Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Wciąż kiepskie nastroje wśród inwestorów

GPW: Wciąż kiepskie nastroje wśród inwestorów

Wyświetlaj:
Amigo11 / 2010-06-27 10:18 / SAMA PRAWDA
Ale ludzie jesteście żenujący. Ktoś ma inne podejście do ycia albo was prowokuje a wy od razu z bluzgami i inwektywami.
Amigo11 / 2010-06-27 10:19 / SAMA PRAWDA
Typowo polskie jak antysemityzm ktoś inny budzi strach i w konsekwencji agresję.
Amigo11 / 2010-06-27 10:22 / SAMA PRAWDA
oczywiście wynika to z bardzo niskiego poczucia własnej wartości. Vide kwark który tu każdemu chce udowodnić że jest najmądrejszy.
Kobieta - do jb / 89.200.162.* / 2010-06-27 07:54
jb - nie przyszło ci do głowy, że jesteś po prostu zwykłym egoistą i samolubem. Owszem dla kobiety to bardzo ważne. zeby facet pracował i zarabiał pieniądze ze względu na to,że kobieta rodzi dzieci. To takie trudne do zrozumienia. Na starośc zrozumiesz jak Ci mamusia odejdzie jakim byłeś egoista.
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 13:08
Raz się zakochałem, ale ona wolała się bawić moimi uczuciami niż być ze mną. Więcej nie zamierzam cierpiec. To ona była egoistką nie ja.
Przypomina mi to historię Jaroslawa Kaczyńskiego więc może i ja za 30 lat zostanę prezydentem.
Lekarz psycholog kliniczny / 119.147.113.* / 2010-06-27 08:01
Przeciez to po prostu imoptent a teraz dorabia tu zalosna ideologie na usprawiedliwienie wlasnej beznadziejnosci.
te wszystkie teksty o unikaniu kobiet,radarach na drodz ei szybkich samochodach.Literatura lekarska pelna jest tekstow o impotentach usilujacych udowodnic swoja meskosc szybka jazda,nieprzestrzeganiem przepisow i opowiesciami jakie to kobiety sa wredne.
JB to klasyczny wrecz okaz impotenta,w dodatku glupiego.
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 13:11
Ja nikomu nie próbuję niczego udowadniać.
Poprostu lubię szybka jazdę samochodem. I wystarczy spojżeć na drogę, żeby się przekonać że większośc kierowców lubi.
Tyle że ja mówię samą prawdę a większośc kłamie. Większośc mówi, że jeździ przepisowo a jednak na niezakorkowanej miejskiej ulicy jeżdżący 50km/h to bardzo nieliczne wyjatki. Tak samo Ci co tu noca piszą na forum napewno nie mają kobiety, a tylko wciskają kit, że mają. Wszyscy moi żonaci koledzy po 22 są offline.
Lekarz psycholog kliniczny / 119.147.113.* / 2010-06-27 08:26
I dla JB mam zla wiadomosc: niski poziom testosteronu u mezczyzn to nie tylko impotencja,a wiec zrujnowanie calego zycia mezczyzny.To takze krotsze samo zycie i to znacznie.To wieksze ryzyko chorob,tylko dla chorob serca rosnie o ponad 36 % .Ma to logiczne uzasadnienie; impotent nie moze zapewnic potomstwa,nie moze przeniesc swoich genow.Z punktu widzenia przyrody jest wiec bezuzyteczny.
Na poczatek,jesli nie chesz isc ze wstydu do seksuologa,polecam DHEA,ogolnie dostpny prekursor testosteronu.(Biosteron,na poczatek 5 mg,w kazdej aptece bez recepty)
Przy pierwszym wzwodzie nocnym twoj poglad na kobiety ulegnie ponownej zmianie.Powodzenia.
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 13:15
Tak się składa, że większośc mężczyzn jest żonata i większośc zyje krócej niż kobiety, w krajach gdzie rośnie odsetek singli różnica długości zycia mężczyzn i kobiet maleje.
Jest to oczywiste, bo kobiety zmuszają mężczyzn do cięższej pracy i odbierają im mozliwośc odpoczynku.

A ilości testosteronu sobie nie mierzyłem bo nie widzę ku temu powodów. Generalnie unikam kobiet i sportuwięc jestem zdrowy. Od jakiś 15 lat do lekaża chodze tylko jak jestem zmuszany do badań kontrolnych raz na studiach i 4 razy w pracy.
janlew / 2010-06-27 11:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Możecie mu tak pisać i pisać a jego tylko coraz bardziej to kręci, jak brzydzie i kenobianego głaba, bo coraz więcej uwagi na nim się skupia. dzięki temu coraz więcej świata może się dowiedzieć jaki to on skrzywdzony, wrażliwy, kochliwy i nieszczęśliwy jest. no i wspaniały, bo kobiety sa takie złe a on taki dobry. no i rzecz jasna bogaty, z dobrym wykształceniem, własnym mieszkaniem, furą i czymś tam jeszcze. i taki samotny. ooohhh, jakie to piękne i smutne zarazem, normalnie soap opera w stylu dynastii albo innego shitu.

żałosny objaw niedojrzałości emocjonalnej, ciasnoty umysłowej i wirtualny ekshibicjonizm na maksa. obraz nędzy i rozpaczy i dziecinna próba zwrócenia na siebie uwagi w necie. i pomyśleć, że kolo ma na karku 30 z plusem. żenada

a najlepsze są te jego przytaczane w nieskonczoność przykłady (pewnie większość zmyślona) o tym jak to jego kolegów baby obrabiają z kasy. ha ha ha. tylko czego to dowodzi? że kobiety są chciwe? nie, dowodzi co najwyżej tego, że ma debili kolegów, którzy wzięli sobie zdziry i to pokazuje co najwyżej w jak miernym towarzystwie durniów i niedołęg życiowych się obraca. przecież jak ktoś nie jest głupi i boi się takich problemów to podpisuje intercyzę, ustanawia rozdzielność majątkową lub umawia się od razu na początku, że kasa będzie dysponowana sprawiedliwie i po sprawie. jego koledzy nie pomyśleli o tym? czyli ma kolegów debili i tylko tego to dowodzi, a nie tego, że kobiety są takie czy inne

zawsze można znaleźć kobitę, z którą po prostu można się w tej sprawie dogadać, że kasa jest dzielona sprawiedliwie, że ona też pracuje. zawsze są normalni ludzie z jakimi można się dobrać i dogadać, tylko trzeba szukać wśród ludzi na poziomie, kobiety są tak samo różne jak mężczyźni, ludzie to nie terminatory schodzące z taśmy z jednym programem, to bullshit. najlepszym przykładem jestem ja, moja kobita ma własną działalność a ja mam swoje oddzielne źródła dochodu, koszty życia i utrzymania dzielimy sprawiedliwie, nikt nikogo nie dyma na kasę, nikt od nikogo nie sępi, bo każdy sobie umie sam nagarniać kesz. trwa to od wielu lat i się nie zmienia i nie zmieni. można? można, tylko w ciasnym rozumku tego gościa to jest jak widać nie do ogarnięcia, bo jemu wydaje się, że każda jest jak ta jedna siksa co mu dała popalić i nie ogrania, że ludzie naprawdę są różni, że są nawet kobiety gardzące kasą (na swoją szkodę tak naprawdę), tak jak i tacy mężczyźni

wqrwia się, że kobity lecą na kasę, ale przecież chciwość jest problemem ogólnoludzkim a nie ograniczonym do kobiet. konsumpcjonizm istnieje tak samo wśród mężczyzn jak i wśród kobiet. są chciwi mężczyźni (znam nieudaczników żyjących na koszt kobiet, które ich utrzymują, to jest ok?), są chciwe kobiety. jb sam zresztą jest pazerny bo chomikuje kasę co miesiąc jak pisze i próbuje ją też doić z marketu, ale jego chciwość jest już oczywiście ok, u kobiet natomiast nie jest ok. zresztą co z tego, że kobieta chce mieć statecznego mężczyznę? każdy chce mieć jak najlepiej i do tego dąży więc to nic złego. lepiej chyba jak ktoś chce równać w górę a nie w dół.

poza tym kobieta wyda na świat potomstwo i musi zapewnić im zaradnego ojca, poczucie finansowego bezpieczeństwa, a nie nieudacznika, który wpędzi ją i dzieci tylko w nędzę. kolo tych aspektów też już w ogóle nie ogrania, jego mały rozumek "aż tak daleko" już nie dosięga

tak naprawdę gość boi się żyć. wybrał pozorny komfort niezakochiwania się. pozornie bezpieczne to życie ale co to tak naprawdę za życie, śmiertelnie nudne i tyle. samotność jest gorsza niż cierpienie wynikające z miłości, na razie tego nie pojmuje, jak wielu rzeczy, ale jak będzie już brzydkim pomarszczonym prykiem to do niego to dojdzie, oczywiście jak będzie już za późno. zostanie mu w końcu tylko kupowanie sobie lasek kasą, tylko ten sort kobiet będzie dla niego dostępny, czyli wpadnie dokładnie w to szambo jakiego najbardziej obawiał się

lęki jakie przechodzi są typowe dla pewnego okresu życia wielu mężczyzn. ale trzeba je przezwyciężać, rozwiązywać takie problemy przez wiązanie się z normalnymi ludźmi i robić przez to progress w swym życiu a nie wciąż uciekać od problemów i chować się pod kołdrą mamusi pokazując w ten sposób, że pokonały cię. on właśnie reprezentuje taką logikę ucieczki od problemów życia na kilometr wywieszając sobie transparent "jestem zestrachanym nieudacznikiem"

z moją kobitką jestem już ładnych parę latek i jak to w życiu nie zawsze bywało jak w bajce. ale to zupełnie normalne. rozwiązaliśmy wszystkie problemy w związku i jak pojawią się następne też je rozwiążemy. tak zawsze żyłem i będę żył. i na pewno były to większe problemy niż ma ten zestrachany koleś z tą ci.pą od karty graficznej. i teraz z perspektywy lat jak patrzę to widzę, że te problemy były niczym przy korzyściach emocjonalno-duchowych (nie wspominając o cielesnych) jakie miałem i mam z tego związku. jak tak patrzę na jej buzię to sobie myślę, że w zasadzie to nic innego nie ma sensu, tylko miłość się l
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 13:29
Skrzywdzony - tak
wrażliwy - raczej dośc przeciętnie
kochliwy - chyba niebardzo skoro zakochałem się raz w ciągu 31 lat
nieszczęśliwy - byłem jak się zakochałem, wczesniej byłem szczęśliwy i odkąd unikam też jestem szczęśliwy
wspaniały - raczej przeciętny
kobiety są złe - to fakt
bogaty - raczej przeciętny, poprostu nie mam rodziny na utrzymaniu to i mam pieniądze, mieszkanie dostałem w spadku, na samochódd i coś tam jeszcze zarobiłem
jestem samotny i bardzo mi z tym dobrze i się z tego ciesze a nie smucę

Dlatego właśnie zawsze pisze, że jak przeciętny mężczyzna chce być szczęśliwy iżyć spokojnie i bezstreswo to musi unikac kobiet jak ognia.
Kobiet nie musza unikać męzczyni jak Kwark.

Skoro są ludzie co piszą w necie jacy to oni szczęśliwi, że za-pier-dalają na rodzinę i jak to dobrze się dymać i mnożyć to ja mogę pisać jak to dobrze tego nie robić.

To może powiedz jaki procent twojej pensji wynosi pensja twojej żony.
A jak zaproponujesz kobiecie intercyzy to wasze małżeństwo skończy się jeszcze przed ślubem.

Dalej mi się nie chcę tych wywodów pisać, bo jak zwykle wiele piszesz, żeby udowodnić to co Ci się wydaje. Zupełnie jak udowadniałeś że nadal jest bessa kiedy od kwartału rosło i jak teraz udowadniasz, że jest hossa mimo, że od kwartału spada.
janlew / 2010-06-27 13:55 / portfel / Tysiącznik na forum

Skoro są ludzie co piszą w necie jacy to oni
szczęśliwi, że za-pier-dalają na rodzinę i jak to
dobrze się dymać i mnożyć to ja mogę pisać jak to
dobrze tego nie robić


zobaczymy jak długo i czy nadal będziesz tak pisał jak zmarnowana młodość będzie już dawno za tobą. nie takich cwaniaków mizoginów jak ty widziałem, co już dawno mają pozakładane rodziny. też wymiękniesz, a jak nie to tylko znaczy, że naprawdę powinieneś się leczyć

szanuje singli, choć to często nieudacznicy matrymonialni, ale ty jesteś czystą groteskową patologią


To może powiedz jaki procent twojej pensji wynosi
pensja twojej żony.


a co to ma do rzeczy? nasze dochody są mniej więcej równe, zależy od miesiąca, to jest dość płynne bo nie żyję tylko na stałej pensyjce jak ty. zajmujemy się biznesem i nie ma sensu abym wchodził tu w dalsze szczegóły, w każdym razie nikt nikogo nie doi, a jeśli widzisz tylko taki obraz to znaczy, że otaczasz się samymi nieudacznikami i frajerami. ja nie raz widziałem inny obraz, kiedyś np. pracowałem w firmie, w której on miał biznes a ona zupełnie inny biznes, robiła księgowość firmom. też nikt tam nikogo nie doił. byli zamożni ze swej pracy i niezależni finansowo nawet od siebie. taki świat też istnieje ale jak widać to dla ciebie zupełna abstrakcja skoro otaczasz się looserstwem i frajerstwem


od kwartału
spada.


jak zwykle widzisz coś czego nie ma, typowe
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 15:30
http://stooq.pl/q/?s=wig20&c=3m&t=l&a=ln&b=1
http://stooq.pl/q/?s=s%26p500&c=3m&t=l&a=ln&b=1

Ty tu widzisz wzrosty, a ja spadki.
Ty uważasz, że kobiety są dobre, ja że złe.
janlew / 2010-06-27 15:45 / portfel / Tysiącznik na forum
wklejanie ze stooqa nic ci nie da, ja i każdy doskonale widzę co jest na indeksach bez twoich koślawych wklejek, mamy trend boczny a nie spadki a ja kupując rok temu nie mam żadnych strat mimo tych twoich 'spadków'

jak widać tak ogarniasz wykresy jak temat kobiet, czyli wcale
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 15:48
Dobra, masz rację... WIG20 i S&P500 są wyżej niż 3 miesiące temu, a kobiety są dobre, a zwłaszcze twoja żona... też lubie SciFi, aczkolwiek wolę takie o podróży w czasie niż te o rzeczywistości alternatywnej.
janlew / 2010-06-27 14:05 / portfel / Tysiącznik na forum
a i jeszcze to:


A jak zaproponujesz kobiecie intercyzy to wasze
małżeństwo skończy się jeszcze przed ślubem


i to jest właśnie ewidentny dowód na to, że żyjesz w bardzo ciasnym i ograniczonym umysłowo świecie i każdy inny świat wydaje ci się fałszywy. my od dawna rozmawialiśmy o intercyzie i nawet ona doskonale zdawała sobie sprawę, że może to chronić także jej niezależność majątkową. i jakoś się przez to nie rozstaliśmy, konsensus w tym temacie był wspólny

więc jak zwykle bredzisz tylko jak ślepy kolorach a swoje wyobrażenia o związkach damsko męskich opierasz na czystych fantazjach, jak kenobiany głąb, który pisze tu całe dnie o inwestowaniu a nawet nie ma rachunku. dobrana kompania erotomanów gawędziarzy. a przepraszam, przecież wy żyjecie w celibacie, jak na młodych zdrowych mężczyzn przystało
janlew / 2010-06-27 11:20 / portfel / Tysiącznik na forum
c.d.

jak tak patrzę na jej buzię to sobie myślę, że w zasadzie to nic innego nie ma sensu, tylko miłość się liczy a reszta to tak naprawdę jakieś pjerdoły i mrzonki. kiedyś, gdy byłem sam, wydawało mi się, że książki i kształcenie się wystarczy do szczęścia, do tego jakiś sport i nawet tak jak ten kolo gdzieś pjerdoliłem o tym w necie. ale to życie było tak naprawdę potwornie puste i nieszczęśliwe i on też to zrozumie, że jego jest takie samo, ale oczywiście jak już będzie dawno za późno

aby dostać coś od życia trzeba też coś innym dać, naturalna kohabitacja bytów, coś dajesz ale i zabierasz, tak działa przyroda i ludzie a pisanie "powinno być inaczej" jest objawem frajerstwa. świat pędzi i ma w dupie idealistów filozofujących jaki świat "powinien być". albo się wyrywa od życia swoje przez krótkie 5 minut albo świat ma cię w dupie a potem wyrzuca cię na śmietnik ewolucji, bez względu na to czy cierpisz, czy nie. zrozum jeden z drugim durniu, że na liczonej w milardach lat skali świata nie jesteś nawet jak niewinne p**********. jesteś jeszcze mniejszy

kiedy tak czytam wywody jb o kobietach to widzę pewien bardzo mały i ciasny świat. jest to wręcz świat odwrotny niż ten prawdziwy. uważam, że kobiety są wręcz lepsze od mężczyzn, są bardziej wrażliwe na cierpienie innych, bardziej nastawione na innych ludzi. dają z siebie dużo więcej niż mężczyźni, którzy są generalnie większymi egoistami i sqrwielami. moja kobita na przykład zawsze dąży do tego, żebym to ja miał lepiej niż ona podczas gdy ja staram się jakoś za tym nadążać i nie pozostawać jej dłużny, ale mi ciężko. więc co ten koleś pjerdoli o egoizmie kobiet? sam jest dużo większym egoistą

reasumując, kolo ma bardzo ciasny i zestrachany rozumek, reprezentuje logikę przestraszonego życiem nieudacznika, który najzwyczajniej w świecie boi się życia

już mu to wszystko pisałem, ale to bez sensu, bo jego kręcą ci co mu odpisują w tym temacie i traktuje to jedynie jako trybunę, na kanwie której dalej będzie pjerdolił od rzeczy te swoje farmazony. więc szkoda waszego czasu na nawracanie go, będzie tylko dalej walił konia (zaprzeczanie, że to robi i jest jak zakonnik dodatkowo tylko potęguje jego już i tak komiczy obraz) i się tu wywewnętrzniał, tracąc bezpowrotnie młode jeszcze lata. a potem zostaną mu już tylko qrewki, które z obrzydzeniem będą ssały jego pomarszczonego fjuta za kesz. piękny przykład bezsensownie zmarnowanej młodości

a tak naprawdę uważam, że to co tu pisze to taki infantylny sposób na przyciągnięcie jakiejś laski z netu. niech przyciągnie (mało realne), jak któraś wariatka się na takiego nieudacznika życiowego zdecyduje to może mu przejdzie (czego mu mimo wszystko życzę)
Dziekuje Redakcjo ! / 218.69.96.* / 2010-06-27 06:25
Juz dwa i pol dnia bez wklejek Obiego-wan Kenobiego.
Zdumiewajaca cisza i zapomniana juz normalnosc.I wpisow wiecej niz zazwyczaj.Moz ewroca ci,co odeszli,nie mogac juz wytrzymac tego czteroletniego Kenobianego obledu.
mamy szanse by to forum znowu bylo najlepsze.
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 13:04
Spoko. W poniedziałek Ken zacznie pisać o wzrostach a wiadomo co to będzie oznaczało.
niestety / 94.75.121.* / 2010-06-27 06:09

Tak więc dopłaty do zakupu samochodów to ściema... to są
tylko niższe podatki przy zakupie samochodu.

Jb przeczytaj co tu napisales,o reszcie bzdur nie wspominam.
Idz do laboratorium i zmierz sobie poziom trestosteronu.jestes po prostu impotentem i to jest przyczyna twoich problemow,cala reszta to tylko belkot,dorabianie usprawiedliwienia.
Tekst o likwidacji ZUS pomine z litosci.jest po to,zeby takie glaby jak ty,radosnie przewalajace kase na codzien lub tracace na gieldzie nie zostaly ktoregos dnia bez jedzenia i mieszkania.Gdyby kazdy potrafil sam na siebie zarobic,to wszyscy juz dawno byliby milionerami,ale rzeczywistosc jest zupelnie inna niz twoje wypociny.
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 13:04
Ale ja nie mam rodziny na utrzymaniu.
Zonaci koledzy zarabiają 6tyś a ich żony 1tyś. Zaś oni wydaja 2tyś na mieszkanie, jedzenie i rachunki wiec zostaje im 5tyś... które to wydaje żona a oni zostają z niczym.
Ja zarabiam 6 tys, na utrzymanie wydaję 1.5tyś, na siebie 2.5tyś i jeszcze 2tyś oszczędzam. I te 2.5tyś mi procentuje, a zus moje skłatki tylko przemarnowywuje.
janlew / 2010-06-27 14:38 / portfel / Tysiącznik na forum

5tyś... które to wydaje żona a oni zostają z niczym.


znaczy są frajerami, ktoś im to zabiera? sami oddają, więc to ich wina, że są głupi, te kobiety nie są nic winne. jakby mi ktoś dawał 5 koła co miesiąc też bym wziął, ale czy byłbym winny? nie. a jak tego nie rozumiesz to jesteś po prostu tępy i tyle
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 15:32
One biorą te 5tyś i jeszcze nazekają, że to mało, że mają za małe mieszkanie, za daleko od centrum, że mają za mały i za stary samochód, że jeżdzą na zbyt mało egzotyczne wakacje, że za żadko bywają w restauracjach i tak wkółko.
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 01:26
2010-06-27 00:59:20 | 83.14.173.* | kaszfili
hehehheheheh, jak sie dwie osoby chca czegos dorobic to
ZA PI ER DALAJA RAZEM
glupku bez szkkoly
-----------

Jak niechcesz całe życie z********** to unikaj kobiet jak ognia. Wówczas będziesz żył spokojnie i bezstresowo.

dobranoc
zalogowany_ / 2010-06-27 01:52 / Bywalec forum
Hej jb, ty faktycznie masz plastik zamiast mózgu.
niestety / 94.75.121.* / 2010-06-27 06:13
on jest po prostu impotentem i to jest przyczyna tego belkotu o kobietach,zycia na garnuszku mamusi i calej reszty,lacznie z nedzna pensja i praca jako tania ,najemna sila robocza.
Oferma pouczajaca caly swiat,lacznie z Jobsem a nie potrafiaca nawet uruchomic wlasnej firmy czy nauczyc sie czegos dajacego normalne pieniadze.
Duren pouczajacy wszystkich i zawsze majacy poglad inny niz caly swiat.
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 13:00
Nie żyje na garnuszku mamusi anie tym bardziej całej reszty. Dopuki PiS nie wprowadził 2 stopniowego podatku byłem w drugiej strefie... a koledzy co mają żony z marna pensją i dzieci mieli takie znizki podatkowe, że prawie nic nie płacili. To ich rodziny były namoim utrzymaniu. Teraz pracują jako w połowie artysta i mam 25% kosztów uzyskania przychodu a i podatek niższy dzięki PiS to już nie jest tak xle.
Niestety w Polsce są układziki a ja kolesi w PO nie mam, więc nie mam szans, żeby od mojej firmy duże firmy kupowały oprogramowanie. Tak więc wolęsobie pracować za podwójną średnią krajową w czyjejś firmie i niech ten ktoś dba o utrzymywanie znajomości z kolesiami.
Jobsa to ja nie pouczam. To jest geniusz marketingu, który potrafi uwodzić miliony frajerów lepiej niz kobiety mężczyzn. Natomiast pouczam tych fanatyków Jobsa, żeby się opamiętali i przestali kupować każdy badziew jaki Jobs każe im kupować.
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 00:12
Produkt zbyt magiczny, aby trzymać go jak normalny telefon. Firma Apple zajęła stanowisko w sprawie rozprzestrzeniających się po sieci doniesieniach o problemach z połączeniami telefonicznymi, przeprowadzanymi za pomocą smartfonów iPhone 4. Nowy iPhone ma problemy nie tylko z wyświetlaczem, czy z obudową, która miała (według obietnic Apple) być odporna na zarysowania, ale także z tak podstawową funkcją, jak rozmowy telefoniczne. Tłumaczenia Apple, w tym ostatnim przypadku, niczym nie zaskakują. Producent jak zwykle winą obarcza... użytkowników.
iPhone 4, trzymany w tradycyjny sposób, a więc gdy palec lub dłoń dotykają jednocześnie lewej i dolnej części obudowy (ramki), może stracić kontakt ze światem, a więc i zrywać połączenia. Sposób trzymania telefonu bardzo często ma wpływ na łączność, ale w przypadku nowego produktu Apple sytuacja jest wyjątkowo dziwaczna, gdyż urządzenie gubi zasięg właśnie wtedy, gdy jest ono trzymane w sposób naturalny.

Co na to Apple? Dział "pijaru" (czyt. zaklinania rzeczywistości) został poproszony o stanowisko w tej sprawie. Z odpowiedzi wynika, że użytkownik po prostu powinien unikać trzymania go za lewy dolny róg, a więc nie zwierać czarnego paska w metalowej obudowie. Użytkownik może też kupić futerał. Stanowisko zajął nawet sam szef firmy Apple - Steve Jobs. Na to samo pytanie odpowiada "Po prostu nie trzymaj go w ten sposób".

Jeśli firma Apple poszukuje szczytu arogancji (może także ignoracji), to trzeba przyznać, że jest na bardzo dobrej drodze. Równie arogancką odpowiedzią może być "Nie chcesz mieć problemów z połączeniami w iPhone 4? Po prostu go nie kupuj".

Wszystko to jest o tyle porażające (reakcje Apple), o ile to sam producent reklamuje smartfony iPhone 4 pokazując TEN ZŁY sposób trzymania ich w dłoni.

--------------------

ale sekciarze apple i tak ten złom kupią i będą mówili że jest najlepszy.
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 00:26
Nowy iPhone 4 miał być największym krokiem naprzód dla Apple do czasu pierwszego iPhona. Jak się okazuje, pomimo niesamowitego nakładu pracy, jaki firma włożyła w przygotowanie słuchawki, nie jest ona pozbawiona wad.

Jedną z nich okazały się być żółte plamy na wyświetlaczach niektórych egzemplarzy telefonu. Plamy znajdują się w różnych miejscach i mogą mieć kształt niewielkich kropek, lub nawet smug na całą długość ekranu.
--------------

No ale appliści najpierw składają zamówienie a dopiero później mają okazję zobaczyć co tak właściwie zamówili.
I zmierz sobie testosteron / 94.75.121.* / 2010-06-27 06:18
czlowieku mjeste stakim glabem,ze rece opadaja.Napisz,z enie masz na to kasy a nie wciskaj kitu.
Idz sobie do dowolnego serwisu i zobacz,co sie dzieje z innymi ustrojstwami.Ile jest zwrotow i reklamacji,a najmniej wlasnie Apple.
To normalne,z e jesli cos sie robi w milionach ,na pelnych obrotach,to minimalny procent moze miec jakies wady.Tyle z enikt zdrowy na umysle nie dorabia do tego filozofii.
Na iphone 4 zlozono tyle zamowien pierwszego dnia ( 600 tys.) z eserwery stanely.
Juz jest ponad 2 mliliony a duza czesc nabywcow ma dotad poprzednie wersje i jest szczesliwa i zadowolona,dlatego kupuje kolejna.
Zadne ustrojstwo nie cieszy sie takim powodzeniem,wiec daj se luz i przestan zasmiecac forum bzdurami
K W A R K / 113.253.231.* / 2010-06-26 23:37
jb jak juz jestesmy przy temacie wez mi wytlumacz jak to jest z twoja choroba bo zawsze bylem ciekawy. z jednej strony mowisz ze nie lubisz kobiet i sie ich boisz a z drugiej strony codziennie po dwa razy z rzedu walisz konia. nie widzisz sprzecznosci? w rzeczywistosci uciekasz os nich a w ukrytym wymiarze ciagle chcesz je dymac. jak to jest bo nie pojmuje? jestes jak neurotyk ktory probuje sie zrelaksowac

jestes nie tylko sprzeczny ale i zalosny. jak mozna bac sie w ogle kobiety to ja nie rozumiem. dajesz im wladze nad soba i dlatego cie niszcza proste
niestety / 94.75.121.* / 2010-06-27 06:20
Przeciez to oczywiste.Jest impotentem,nie stanal mu przy dziewczynie i teraz dorabia sobie usprawiedliwienie,zamiast pojsc do lekarza.
zalosny mieczak,zamiast sie sprezyc i powetowac niepowodzednie,zalewa tu lzami i smarkami cale forum.
jb / 82.210.148.* / 2010-06-26 23:46
Nie walę żadnego konia i nie chcę nikogo dymać.
K W A R K / 94.23.44.* / 2010-06-26 23:49
stales sie aseksualny? mozna?

no i nie odpowiedziales na pytanie dlaczego sie ich boisz
jb / 82.210.148.* / 2010-06-26 23:52
Bo można się w kobiecie zakochac, a wówczas kobieta przejmuje nad tobą władzę. A nie zamierzam być w niczyjej władzy i przez to cierpieć będąc pomiatany przez osobę bawiącą się moimi uczuciami.
essi / 91.56.134.* / 2010-06-27 00:16
Podobno tę samą kobietę można kochać i nienawidzić jednocześnie.Któraś w końcu zwycięża i wtedy albo mamy do czynienia z psychopatą albo z ascetą.
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 00:29
A mozna także kobiet zwyczajnie unikać. I wówczas mamy do czynienie z człowiekiem szczęsliwym. Wszyscy moi żonaci koledzy po pierwszym okresie pseudoszczęścia stali się zestresowani i to się ciągle pogłębia. Ponieważ współczesne kobiety mają nadmierne wymagania względem mężów bo się naoglądają głupich seriali i naczytają głupich poradników o tym jaki powinien być mężczyzna idealny.
essi / 91.56.134.* / 2010-06-27 01:37
Tak to się zazwyczaj kończy,jak się nie mieszka razem przynajmniej rok przed ślubem.Bo co to niby jest widzieć się parę godz dziennie,a i tak w większości w weekendy?A potem się oczka otwierają i pojawiają się nagle punkty zapalne.
K W A R K / 93.80.116.* / 2010-06-26 23:58
"Bo można się w kobiecie zakochac"

mozna takze zginac na jezdni albo sie polamac na schodach. czy wiec nie powinienem nigdy wychodzic z domu albo z lozka?

zalozmy ze nigdy bys sie nie zakochal tylko ona w tobie a ty bys ja traktowal jak kolezanke. jakby chciala sie ruchac to bys ja poruchal ale bez angazu uczuciowego. mozliwe?
Job_done / 2010-06-27 08:02 / Bywalec forum

czy wiec nie
powinienem nigdy wychodzic z domu albo z lozka?

chcialbym zauwazyc ze ok 90% populacji umiera wlasnie w lozku...JB co ty na to?
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 00:03
Jak narazie to najbardziej w życiu cierpiałem przez kobietę i nie zamierzam, żeby sięto powtórzyło.

To, że mnie kobieta zrniła nie znaczy, że ja chcę ranić inne kobiety. Zresztą pewnie by mi to i tak nie wyszło, bo kopanie sięz koniem ma zawsze opłakane skutki.
kaszfili / 83.14.173.* / 2010-06-27 00:16

Jak narazie to najbardziej w życiu cierpiałem przez kobietę i nie
zamierzam, żeby sięto powtórzyło.

heh, mowisz o tej od karty grafficznej ?
ty poprostu jestes delikatny jak lechtaczka kobiety, skoro dla ciebie pomoc kobiecie ktora nie znala sie na komputerach uwazasz za skrzywdzenie wielmożnego JB

czy ty kiedys stanales przed lustrem i powiedziales sobie -" kuuurrrrwaa, ale ty jestes poojjeebany i żałosny " ?

czy jeszcze tego nie zrobiles ? poki tego nie zrobisz narcyzie bedziesz blaszczył pytonga do końca swoich dni

niedlugo bedziesz winil kobiete na ulicy , ze spojrzala na ciebie i bedziesz plakal na forum ze cie skrzywidzila (tym spojrzeniem)

do psychologa czlowieku - i to w poniedzialek z rana - powaznie ci mowie, forum cie nie uleczy, bedziesz obiektem drwin, ale chyba ci to pasuje
K W A R K / 188.163.140.* / 2010-06-27 00:26
psycholog mu nie pomoze. potrzebna mu nowa duchowosc
kaszfili / 83.14.173.* / 2010-06-27 00:44
moze on potrzebuje faceta ?
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 00:24
Ale ona jest inżynierem informatykiem i doskonale potrafi złożyc komputer. To było tylko jedno spotkanie, w sumie to przez około roku bawiła sie moimi uczuciami ciągle mnie zwodząc.

Ja żadnej kobiety nie uwiodłem więc nie mam sobie nic do zażucenia. nie blaszczę żadnych pytongów. Na kobiety na ulicy nie zwracam uwagi i nie przeszkadza mi jak na mnie patrzą. Natomiast jak kobieta mnie zagaduje to się z rozmowy wykręcam, bo wiem, że zaczynają od rozmów a póżniej jest coraz gorzej.

Jest mi dobrze samemu i nie zamierzam tego zmieniać.
Możecie sobie ze mnie drwić ale to wy jesteście pomiatani przez kobiety a ja sobież żyję bezstresowo.
Ostatnio kolega się ożenił i mi nażeka, ze mu żona zabroniła używać w domu komputera! A ostrzegaem, żeby unikał to mnie nie słuchał.
kaszfili / 83.14.173.* / 2010-06-27 00:28

Jest mi dobrze samemu i nie zamierzam tego zmieniać.

klamiesz, w kazdym poscie udowadniasz ze klamiesz
jestes najbardziej nieszczesliwa osoba na tym forum
udajesz , ze jest wszystko git, przed samym soba, oklamujesz sie, wmawiasz sobie...

na tym forum 70% to klamcy, dobrze trafiles
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 00:30
Nieszczęśliwy to ja byłem przez rok znajomości z kobietą i powiedzmy kolejne 3 miesiące ppóźniej.
Miłośc jest jak narkotyk. Niby daje krotkotrwae szczęście ale ttak naprawde niszczy człowieka.
kaszfili / 83.14.173.* / 2010-06-27 00:40
1 jestem szczesliwy
2 nie wyobrazam sobie zycia bez kobiety
3 zamierzym zyc w szczesciu ze swoja partnerka do konca naszych dni (wiem ze dla ciebie to abstrakcja)
4 po to bog stworzyl kobiete i mezczyzne..................
5 wspolczuje ci
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 00:51
a wogóle to wciskasz kit.
Żony nie pozwalają mężom uzywac komputera o pierwszej w nocy. Jesteś jak Janlew zarabiający na akcjach w środku bessy.
kaszfili / 83.14.173.* / 2010-06-27 00:53

Żony nie pozwalają mężom uzywac komputera o pierwszej w
nocy.

jak jest zmeczona po ciezkim tygodniu pracy to spi jak dziecko

zawistny, zazdrosny - pisalem ci chlopczyku - pasujesz do tego forum jak ulał
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 00:55
Zony nie pracują cięzko... po to mają mężów.
kaszfili / 83.14.173.* / 2010-06-27 00:59
hehehheheheh, jak sie dwie osoby chca czegos dorobic to ZA PI ER DALAJA RAZEM
glupku bez szkkoly
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 01:11
Kobiety dorabiają się poprzez uwodzenie bogatych mężczyzn. Ja zarabiałem tyle samo co ta w której się zakochałem i dlatego nei miałem szans... on ciągle biadoliła, że managerowie sięw niej nie zakochują. Koledzy maja z reguł za żony humanistki z płacą w okolicy minimalnej a sami zarabiają około dwukrotnej średniej.

Widzisz. Ja nie mam zony i na muszę za pi er dalać. Spokojnie mi starca moja pensja i jeszcze sporo odkładam. A skończyłem informatykę na PW.
kaszfili / 83.14.173.* / 2010-06-27 01:28
oboje jestesmy po polibudzie wroclaw, moja gwiazda zarabia nie znacznie wiecej, nie znacznie
ale nie jest to powod do wstydu dla mnie

co za roznica, kolejna twoja debilna teoria legła w gruzach
zmień rączkę
kaszfili / 83.14.173.* / 2010-06-27 01:31
zrób cos ze soba czlowieku, bo sie potniesz kiedys...
nara
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 00:49
żyjesz w matrixie i nawet o tym nie wiesz
kaszfili / 83.14.173.* / 2010-06-27 00:56
no ja wiem, i wlasnie tym udowadniasz jaki jestes nieszczeliwy
i zazdroscisz, ale bedziesz wciskal nam, ze to ty zyjesz najlepiej z nas
a wiesz co.... nawet mi cie nie szkoda, gnij sobie w tym swoim malym światku i oszukuj jakie zaaajjjeeebisty zywot wiedziesz...
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 01:02
byłem raz zakochany i z perspektywy czasu wiem, że to był najgorszy rok w moim życiu i dlatego nie chcę tego powtarzać.
Wszyscy koledzy (z jednym wyjatkiem), którzy są żonaci mają żony, które zarabiają znacznie mniej niż oni i dlatego się zgodziły na małżeństwo, żeby mieć kasę od męza, który nie tylko musi utrzymywać rodzinę ale jeszcze robić prace domowe kiedy żonak po swojej lekkiej pracy ogląda sobie TV.
ebal / 178.182.1.* / 2010-06-27 01:06
Bardzo mnie bawi jak tak bredzisz i wszystkich wręcasz, jesteś w tym dobry :)))
K W A R K / 180.149.95.* / 2010-06-27 00:37
ile razy jak dziecku mam powtarzac ze milosc to nie jest zakochanie. po prsotu byles tylko zakochany i myslisz to z miloscia. nie musisz wcale byc zakochany. nie musisz nikogo kochac jak nie chcesz. tylko ze jest pewien zgrzyt czyli falsz. a mianowicie ten strach. bedziesz do konca zycia bal sie kobiet. beda toba pomiataly wlasnie dlatego. pojawi sie kobieta. o ku r w a musze uciekac! znowu z innej strony. o k u r wa ! i co teraz. jak zwierze w potrzasku. bez wolnosci bedziesz zawsze nieszczesliwy. i to jedyny problem
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 00:41
A ile razy mam Ci powtażać, że ja nie potrafie ot tk poprostu sie odkochać czy zignorowac zakochanie.
Ale właśnie teraz mną nie pomiatają. Poprostu je ignoruję. Jak zwierze w potrzasku to byłem kiedy sie zakochałem i robiem wszystko, żeby kobieta odwzajemniła moje uczucie a ona się tym bawiłą. Obecnie kobiety sa mi obojętne i zupełnie się nie przejmuję co o mnie myślą i czy są szczęśliwe.
K W A R K / 173.244.197.* / 2010-06-27 00:49
"Obecnie kobiety sa mi obojętne"

zwyczajnie klamiesz mi w oczy. najpierw mowisz ze trzeba unikac bo sie stresujesz a potem ze sa ci obojetne. wychodzi klamczuszek. jeszcze sam sie oklamujesz. no i ile tam jeszcze rzeczy wyjdzie?
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 00:52
No przecież nie zakocham się od pierwszego wejżenia. Takie bajki to tylko w komediach romantycznych.
K W A R K / 61.32.46.* / 2010-06-27 00:59
tylko ze gdy przez przypadek bedziesz musial kogos poznac to bedzisz mial przeje bane
im bardziej sie czegos wyrzekasz tym silniej sie z tym zwiazujesz. zrastasz sie z tym na wieki. zobaczysz
ebal / 178.182.1.* / 2010-06-27 00:56
Kto wie, życie jest przewrotne
K W A R K / 94.23.44.* / 2010-06-27 00:10
brakuje ci scislosci myslenia i precyzyjnosci. laczysz dwie rzeczy w sposob bledny:
- brak uczucia, brak angazu
- ranienie

obie te rzeczy nie musza w ogole sie laczyc a nawet sa sprzeczne. dzieki brakowi uczucia mozesz widziec kazda osobe taka jaka jest w rzeczywistosci i adekwatnie z nia postepowac bedac wiec dla niej dobrym. myslisz wiec calkowicie blednie
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 00:13
Ale przeciętny mężczyzna nie jest w stanie zabloować swoich uczuć.
K W A R K / 188.163.140.* / 2010-06-27 00:20
czytaj nizej nie mowie w ogle o zadnej blokadzie ale o wrecz czyms przeciwnym. uwolnieniu wszystkiego "zlego" i "dobrego". wszystko puszczasz i pozwalasz na wszystko i gleboko analizujesz:
dlaczego to czuje dlaczego to pomyslalem
wtedy niczego nie musisz kontrolowac bo po prostu zaczynasz rozumiec co sie dzieje. wtedy odkrywasz ze nie musisz juz nieczgo kontrolowac. wtedy mozesz unikac kogokolwiek ale nie musisz bo sie nie boisz bo zaczynasz po prostu czaic. nie jest to na sile tylko twoja wola
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 00:32
Tak jak pisałem. Należysz do nielicznych potrafiących ranić kobiety a nie być przez nie ranionym. tacy jak T nie muszą ich unikać.

A większosć uwiedzionych zyje jak w matrixie. Myślą, że są szczęśliwi ale nigdy nie wyszli z matrixa miłości, żeby zrozumieć że są niewolnikami.
K W A R K / 173.244.197.* / 2010-06-27 00:44
jestes zalosny z przykroscia stwirdzam strasznie zalosny. mowisz tak:

wiem ze zyje w matriksie i nie potrafie sie z niego uwolnic. dlatego schowam sie... do innego matriksa

zmieniles meble wokol siebie pomysl. meble czaisz? ciagle jestes w matriksie. swiat jest w porzadku. to z toba nie jest w porzadku

a przeciez wystarczyloby sprzeciwic sie temu. po prostu chciec sie wyzwolic z wszelkich matriksow
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 00:54
Mieszkańcy Koreii Północnej uważają, że ich kraj jest najlepszy na świecie a toważysz kim to najlepszy przywódca na świecie... tylko nieliczni potrafią zrozumieć jak wielka to sciema i próbują uciec.
K W A R K / 61.32.46.* / 2010-06-27 01:06
tylko ze oni sa nieswiadomi. skoro ty juz dzieki mnie wiesz ze jest cos co musisz zrozumiec to jesli nie bedziesz chcial tego pojac to bedzie zwykla ucieczka od rzeczywistosci. lepiej wybrac strach bo w koncu jest bezpiecznie. gielda niszczy strachliwych (oraz pyszalkow). i zycie tez takich niszczy. i dlatego cie zniszczy jesli taki pozostaniesz
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 01:14
Giełda niszczy odważnych. Oczywiście bardzo nieliczni odważni dorabiają sięna giełdzie majątku, ale jednak większość traci. Zaś rozsądni mają umiarkowane zyski.
K W A R K / 94.23.44.* / 2010-06-26 23:42
"dajesz im wladze nad soba i dlatego cie niszcza proste "

a teraz mi sie skojarzylo. ze gielda jest jak kobieta nie mozna dawac wladzy jej nad soba. no i tu sie z jankrutem zgadzam
jb / 82.210.148.* / 2010-06-26 23:48
No właśnie. Kobiety uwodzą mężczyzn bo jak się mężczyzna zakocha to kobieta ma nad nim władze. Dlatego jak się kobiet unika to się w nich nie zakocha i nie jest się w niczyjej władzy.

Kobiet nie muszą unikac tylko tacy mężczyźni, którzy widzą w nich tylko obiekty do dymania.
K W A R K / 155.223.52.* / 2010-06-26 23:52
"Kobiety uwodzą mężczyzn bo jak się mężczyzna zakocha to kobieta ma nad
nim władze."

skad to wiesz? z filmow?

"Kobiet nie muszą unikac tylko tacy mężczyźni, którzy widzą w nich tylko obiekty do
dymania."

czyli powinni takze ich unikac mezczyzni aseksualni?
jb / 82.210.148.* / 2010-06-26 23:53
Wcześniej nie unikałem, kobieta mnie uwiodłą i mną pomiatała i bawiła się moimi uczuciami a ja cierpiałem. Więcej na to nie pozwolę.
K W A R K / 93.80.116.* / 2010-06-27 00:00
"Więcej na to nie pozwolę. "

wiec unikasz. tak samo mozna powiedziec ze lepiej nie wychodzic z domu bo kiedys mialem wypadek. dlaczego uwazasz ze mozesz nie unikac ni jednoczesnie nie zakochac sie?
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 00:06
Ty traktujesz kobiety przedmiotowo i dla Ciebie jest to łatwe. tacy jak Ty nie muszą unikać. A wręcz przeciwnie powinniście nie unikac, bo jesteście mścicielami, którzy dają kobietą cierpienie za ranienie przeciętnych mężczyzn. Jesteście jak Bin Laden, który zadał cierpienie Ameryce za miliony Arabów cierpiących przez Amerykanów.
K W A R K / 94.23.44.* / 2010-06-27 00:15
o czym ty mowisz uwazam sie za bardzo wrazliwego czlowieka podobnie jak ty. ale ta wrazliwosc mozna wykorzystac dla siebie a nie przeciw sobie. wyzwalajac wszystko co sie siedzi i gleboko analizujac wszystkie procesy. na poczatku moze byc ciezko bo sie okazuje ze wiele "zlych" rzeczy wychodzi. ale w dlugim okresie jest lepiej bo jestes uwolniony od negatywnych uczuc i spiec. im wiecej wyzwalasz ty lepiej. wtedy swoja wrazliwosc mozna wykorzystac w ten sposob ze nie przywiazujesz sie nikogo tylko widzisz doslownie wszystko razem i jestes swiadomy wszystkiego wokol wlasnie dzieki wrazliwosci
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 00:42
Tak tak jesteż bardzo wrażliwy. Kierujesz się zasadą "widzę - dymam".
jb / 82.210.148.* / 2010-06-26 23:49
Jestem singlem nie pedałem.
kaszfili / 83.14.173.* / 2010-06-26 23:54
nie wsydz sie, jak widac Moreta tez sie masturbuje
jb / 82.210.148.* / 2010-06-26 23:51
Dodam, że gejom zalecam unikac mężczyzn jak ognia bo oni są bezpieczni wsród kobiet.

właściwie powinienem pisać, że miłości należy unikac jak ognia, bo miłość to najgorsze co się może człowiekowi przydażyć.
MoretaCvetans / 2010-06-26 23:54 / _
Ale jakąś terapię prowadzisz chyba? Leczysz się?
Teraz nowoczesne leki potrafią zdziałać cuda.
jb / 82.210.148.* / 2010-06-26 23:56
Samo mi przeszło. Po co sięleczyć jak można zapobiegać.
K W A R K / 93.80.116.* / 2010-06-26 23:54
"miłość to
najgorsze co się może człowiekowi przydażyć"

serio? to jak dziecko kocha matke to ma przechlapane?
jb / 82.210.148.* / 2010-06-26 23:57
To jest jednak zupełnie inne uczucie. tylko nazwa jest ta sama.
K W A R K / 94.23.44.* / 2010-06-27 00:05
to ty sie mylisz. mylisz pojecie zakochanie z miloscia. nie masz pojecia co znaczy milosc wiec nie jestes precyzyjny. natomiast prawda jest ze zakochanie sie to cos okropnego
ebal / 178.182.1.* / 2010-06-27 00:08
zakochanie sie to cos okropnego ???
K W A R K / 188.163.140.* / 2010-06-27 00:22
oczywiscie ze okropnego. nie mozna myslec wszystko jest zawalone hormonami. to masakra dla umyslu. zakochanie to choroba psychiczna to oczywiste. natomiast nie mozna tego unikac bo bedzie jeszcze gorzej. trzeba przejsc jak przez wojsko czy tam jakas swinke albo cos innego
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 00:34
Ja nie przeszedłem przez wojsko ani świnkę i nie żauję. Żauję zaś, że przeszedłem przez zakochanie.
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 00:15
Oczywiście!!!
Wowczas człowiek daje soba pomiatać przez obiekt zakochania a jak jest to kobieta to ona to wykożystuje, żeby mieć radochę z ranienia biednego zakochanego frajera, pomiata nim i go wykozystuje.
ebal / 178.182.1.* / 2010-06-27 00:18
Ja to jakoś wspominam inaczej, może miałam więcej szczęścia :))
jb / 82.210.148.* / 2010-06-27 00:35
Bo jesteś kobietą! To ty pomiatałaś więc dla Ciebie to było dobre.
ebal / 178.182.1.* / 2010-06-27 00:49
Nigdy nikim nie pomiatałam i mam nadzieję że do tego nnie dojdzie
Vorg / 2010-06-27 00:12 / portfel / Tysiącznik na forum

zakochanie sie to cos okropnego ???

O tej porze zawsze są dobre tematy.
ebal / 178.182.1.* / 2010-06-27 00:16
To fakt, aż odechciało mi się spać :))
MoretaCvetans / 2010-06-26 23:25 / _
Takie jakieś głupie newsy ze świata. Już prawie wynajęłam domek na plaży, a tu coś tam o huraganach prawią.
Muszę renegocjować umowę.
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-06-26 22:55
Na kogo zagłosujecie 2 turze ja narazie 50/50
jb / 82.210.148.* / 2010-06-26 22:59
Ja w sumie pewnie wcale. W weekend będę w Berlinie a nie chce mi się chodzić do urzędu po papierek i szukać ambasady.
Ale popieram Jarka.
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-06-26 23:05
jedziesz na parade miłości??
jb / 82.210.148.* / 2010-06-26 23:13
A to w ten weekend jest?
Jak tak to przechlapane.
Kolega właśnie skończył tam pracować. Nokia robi grupowe zwolnienia w berlińskim biurze w związku z porażką swoich symbianowych smartphonów. Jeszcze będzie dwa tygodnie i mnie zaprosił, żebyśmy sobie pozwiedzali.
ebal / 178.182.10.* / 2010-06-26 23:07
Też chcesz się zabrać :)
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-06-26 23:14
dobre dobre widzę że jesteś jak brzytwa dziś ;)
ebal / 178.182.10.* / 2010-06-26 23:20
Ja , nie :)) mój Investrem rośnie, więc mam lepszy nastrój niż ostatnio :)
b a r a k u d a / 2010-06-26 22:56 / Pogromca mitów giełdowych

ja narazie 50/50

masz kuuuuupę czasu na decyzję...:-)))))))))))
ebal / 188.146.148.* / 2010-06-26 22:52
Amerykanie to buraki, nie oddali pi lki z autu :((
jb / 82.210.148.* / 2010-06-26 22:58
Amerykanie to buraki, bo dla surowców niszczą inne kraje.
Zmasakrowali Irak twierdząc, że to za sprawą broni masowego rażenia, którą ma Saddam. A po pierwsze sami mu ta broń dali, żeby walczył z Iranem, a po drugie dawno tą broń Saddam zezłomował. A tak naprawde chodziło o Irackie złoża ropy.
Afganistan podbili i jak sie okazało zrobili to ponieważ w tym kraju są złoża metali ziem rzadkich, które są niezbędne w ekotechnologiach.
Biadolą jak to im BP zalało wybrzeże ropą a w Nigerii ich firmy wydobywcze od 20 lat mają zero zabezpieczeń przed wyciekami przez co zniszczyli rzycie w delcie Nigeru i nawet nie próbują po sobie sprzątać. W jakimś kraju Ameryki środkowej zrobili podobną katastrofę w dżungli.

No ale cały świat patrzy tylko na jakąś głupią piłeczkę.
ebal / 178.182.10.* / 2010-06-26 23:06
Ale w tej głupiej piłeczce są przeciwko nim, co może świadczyś o nastawieniu przeciętnego człowieka
jb / 82.210.148.* / 2010-06-26 23:11
W tej piłeczce to jest każdy przeciw każdemu.
chociaz w sumie to w obecnej pracy jak nie mamy co robić to gramy sobie w pokera i też każdy jest przeciw każdemu a w sumie to się nieźle tym integrujemy... szkoda, że u Szwedów na taki pomysł nie wpadliśmy... byłbym mistrzem pokera.
ebal / 178.182.10.* / 2010-06-26 23:14
Tyle czasu zmarnowanego :))
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-06-26 23:13
No wychodzimy z kryzysu, u nas ostatnio programistom pleja i plazmę kupili :)
jb / 82.210.148.* / 2010-06-26 23:14
To już kolega pracował w firmie co im kupili LCD i Wii... i uznali, że to lepsze od premii... programiści mieli na to swoją opinię i większość zespołu sobie poszła.
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-06-26 23:18
Ostatnio na dyrektora produkcji zatrudnili takiego luzaka co chyba chce wprowadzać klimat rodem z googli. Niedługo wyrka do pokojów im powstawia.
jb / 82.210.148.* / 2010-06-26 23:25
Google to sekta jest. Robią pranie mózgu i marnie płacą a w zamian dają pizze, colę i chipsy i móią, że jest super.

A my mamy leadera takiego luzaka, że potrafi klientowi (korporacji będącej w FTSE100) mówić, że ma głupie pomysły a przy okazji prezentacji produktu wspomnieć że są barbarzyńcami bo robią testy na zwierzętach.
b a r a k u d a / 2010-06-26 22:53 / Pogromca mitów giełdowych

2010-06-26 22:43:11 | 188.146.148.* | ebal
Przeginasz

:-)
anonim_03 / 2010-06-26 22:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wydaje mi się, że coś tu napisałem i że zniknęło ?
b a r a k u d a / 2010-06-26 23:03 / Pogromca mitów giełdowych
ja Ci odpowiedziałem....i o coś zapytałem...:-(((((((
jakaś bzdura...:-(
Najlepsze forum...:-(
Vorg / 2010-06-26 23:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Śmieszne, bo mój post do Ciebie również zniknął.
b a r a k u d a / 2010-06-26 23:05 / Pogromca mitów giełdowych
p.s.
przy okazji zniknął cały wątek rozmowy z ebal...:-)
ebal / 178.182.10.* / 2010-06-26 23:15
Może mnie nie lubią i chcą mi dać coś do zrozumienia :)
jb / 82.210.148.* / 2010-06-26 23:09
Moderatorzy tego forum działają w sobie tylko znany sposób.
jb / 82.210.148.* / 2010-06-26 22:45
Taka juz specyfika tego forum.
jb / 82.210.148.* / 2010-06-26 22:45
Nagoniłeś mnie na bytom tymi Investorsami... odkupiłem a tu się nadal osuwa!
amigo2 / 2010-06-26 23:09
z całym szacunkiem ale ja nie naganiam -;)
stwierdzam fakty-;)duzo swiezego leszcza na PEREŁCE sie pojawiło trza dupska wytrzepac-;)
jb / 82.210.148.* / 2010-06-26 23:16
Ja jednak czuję się nagoniony. Ale oczywiście sam podejmowałem decyzję.
ebal / 188.146.148.* / 2010-06-26 22:29
Brawo Ghana :))) I do przodu!!!
ebal / 188.146.148.* / 2010-06-26 22:11
Niezła ta Ghana , mogliby sobie wygrać:)
jb / 82.210.148.* / 2010-06-26 22:40
W sumie to masz rację.
Czas na to, żeby kraje rozwinięte przestały sięinteresować sportem. Niech sobie ganiają za piłkami mieszkańcy trzeciego świata.
jb / 82.210.148.* / 2010-06-26 22:47
Przegiął to minister edukacji co mi kazał przez 15 lat chodzić na wfy... choć w sumie ostatnie 3 lata to wina rektora PW, na innych uczelniach wfu nie ma.
b a r a k u d a / 2010-06-26 22:28 / Pogromca mitów giełdowych
Jeśli nie grają nasi....niech wygra lepszy...:-)
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-06-26 22:40
Tylko ITALIA!!!
jb / 82.210.148.* / 2010-06-26 22:44
Z tego co słyszałem Włosi zmądrzeli i wolą zajmować się informatyką niż dresiarstwem.
Natomiast zalecam wywalanie Asseco Słowacja... tam już nie ma informatyków, kraj opanowało dresiarstwo!
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-06-26 22:47
Dzisiaj na WP czytałem że praca w IT jest najbardziej stresująca.
jb / 82.210.148.* / 2010-06-26 22:53
No co Ty? Jedne z najmniejszych wystawień na pracę z kobietami, a to najbardziej stresujące co może być w pracy... w poprzedniej pracy moim największym stresem było to, ze nie miałem nic do roboty i ciągle się nudziłem.
W jeszcze wcześniejszej firmie szef nam mówił, że ma brata inżyniera lądowego co przy budowie mostu w Grecji pracował i strasznie się stresował, bo popełnili błąd przy projektowaniu i coś tam się zawaliło... a my co... masa błędów i zero stresu.

Jak to mawiał manager innego działu w tamtej pracy, dopuki nie robisz oprogramowania kontrolującego pracę reaktora to nie ma się czym stresować.
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-06-26 22:54
No właśnie mnie też to zdziwiło.
jb / 82.210.148.* / 2010-06-26 23:04
Być może chodzi o pracę w jakiś korporacjach gdzie ludzie walczą o awanse. Ta kobieta co przez nią unikam kobiet to miała chorą ambicję nie tylko odnośnie idealnego faceta ale i odnośnie idealnej pracy i ciągle walczyła o awanse i się tym stresowała... często rozładowując swój stres na mnie. Z tego co wiem od kolegi kilka miesięcy po tym jak mnie olała, firma w której liczyła na awans zbankrutowała a ona skończyła na bruku i po kilku miesiącach bezrobocia zaczęła walkę o awans od niższego stanowiska. Pamiętam, że wówczas jak mi na niej zalezało to się też stresowałem bo mi ciągla kazała szukac pracy z mozliwością awansu i marnie mi to wychodziło.
Ale teraz zję sobie samotnie i mam zero stresu. A jak by mnie w pracy zestresowali to bym się zwyczajnie zwolnił i niech szukają jakiegoś męża i ojca z kredytem na karku.
ebal / 188.146.148.* / 2010-06-26 22:44
domu paznokcie gryzie :))
ebal / 188.146.148.* / 2010-06-26 22:32
Ale oni są biedniejsi, niech sobie wygrają :))
jb / 82.210.148.* / 2010-06-26 22:41
I dokładie o to w tym chodzi!
Dawanie plebsowi radochy z wygranej podczas gdy samemu się ich okrada z ostatniego grosza. To już w Rzymie wiedzieli, że plebsowi wystarczy chleb i igrzyska, reszte można im spokojnie odebrać.
ebal / 188.146.148.* / 2010-06-26 22:45
bardzo pobieżna i krzywdząca ocena
jb / 82.210.148.* / 2010-06-26 22:49
sama prawda
sporty odwracają uwagę ludzi od wyzysku.
USA ograbiają cały świat a wystarczy że ktoś tam kopnie piłkę w tak zwaną amerykańska bramkę i się kraj cieszy, że z USA wygrał.

Tylko czekac aż Irak i Afganistan im strzeli gola i będą się cieszyli, że wygrali...
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-06-26 22:41
Akurat wśród tych co grają to Gańczyki bogatsze z tego co się orientuję :D
ebal / 188.146.148.* / 2010-06-26 22:47
Jesli mówimy o przeciętnym smiertelniku , to wątpię
Ami11 {SAMA PRAWDA} / 89.74.194.* / 2010-06-26 22:48
mówimy o kopaczach.
b a r a k u d a / 2010-06-26 22:36 / Pogromca mitów giełdowych
Sport nie odróżnia biedniejszych od bogatszych...
Wygrywają ci , którzy w danym miejscu, w danym czasie , przy danych sędziach (!) są lepsi....:-)
ebal / 188.146.148.* / 2010-06-26 22:39
Ale ja zawsze trzymam kciuki za słabszych, chorych lub uciśnionych, prawo kibica :))
b a r a k u d a / 2010-06-26 22:50 / Pogromca mitów giełdowych

prawo
kibica :))

pod ten "paragraf " możesz podciągnąć wszystko...:-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy