Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Gra giełdowa Gazety PARKIET dla studentów

Gra giełdowa Gazety PARKIET dla studentów

Ireneusz Rek / 89.171.122.* / 2010-11-18 17:31
Szanowni Państwo!


Gazeta Giełdy Parkiet zaprasza wszystkich studentów do sprawdzenia swoich umiejętności i "nosa inwestycyjnego" w X edycji Internetowej Gry Giełdowej.


Do gry mogą przystąpić wszyscy chętni studenci polskich szkół wyższych. Każdy chętny musi wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.gra.parkiet.com

Gra polega na inwestowaniu na wirtualnej giełdzie w oparciu o zasady obowiązujące na GPW w Warszawie. Transakcje realizowane są w trybie notowań ciągłych, od godziny 9.30 do 16.30, na spółkach wchodzących w skład indeksu WIG20. Oprócz zwykłego kupna i sprzedaży istnieje możliwość zajmowania krótkich pozycji, czyli zarabiania na spadkach.

II etap - finał będzie turniejem dla dziesięciu najlepszych osób z I etapu i będą oni inwestowali w kontrakty terminowe na WIG20. Emocjonujący pojedynek odbędzie się 9 marca 2011 r. w Sali Notowań GPW

Rejestracja rozpoczęła się 3 listopada 2010
i potrwa do 7 stycznia 2011

Harmonogram Gry:

Rejestracja: 03.11.2010- 07.01.2011
Start: 15.12.2010
I etap: 15.12.2010 - 18.02.2011
II etap - finał: 09.03.2011

Laureat gry otrzyma miejsce studiach podyplomowych International Master of Business Administration (International MBA), laptop oraz 5000 zł na rachunku w DM BOŚ dla zwycięzcy finału na inwestycje giełdowe!
Atrakcyjne nagrody otrzymają również laureaci od II do X miejsca.
Każdy student, który weźmie udział w I etapie gry ma szansę na zdobycie kultowego skutera Piaggio Vespa!

Szczegóły na www.gra.parkiet.com

Bardzo prosimy o udostępnienie tej informacji studentom oraz umieszczenie w widocznym miejscu załączonych plakatów.

Gazeta Giełdy PARKIET zaprasza również do współpracy wszystkie Koła Naukowe.

Trzy najaktywniejsze Koła za pośrednictwem których do Gry zgłosi sie największa ilość uczestników z danej uczelni zostaną nagrodzone.
Najaktywniejsze koło otrzyma: staż w DM BOŚ ,staż w Presspublica udział przedstawiciela uczelni (koła) w wybranym szkoleniu (lub warsztatach) organizowanych przez Dział Konferencji i Szkoleń Presspublica, zawieszenie monitora z notowaniami na uczelni, wsparcie merytoryczne eventów organizowanych przez koło ,patronat medialny nad wybranymi projektami koła przez Gazetę Giełdy PARKIET oraz na stronie www.parkiet.com

Pozdrawiamy serdecznie
i życzymy powodzenia w grze studentom z Państwa uczelni.

Organizator konkursu
Gazeta Giełdy PARKIET
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy