spiewajacych L.Cohen-a.............
bollullos / 2008-04-14 00:42 / portfel / Uznany Muł Pancerny
Cohen gość - a jak jego piosenki fałszujący Zembaty śpiewał aż ciarki przechodziły
aszulski57 / 2008-04-13 23:59 / Tysiącznik na forum
Witaj B.B.
Cohena lubię.
Ostatnio Brekaut słucham namiętnie.
Chyba B. Dylana /nagrania / kupię bo coś mi "Mister tamburin men'" w glowie siedzi.
Starość nie radosć.
Kenobi / 2008-04-14 00:57 / Uznany malkontent giełdowy
Ale Mr. Tambourine Man, to nie Dylana.
bebe / 2008-04-14 00:17 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
za to wyrobiony gust.......aszu.....pozdrawiam serdecznie..
Bull / 2008-04-13 23:33 / Bywalec forum
JACK DANIELS Tennessee whiskey - Czas zacząć!!!!!! Jeee :D:D:D:D:D:D
kiepski / 2008-04-13 23:33 / portfel / Tysiącznik na forum
myśle ze jutro ciekawa sesja będzie...
zbig$ / 2008-04-14 00:47 / Uznany gracz - weteran 93/94
rano spadki, po południu odbicie...stary nr...)))
inna wersja - rano odbicie, a potem cd. padaki - rynek pokaze...
warren buffet / 2008-04-13 23:36 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jutro wig20 i mewa..... to moje punkty obserwacyjne
kiepski / 2008-04-14 00:02 / portfel / Tysiącznik na forum
nie lubie takich sp[ołek jak mewa.... ale to moja prywatna opinia:-)
warren buffet / 2008-04-14 00:14 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jutro moze byc albo w przeciagu tygodnia po 1 gr........ jak ktos ma jaja to to wykorzysta
kiepski / 2008-04-14 00:16 / portfel / Tysiącznik na forum
odcinaja prawa? skupią akcje i zmienia zarzad?:-) miedzy emisją
warren buffet / 2008-04-14 00:15 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
leasco z 2 gr na 60 poszlo........ gdybym te 500 zł wytrzymal to mialbym na tego golda 4 :) uzywanego...... za 20 k :)
Pablo / 2008-04-14 00:29 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Warren jeszcze wspominasz to lasco? Myślalem że już zapomniałeś :):):)
warren buffet / 2008-04-14 00:22 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
golfa........ cóż za bledy.....
Bull / 2008-04-13 23:25 / Bywalec forum
Dzisiaj, kiedy grzebałem sobie w Internecie na jednej stronie wyskoczył mi taki błąd:

500 Internal Server Error

Sorry, something went wrong.

A team of highly trained monkeys has been dispatched to deal with this situation. Please report this incident to customer service.
Also, please include the following information in your error report:

waRn9n2k3je7MNMFB-ytcTV-NkGBN5y8ltKJQ_HITnxuf6NXkpl-wrrK8bL_
bbmlEmv7iBTX7atW0eoJDiPIDexVwxj7Z2Ha7uJFUxe8IJ4rl2jmJYBd3pHd
XdKhurVUbc-znetQiVQpsm7UPfSPvcGZTtG4ltcrLLp5BqFUpPCV4egQyGqK
SP97frgT_OeRzhzODkU7UjAjYLCOwEtycDMwyTMrz9mawBUeje2p3VRBKKa7
Msi-umLuw1ji6oiwAY89uCDE06_t7C1nKgusvSeSKbusgqnv9_9ztSl49HbD


Pytanie za milion: Kto zgadnie jaka to byla strona?
warren buffet / 2008-04-13 23:28 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
www.nasdaq.com
Bull / 2008-04-13 23:24 / Bywalec forum
http://www.ereoh.com/2up/?p=2479

http://pl.youtube.com/watch?v=H2nyjTMiIO8

co za czlowiek
warren buffet / 2008-04-13 23:18 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Zarząd Fon S.A. informuje,iż badanie biegłego rewidenta sprawozdania finansowego wykazało,iż strata na koniec I półrocza 2007r. została zaniżona o kwotę 306tys zł i powinna wynosić 1.156tys zł.W związku z tym suma bilansowa na koniec I półrocza 2007r. powinna zmniejszyć się o kwotę 306tys zł do 6.988tys zł


jak widać, trzeba i uważać na fundamenty :) nawet w nich są machlojki :)
kisiel2 / 2008-04-13 23:22
warren,

nie dobijaj mnie juz tym FON-em...
To jest najwieksza porazka dotychczas.
warren buffet / 2008-04-13 23:30 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja tez mam PP....... jakby nie bylo to mam..... niby mało...... niby nauka....... ale jakby policzyc..... to ponad 30 skrzynek Tyskiego by sie kupilo......

nauka kosztuje....
Bull / 2008-04-13 23:22 / Bywalec forum
a gdzie ich nie ma
Bull / 2008-04-13 23:17 / Bywalec forum
ВСЕЯ ВЫ - ПСИХИ
warren buffet / 2008-04-13 23:02 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ראול וולנברג 2א', בית מקאן, תל אביב
Bull / 2008-04-13 23:08 / Bywalec forum
хуй тебе в жопу
warren buffet / 2008-04-13 23:11 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
塞尔维亚共和国大使馆
Bull / 2008-04-13 23:13 / Bywalec forum
я не понимаю, ты что говоришь?
warren buffet / 2008-04-13 23:12 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
亚共wsparciu和国
szymon / 2008-04-13 23:12 / Uznany Gracz Giełdowy
على مدار اليوم. يمكنك مشاهدة بث القناة من خلال الموقع
tomtay / 2008-04-13 23:16 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ładnie Wami targa wieczorową porą :))
szymon / 2008-04-13 23:23 / Uznany Gracz Giełdowy
გეოგრაფიული რაიონები - ჰოკაიდო, ჩრდილო-აღმოსავლეთი, ცენტრი და სამხრეთ-დასავლეთი. მთავარი ქედი - იაპონიის ალპები
bebe / 2008-04-13 23:27 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
cha.....ha.....cha............
warren buffet / 2008-04-13 22:52 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu


2008-04-13 22:37:12 | *.*.*.* | warren buffet [ Uznany Gracz Giełdowy (33800 postów) Bloguje na bblog.pl ]
wiesz, lechu zrobil emisje wyznaczajac chyba kres
developerki..... dosłownie zdążył z nia do
ostatniego wagonu.... czy lechu ma przepraszac
ludzi ze byla euforia ?

jest biznesmenem, nie prowadzi MOPSU


nawiązując do dyskusji o Leszku, ja bym bardziej domagał sie przeprosin od tysięcy kasjerów i naganiających w bankach biednych ludzi na dożywotnie wzrosty w funduszach..... tu jest wieksza krzywda a nie tam nieudany ( dla ludzi ) debiut.....

emeryt nie bedzie po lewar. po lewar chodza gracze co wiedza co to gielda.
amigo2 / 2008-04-13 22:59 / Regulamin forum!
ale w przypadku lcc lewary wciskali kazdemu chetnemu
nawet emerytom zapewniajac udany debiut
warren buffet / 2008-04-13 23:05 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mnie pani na biologii uczyła ze człowiek ma rozum... w przeciwieństwie np do konia....
amigo2 / 2008-04-13 23:07 / Regulamin forum!
nie kazdy sluchał uwaznie pani z bioogi
max303 / 2008-04-13 23:06 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
(:-)))
Bull / 2008-04-13 22:48 / Bywalec forum
"Nowe kłamstwa zamiast starych - jak powstała "Solidarność" zdaniem agenta KGB

Marek Ciesielczyk (zredagowany przez: Magda Głowala-Habel)

Słowa kluczowe: Anatolij Golicyn, Solidarność, KGB, Wałęsa, Marek Ciesielczyk

2007-09-03 12:59:21
27 lat temu powstała Solidarność. 46 lat temu o azyl na Zachodzie poprosił oficer KGB, Anatolij
Golicyn. Co łączy te dwa wydarzenia? Golicyn przewidział nie tylko powstanie Solidarności, lecz
także pieriestrojkę w Związku Sowieckim.

Anatolij Golicyn był agentem sowieckich służb specjalnych, działającym przez długi czas na
Zachodzie. Gdy był już podpułkownikiem KGB, specjalistą od tzw. środków aktywnego działania (tj.
dezinformacji, dezintegracji i operacji wpływu - głównie na zachodnich polityków i dziennikarzy),
poprosił o azyl polityczny w grudniu 1961 r. Pomógł Amerykanom i Brytyjczykom zdekonspirować wielu
szpiegów sowieckich, funkcjonujących na Zachodzie.

Nowe kłamstwa zamiast starych

Dopiero w 1984 r. opublikował książkę pt. "New Lies For Old" ("Nowe kłamstwa za stare"), w której
przewidział wiele wydarzeń politycznych. Swoje prognozy, bazujące na znajomości KGB, przekazał CIA
znacznie wcześniej. Wywołały one i do dziś wywołują zdumienie ze względu na swą trafność i to, że
wyprzedziły faktyczne zdarzenia o wiele lat.

Golicyn, który współplanował przez kilkanaście lat strategię dezinformacyjną ZSRR, twierdzi w
książce (oraz wcześniejszych raportach pisanych dla CIA w latach 60. i 70.), iż Sowietom zawsze
zależało na tym, by istniała kontrolowana przez nich opozycja (tak jak np. carskiej Ochranie, która
sama organizowała np. opozycyjne wobec cara drukarnie). Sterowani przez KGB oraz jego filie (np. SB,
Stasi, etc.) ludzie, wykreowani na dysydentów, znani na Zachodzie, mieliby tworzyć niekomunistyczną
partię w wypadku, gdyby system komunistyczny zaczął się rozpadać. Zdaniem Golicyna tzw. "Praska
Wiosna" 1968 była akcją KGB, a Dubczek - kierowanym w mniejszym lub większym stopniu człowiekiem
ZSRR. Golicyn przewidział już w 70. latach, że Dubczek będzie także w przyszłości odgrywał dużą rolę
polityczną. Tak też się stało po 1989 r. ku zdumieniu tych, którzy znali poglądy Golicyna.
Odpowiednikiem Dubczeka w ZSRR miał być Sacharow, a w Polsce - Wałęsa i jego środowisko.

Oficer KGB twierdzi także, iż jego pracodawca stosował równocześnie sześć różnych strategii, by
zmylić Zachód. Najważniejsza z nich dotyczy tak zwanej "fazy końcowej" budowania światowego systemu
komunistycznego i polega na przekonaniu Zachodu, iż komunizm umarł. Z tą właśnie strategią mamy do
czynienia po 1989 r. KGB wykreował najpierw "opozycję antykomunistyczną" (np. Dubczeka, Sacharowa
czy Wałęsę), by w odpowiednim momencie przejęła władzę (tak naprawdę w imieniu komunistów, którzy
przez pewien czas pozostaną w cieniu). By doprowadzić do osłabienia lub nawet rozwiązania NATO,
najpierw musiał rozpaść się Układ Warszawski. Zachód musiał uwierzyć, że na Wschodzie komunizm upadł
i nie ma potrzeby się go obawiać.

Błędne rozumienie sytuacji w Polsce?

Golicyn zwraca uwagę na błędne rozumienie sytuacji w Polsce po 1980 r. Twierdzi, że strajków
Solidarności nie można porównywać do powstania węgierskiego w 1956 r. "Polski Sierpień" przypomina -
zdaniem Golicyna - "Praską Wiosnę". W Polsce, podobnie jak wcześniej w Czechosłowacji, oficjalnych
komunistów obalić miała "opozycja" wykreowana najpierw przez KGB i wasalne służby specjalne (SB).
Podobne opinie słyszeliśmy później z ust np. Andrzeja Gwiazdy czy Kornela Morawieckiego.

Także Okrągły Stół i twardą postawę antylustracyjną części dawnej opozycji antykomunistycznej
niektórzy uznają za argument przemawiający za słusznością opinii wyrażonych przez Golicyna. Zwraca
uwagę, że Gierek i Kania, odpowiedzialny wówczas w PZPR za Służbę Bezpieczeństwa, brali udział w
latach 70. w naradach z udziałem oficerów KGB, w czasie których postanowiono wykreować polskich
"dysydentów", którzy mieli później (po "upadku" komunizmu) przejąć władzę. Szczegóły tej operacji
miały zostać ustalone w maju 1980 r., kiedy Breżniew i Gromyko wzięli udział w konferencji liderów
państw komunistycznych w Warszawie. Kilka miesięcy później milion członków PZPR wstąpiło w szeregi
Solidarności.

Stan wojenny i delegalizacja Solidarności to - zdaniem Golicyna - druga faza operacji sowieckiej,
mająca na celu konsolidację sił komunistycznych. Golicyn przewidział następnie, w trzeciej fazie,
utworzenie rządu koalicyjnego z udziałem polskich komunistów, liderów Solidarności oraz zaufanych
ludzi Kościoła katolickiego. Kilka lat później, jak wiadomo, faktycznie doszło do utworzenia tego
typu rządu po rozmowach przy Okrągłym Stole. Golicyn uważa, że tego typu rząd może stanowić o wiele
większe zagrożenie dla społeczeństwa niż czysto komunistyczny rząd, jako że faktycznie będzie to w
dalszym ciągu struktura komunistyczna, interpretowana jednakże jako ciało o charakterze
demokratycznym.

Komuniści tworzą nowy porządek świata

Potem (po rządach już niekomunistycznych formalnie), jak sądzi Golicyn, nastąpi restauracja jeszcze
bardziej niż poprzednio totalitarnego systemu społeczno-politycznego. Faza końcowa oznacza także
osłabienie lub nawet rozwiązanie NATO, neutralizację Niemiec oraz wycofanie się Amerykanów z Europy
i komunizację Ameryki Łacińskiej. Można by sądzić, jeśli wierzyć Golicynowi, że paryski pakt
Rosja-NATO z 1997 r. stanowi ważny krok w kierunku "zmiękczania" NATO.

Fałszywa, wykreowana przez KGB opozycja antykomunistyczna w Polsce oraz innych państwach
komunistycznych, zdyskredytuje, zdaniem Golicyna, prawdziwą opozycję antykomunistyczna. Dzisiaj
możemy już chyba powiedzieć, iż przynajmniej w tym punkcie Golicyn miał sporo racji. Radykalna
opozycja przedstawiana była cały czas po 1989 r. jako grupa "oszołomów" (np. Morawiecki, Olszewski
etc).

Golicyn przewidział także pojawienie się na sowieckiej scenie politycznej po śmierci Breżniewa
człowieka typu Gorbaczow. W swej książce pisze, iż po Breżniewie władzę na Kremlu przejmie polityk
pokroju Dubczeka, zaś "liberalizacja" w ZSRS i Europie Środkowo-Wschodniej będzie miała
spektakularny charakter i zrobi niesamowite wrażenie na Zachodzie. Mur berliński zostanie zburzony i
dojdzie do zjednoczenia Niemiec, nastąpi chińsko-amerykańskie zbliżenie. Jednym słowem, tworzony
będzie "nowy porządek światowy", o którym później mówili Gorbaczow i Clinton. Główną tezą, którą
postawił Golicyn, jest nieuchronność wzmocnienia systemu komunistycznego w czasie budowania właśnie
tegoż "porządku". Golicyn sądzi, że neutralizacja Europy nastąpi głównie w wyniku różnic
politycznych pomiędzy konserwatystami amerykańskimi i socjaldemokratami zachodnioeuropejskimi,
wierzącymi w autentyczność liberalizacji państw komunistycznych.

Gdzie jest trzeci poziom KGB?

Jako politolog odczuwam satysfakcję, gdyż moją teorię cyklicznego rozwoju systemu komunistycznego
sformułowałem jeszcze przed ukazaniem się książki Golicyna. Czytając Golicyna, Besancona czy
Hellera, zastanawiam się, czy to niektóre nasze spostrzeżenia okazały się trafne, czy może stratedzy
KGB zastosowali je w swej polityce w latach 80. i 90.? Strategia ta zakłada poruszanie się nie na
dwóch, lecz trzech poziomach. To, co widzimy na pierwszy rzut oka, może wydawać się nieprawdą.
Sądzimy, iż taktyka sowiecka/rosyjska polega na czymś dokładnie przeciwnym. Okazuje się jednak, iż
tak nie jest i naprawdę wiele elementów obrazu pierwszego jest prawdziwych.

Jeśli np. z dokumentów Stasi czy SB wynika, że znany działacz opozycji antykomunistycznej
współpracował z policją polityczną, twierdzi się, iż jest to komunistyczna prowokacja. Tak
powszechnie szanowana osoba nie mogła przecież być agentem komunistycznym! W efekcie okazuje się
jednak, iż esbecy specjalnie dopuścili do ujawnienia części dokumentów, by skompromitować ideę
lustracji. Ludziom bowiem w głowie się nie może pomieścić, że ktoś, kto przez lata uchodził za
dysydenta, mógłby być kapusiem. A zatem wszystkie dokumenty SB są sfałszowane - myśli przeciętny
Kowalski. Tymczasem może być dokładnie przeciwnie."
aszulski57 / 2008-04-13 23:02 / Tysiącznik na forum
Cześciowo prawda -cześciowo brednie.

Tylko , że ja i moja dziewczyna w momencie wprowadzania stanu wojennego bylismy warszawskimi studentami.

Być może Wałęsa i jego sztabowcy byli sterowani równocześnie przez gen. Kiszczaka / szefa MSW/ jak i JP II.

BOGU DZIĘKI.

Nie doszło do kolejnego powstania z serii :
listopadowe
styczniowe
warszawskie.

To moja krew popłynęła by po bruku.

A tak mogę z Wami wymieniać poglądy.
bebe / 2008-04-13 23:29 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witaj aszu..........
warren buffet / 2008-04-13 22:54 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
toś dał czadu....
topol2 / 2008-04-13 22:18 / Tysiącznik na forum
Zgadzam się z Brydzią.
Czy Czarnecki nie wiedział, że wycena przy sprzedaży LCC to był balon?
Czy taki człowiek, który prowadzi szerokie interesy nie jest w stanie wycenić biznesu?
Mówi, że wiele instytucji maklerskich tak wyceniła te akcje. Tylko że wtedy wszystko się sprzedawało na pniu, a Czarnecki sprzedał "chołocie" po cenie jaką sobie zażyczył. Bez najmniejszych skrupułów. Teraz ocenił, że może trochę zarobić i trochę odkupił. Nie wiadomo ile odkupił i na jakich rachunkach. Na pewno zarobi na mięsie armatnim.
szymon / 2008-04-13 22:33 / Uznany Gracz Giełdowy
ciezkie czasy i tyle, jeszcze rok temu kazdy debiut to min +30, teraz prawie zawsze spory minus....wiele spolek spadlo po ok 70%... m.in LCC... a ze debiut mial na szczycie hossy to inna sprawa i za to naleza sie gratki Leszkowi.
aszulski57 / 2008-04-13 22:30 / Tysiącznik na forum
Topol .
Ty jestes psycholog od Solorza .
Co sądzisz o cyfrowym Polsacie.
Drogo jakoś ???
PedroGonzalez / 2008-04-13 22:43 / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.gazetawyborcza.pl/1,75248,3444090.html

jestesmy jedynym krajem w Europie, ktory ma tyle platform cyfrowych...czas na zgon jednej z nich..Polsat moim zdaniem ma najgorsza oferte jesli chodzi o HD....ale ja sie nie znam na satelitach...
amigo2 / 2008-04-13 22:42 / Regulamin forum!
Krok nikomu nic za darmo nie da
wywali po gornych widłach
jego słupy juz szykuja sie do zwalenia kursu zeby mogl odebrac swoje akcje
tak - 50%
amigo2 / 2008-04-13 22:47 / Regulamin forum!
motto KROKA brzmi
kazdy moze sobie kupic akcje
mali gowno dali i gowno dostana))))))))))
topol2 / 2008-04-13 22:40 / Tysiącznik na forum
Co można sądzić o spółce-widmo?
Co stanie się, gdy Polsat przestanie współpracować z "Polsatem cyfrowym"?
Co będzie, gdy TVP uruchomi platformę cyfrową?
Odpowiem na to ostatnie pytanie.
Polsat cyfrowy zaniknie.
aszulski57 / 2008-04-13 23:06 / Tysiącznik na forum
podziękowania za przemyślenia.
PedroGonzalez / 2008-04-13 22:24 / Uznany Gracz Giełdowy
debiut w czerwcu 2007:

http://stooq.com/q/?s=ace&d=20080411
start: 20pln
obecnie: 10pln

debiut w maju 2007:

http://stooq.com/q/?s=bdv&d=20080411
start: 26,80
obecnie: 10pln


prezesi tych spolek tez zle wyliczyli ? baloniki na sznurku ?
warren buffet / 2008-04-13 22:32 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jak ktos patrzy ze papier zyskuje i mozna na nim zarabiac to ma gule i musi cos powiedziec. po 6,50 bym tego nie dotknal. ale realia sie zmieniaja...
PedroGonzalez / 2008-04-13 22:34 / Uznany Gracz Giełdowy
ciekawe jest to, ze znalazl frajerow na ponad 100mln akcji no bo to przeciez frajerzy byli..osad juz wydany :-)))
warren buffet / 2008-04-13 22:37 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wiesz, lechu zrobil emisje wyznaczajac chyba kres developerki..... dosłownie zdążył z nia do ostatniego wagonu.... czy lechu ma przepraszac ludzi ze byla euforia ?

jest biznesmenem, nie prowadzi MOPSU
topol2 / 2008-04-13 22:32 / Tysiącznik na forum
Tak.
Na szcycie sprzedaje się balony bez żadnych skrupułów.
To niezależne od rynku. Im bardziej rozdęty balon, tym większy popyt.
Przy obecnej cenie, LCC dla mnie to ciągle balon.
max303 / 2008-04-13 22:34 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
i słusznie
PedroGonzalez / 2008-04-13 22:33 / Uznany Gracz Giełdowy
normalnie co debiut to balon :) istny Disneyland :)
PedroGonzalez / 2008-04-13 22:27 / Uznany Gracz Giełdowy
Listopad 2007:

http://stooq.com/q/?s=bpm&d=20080411

start: 24pln
obecnie: 13pln

Styczen 2008:

http://stooq.com/q/?s=efh&d=20080411

start: 7pln
obecnie: 4pln


itd...itd...ludzie....badzcie obiektywni....
max303 / 2008-04-13 22:22 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
kupił perę akcji i znowu nagonił leszczyny ,a za chwilę może być powtórka z rozrywki
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy