Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Grad się tłumaczy, ale jego los jest niepewny

Grad się tłumaczy, ale jego los jest niepewny

skomentuj
Wyświetlaj:
ABST / 87.205.78.* / 2009-09-03 13:38
W tej sprawie to nie Pan Grad jest decydentem.Nie On powinien być przedmiotem czystki !!! /i nie tylko czystki,ale i odpowiedzialności/
mruk / 2009-09-03 12:55 / Bywalec forum
Swoją drogą, nie rozumiem, do czego służy Trybunał Stanu. Przed jego oblicze powinni za stocznie postawieni być Jasiński i J. Kaczyński, odpowiedzialni najbardziej za obecną sytuację stoczni. Kiedy objęli władzę w 2005 mogli kontynuować całkiem sensowny projekt Piechoty.
Woleli "polskie stocznie w polskich rękach". No i teraz mamy, co mamy.

Osobiście podejrzewam, że Trybunał Stanu jest martwy, ponieważ aktualnie rządzący politycy obawiają się dopuścić do wniesienia sprawę, by ich następcy im nie zrobili tego samego.
Czyli rąsia rąsię...

W sumie najwięcej odwagi miał. muszę przyznać, J. Kaczyński, który atakował swoich poprzedników, jakby miał rządzić wiecznie. Może rzeczywiście tak myślał? Może to był jeszcze jeden przejaw jego głupoty? A może nie głupoty lecz własnej, rozliczeniowej demagogii, dzięki której wygrał wybory do Sejmu i prezydenckie?
mruk / 2009-09-03 11:52 / Bywalec forum
Grad jest nieudolny, fakt.
Ale po wpadce z Ćwiąkalskim, kiedy po jego dymisji nikt poza kompromitującym PO Czumą nie chciał sie zgodzić być ministrem, Tusk nie jest taki skory do wymieniania ministrów.
taka_prawda / 149.254.219.* / 2009-09-03 11:39
zostawić na stanowisku nieudacznika, czy zwolnić go wypłacając sporą odprawkę. Co kosztuje mniej? Moze Katarczycy beda mu wypłacać premie? Co do rzadzących to urzędujące świnie przy korycie zawsze pozostawiają chlew tym co na nich głosują, ale i tak demokracja to piękna sprawa, nie ma za nic odpowiedzialności, a i rozkraść można bezkarnie co się da.
Kim III / 130.60.28.* / 2009-09-03 11:37
To nie Grad powinien sie tlumaczyc, a Tusk. Tusk tak ze stoczniami przeciez zarzadzil. Tranzakcja z Katarem byla od samego poczatku niewyrazna i i organizowana dla propagandy. Rzad i Tusk doskonale wiedzieli jak sprawa wyglada. Wszystko jednakze trzymali w tajemnicy. To Tusk powinien podac sie do dymisji. Grad jest tylko jednym z kozlow ofiarnych Tuska.
Yanekkk / 195.116.98.* / 2009-09-03 11:09
Po co nam aż 3 stocznie w kraju?Tą w Szczecinie można zlikwidowac a te w Gdyni i w Gdańsku połączyc w jedną
...
www.tnij.org/travel2009
man13 / 2009-09-03 11:17 / Tysiącznik na forum
Ciekawy sposób myślenia!!!
Po co nam tyle religji i wyznań> Wystarczy ..........
PrawdaKtóraBoli / 91.127.56.* / 2009-09-03 09:23
...przez całe społeczeństwo!!!! Niech do nich dokładają tylko wyborcy pisu, którzy tak chętnie rozdają nieswoje innym. Swojego przecież nie rozdają bo nic nie mają - takie gołodupce z nich są.
Jak stoczniowcy w postaci galęzowskiego i jego marionetki guzikiewicza nie potrafią produkować statków szybciej i taniej niż koreańczycy czy japończycy to niech chociaż nauczą się strzyc kundelki. Choć wątpię, że idioci pokroju guzikiewicza cokolwiek więcej potrafią niż związkowanie (czytaj: p********* w stołek).
Niemcy zrezygnowali z kolejnych dopłat do stoczni w wyniku czego padły dwie stocznie i jakoś nikt tam nie płacze za przemysłem stoczniowym.
Polski przemysł stoczniowy przeżarł już miliardy złotych i dalej zwykłej łajby na czas i tanio nie potrafią zbudować. To banda leni nic nie potrafi. Sam o. Tadziu stwierdził, że oni potrafią jedynie przeżerać.
Tak, że dość tych państwowych dotacji dla związkowych, śmierdzących leni.
janiszek72 / 2009-09-03 10:53 / Tysiącznik na forum
I kto to mówi? Podam Ci dwa przykłady rozdawania pieniędzy. 1) Nagrody dla urzędników miasta stołecznego Warszawa za paraliż komunikacyjny w mieście, 2) premie przyznane spółce obsługującej EURO 2012 za wykopanie dołów pod fundamenty stadionów. To tylko mały fragment buraczanych posunięć Twojej kliki ( towarzystwa wzajemnej adoracji), której najlepiej wychodzi pozbawianie ludzi miejsc pracy. Jeżeli receptą na wszystko ma być prywatyzacja firm polegająca na zwalnianiu 1/3 pracowników, to z czyich pieniędzy utrzymywani są Ci bezrobotni? Z pieniędzy Donalda Tuska? Nie kochanieńki za to wszystko płacimy my Polacy. Jeżeli Pan specjalnej troski minister skarbu pozostawia stoczni Gdańsk tylko jedną pochylnię, to co stoczniowcy mogą zrobić? Mogą się zesrać na rzadko. Nie są w stanie zrobić nic. A teksty Twojego boskiego Słoneczka Peru o koszmarnie wysokim dofinansowaniu stoczni możesz sobie wsadzić między katarskie bajki. Donald Tusk jest największym kłamcą, który powinien piastować stanowisko parkingowego na parkingu strzeżonym na Szmulkach, a nie być premierem RP. Wstyd było patrzeć jak wchodził w tyłek wielkiego cara współczesnej Rosji - premiera Putina. Jeżeli ktoś z Was uważa, że można naginać historię do ubicia lewych interesów, to niech zmieni obywatelstwo na włoskie i tak jak premierek Włoch prześpi otaczającą go rzeczywistość śniąc o drugiej Irlandii i niezatapialnej wyspie na wzburzonym oceanie kryzysu finansowego. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
mruk / 2009-09-03 11:38 / Bywalec forum

Mogą się zesrać na rzadko

Czy tak samo rozmawiacie między sobą, w partyjnym gronie? I dlatego myślisz, że to normalny język i dobry argument?

Pilnuj się koleś i nie używaj takiego języka. Przynajmniej na forach. Naprawdę robi to złe wrażenie.

Weź przykład ze swojego brata w wierze, podpisującego się Marek1953. Bredzi jak Piekarski na mękach, podobnie jak ty, stosuje tanie erystyczne chwyty, ale stara się nie pokazywać tutaj chamstwa. Pewnie jego rodzice byli Żydami (przyznasz chyba, że Dorn przewyższa poziomem kultury i intelektem wszystkich swoich byłych kolegów z PiS?), albo przedwojennymi inteligentami.
Po twoich zaś wpisach mam wrażenie, że twoich rodziców lub dziadków z dworskich czworaków wyprowadziła PRL.
janiszek72 / 2009-09-03 11:54 / Tysiącznik na forum
Straszyć to Ty możesz swojego synka, albo pijaczka przy byłej hali KDT, a nie mnie. Słoma z butów, która Ci wystaje, zaprzecza Twojej wyszukanej elokwencji. Nóż w kieszeni się otwiera na to, co Twoi kochani bracia z Platformy Antyobywatelskiej i AntyPolskiej wyczyniają w naszym kraju. Wystarczy mi takich tekstów w Waszej wiernej jak kundel telewizji TVN, Gazetce Michnikowskiej i innych posłusznych stacjach radiowych. Metody rodem z PRL- są stosowane przez Waszą formację. I takimi tekstami o kulturze słownictwa i poprawności politycznej możesz sobie brylować na salonach u swojego Donalda. Dziwne, że Panu Nowakowi nie zwracacie uwagi, za jego górnolotne słownictwo. Palikot i Niesiołowski też może, "bo to fajne chłopaki są". Innym już nie przystoi, bo nie i już. Nawet Chrystus rozsierdził się, kiedy kupcy zrobili ze Świątyni halę targową. Także radzę nie mruczeć bezsensownie na tym forum, bo przesyt tego typu mruków przesyca cały eter medialny już na tyle, że zbiera się na torsje. Bajeczka, że Polska jest w chwili obecnej krajem mlekiem i miodem płynącym możemy sobie włożyć tam gdzie kończy się kość ogonowa. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
mruk / 2009-09-03 12:40 / Bywalec forum

Straszyć

A czymże to ja cię, poczciwcze, straszyłem?
Może nieco sprowokowałem, by się upewnić, żeś z parobków. Wynik? Taki, jakiego się spodziewałem.

Markowi.1953 gratuluję takich , jak ty, współwyznawców.
janiszek72 / 2009-09-03 12:55 / Tysiącznik na forum
Twój mózg wypaliło zbyt intensywne Słońce Peru. Jesteś zwykłym wieśniakiem, który zamieszkał w stolicy i teraz uważa się za wielkiego Warszawiaka. Ludzie Twojego pokroju obniżają średnią wszystkim uczciwym Polakom. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
man13 / 2009-09-03 11:25 / Tysiącznik na forum

Nagrody dla urzędników miasta stołecznego Warszawa

To nie pieniądze rządowe, owieczko.

premie przyznane spółce
obsługującej EURO 2012

Normalny system motywacyjny, stosowany w całej gospodarce, działający nawet za rządów PiSuariatu i proletariatu wszelkich RP i PRL.
Poza tym rząd, obecnie kierowany przez Donalda Tuska, w swym działaniu ma osiągnięcia i to daje gwarancję/pewność że podejmowane działania są prawidłowe i w interesie wszystkich POLAKÓW.
janiszek72 / 2009-09-03 11:37 / Tysiącznik na forum
Człowieku zejdź na ziemię i zastanów się nad tym jak splatfusiał Twój mózg. Propaganda TVN-ów i Gazetki Wybiórczej robi swoje.
Poza tym rząd, obecnie kierowany przez Donalda Tuska, w
swym działaniu ma osiągnięcia i to daje gwarancję/pewność
że podejmowane działania są prawidłowe i w interesie
wszystkich POLAKÓW.

Szkoda tylko, że nie widać efektów tych spektakularnych osiągnięć i sukcesów, a podejmowane działania są w interesie kolegów i koleżanek z Platformy Antyobywatelskiej. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
mruk / 2009-09-03 11:49 / Bywalec forum
Jeśli masz rację, to dlaczego Prezes Jarosław K. znów zaczął pluć intensywnie jadem?
janiszek72 / 2009-09-03 11:59 / Tysiącznik na forum
Bo nie można już dłużej spokojnie patrzeć na sukcesy, które serwują nam Wasi cudowni profesjonaliści i fachowcy, którzy mają pełne szuflady nowych i znakomitych pomysłów na każdą sytuację. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
mruk / 2009-09-03 12:59 / Bywalec forum
Chyba masz rację.
I ja uważam, że powrót Prezesa Jarosława K. do władzy jest coraz mniej prawdopodobny.
donald t. / 77.253.106.* / 2009-09-03 11:09
bezrobotnych utylizować !!!!
janiszek72 / 2009-09-03 11:13 / Tysiącznik na forum
A takich jak Ty wysłać do Afganistanu. Podobno to najbezpieczniejsza część świata. Nawet Minister Klich ostatnio tam był, a Donek jakiś czas temu. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
donald t. / 87.205.254.* / 2009-09-03 09:04
Bujać się, barany !!!
janiszek72 / 2009-09-03 09:17 / Tysiącznik na forum
Bujać to możesz swoje wory pod oczami. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
janiszek72 / 2009-09-03 08:56 / Tysiącznik na forum
Teraz wyborcy Platformy Antyobywatelskiej widzą gołym okiem jaką ogromną wagę Donald Tusk przywiązuje do wypowiedzianych przez siebie słów: "Jeżeli sprawa stoczni nie zostanie zakończona pomyślnie do końca sierpnia, Minister Skarbu pożegna się ze swoim stanowiskiem". I co - jajco. Sprawa stoczni nie doczekała szczęśliwego finału, a Grad w dalszym ciągu jest Ministrem Skarbu. I to jest ciąg dalszy snu o drugiej Irlandii. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
Adam P. / 77.114.234.* / 2009-09-03 10:37
Szczegolnie PIS dotrzymuje słowa, pewnie piszesz z jednego z tych 3 mln mieszkam co PIS wybudował a słowa "Nie będę premierem jak Mój brat będzie prezydentem" oto wasza krótka pamięć PISobolszewików
janiszek72 / 2009-09-03 11:19 / Tysiącznik na forum
Urodziłem się w Warszawie i mieszkam na starej Ochocie w domu z 78 roku, więc gościu z takimi tekstami to wyjeżdżaj na łamach "Faktów" w TVN-ie. Gdyby w Warszawie mieszkali rodowici Warszawiacy, to w stolicy żyło by się o wiele lepiej. I gdyby premierem był Warszawiak też by było znacznie lepiej. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
man13 / 2009-09-03 11:26 / Tysiącznik na forum
To na óchocie mają takich cwaniaków?
janiszek72 / 2009-09-03 11:40 / Tysiącznik na forum
Tak kochanieńki, nie masz lepszego szczwaniaka nad Warszawiaka. Tylko, że cwaniactwo w Waszym wydaniu przechodzi wszelkie granice absurdu. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
bugwojny / 79.163.205.* / 2009-09-03 07:45
Jak to niepewny? Do dymisji, chyba, że Tusk jest kłamcą:)
jotte / 78.8.61.* / 2009-09-03 07:33
Jak myślicie?. Donek dotrzyma słowa,i wyśle Grada na zieloną trawkę?
Adam P. / 77.114.234.* / 2009-09-03 10:34
A Jarek dorzymał slowa z 3 mln mieszkan ?
festiwal_błaznów / 149.254.219.* / 2009-09-03 11:50
najwieksci kłamcy RP:

1. Wałesa - 10tys dla kazdego i druga Japonia
2. Kwasniewski - mieszkania dla młodych
3. Jarek K. - 3 mln mieszkań
4. Donek - cuda, cuda i druga Irlandia w blasku Słońca Peru, szkoda tylko że cały czas zaćmienie mamy, ale zaćmienie gospodarcze i całe te fantazje o rozwoju, o małym bezrobociu to mały pikuś, przy zaćmieniu w głowach ludzi.
Jaki by nie był u steru filozof, demagog, notoryczny kłamca i tak nas wszystkich wydutka.
janiszek72 / 2009-09-03 11:15 / Tysiącznik na forum
Jarek nie rządził pełnej kadencji, więc nie mów Adaśku chop. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
man13 / 2009-09-03 11:27 / Tysiącznik na forum

Jareczek nie rządził pełnej kadencji,

z własnego wyboru. Przyznał się źe nie dorósł do tego!
byrt300 / 79.139.100.* / 2009-09-03 14:48
Wałesa oddaj moje 100 milionów!!!
Byłem w irlandii dwa lata i nie jest tam dobrze
Więc panie donaldzie: Nie rób drugiej irlandii!
Łubu dubu niech nam zyje prezes naszego szamba!
Wałesa ja dalej pamietam- obiecałes!
skomentuj

Najnowsze wpisy