Forum Polityka, aktualnościKraj

Graś krytykuje biskupów za apel ws. krzyża

Graś krytykuje biskupów za apel ws. krzyża

Money.pl / 2010-08-26 08:43
Komentarze do wiadomości: Graś krytykuje biskupów za apel ws. krzyża.
Wyświetlaj:
sceptyk / 2010-08-26 16:21 / Tysiącznik na forum
Enuncjacje p. Grasia jako żywo przypominają pamietną wypowiedź Cyrankiewicza o "warchołach i buntownikach" poznańskiego Czerwca 1956:

"Ale niech ci, którzy podnoszą rękę na władzę ludową będą pewni,
że im tę rękę władza ludowa odrąbie!"
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-08-26 11:59

- Wszyscy, którzy czekają, że przyjdzie państwo i pokaże swoją siłę i przepędzi grupkę obrońców krzyża policyjnymi pałkami - takiego rozwiązania się nie doczekają

Teraz panie Graś zamiast pałek używa się Zbigniewa S pseudo "Niemiec" i Dominika T pseudo "Rambo". Jest to skuteczne używanie tylko po to by zasłonić wasze niecne plany które to zmierzają do ograbiania obywateli. Tak jak na przykład podwyżki Vatu, prądu, paliwa. Wprowadzane powyższe zmiany w najbliższym czasie spowodują zahamowanie rozwoju gospodarczego naszego kraju oraz kolejną falę emigracji. Ale chyba o to chodzi by Polska nie rozwijała się...
O czym świadczy choćby grzebanie przemysłu stoczniowego. być może między innym i za to działanie w sprawie stoczni polskich Donald został odznaczony przez Niemców...?
ojro / 91.193.208.* / 2010-08-26 10:08
Kościół już się wypowiedział w tej sprawie - że Krzyż powinien zostać przeniesiony do kościoła św. Anny, gdzie przestanie być narzędziem gry politycznej i zakładnikiem w sprawie pomnika. A jeśli do polityków PO i PiS-u to jeszcze nie dotarło, to jest to tylko i wyłącznie ich problem. Trzeba więcej słuchać panowie politycy, a nie być tylko zapatrzonym w swoją partię i jej wodza jak w święty obrazek.
antysekciarz / 80.239.242.* / 2010-08-26 10:06
Krzyże i księża tylko w kościołach
sceptyk / 2010-08-26 11:49 / Tysiącznik na forum
Dlaczego pisząc to, co napisałeś we własnym imieniu używasz liczby mnogiej?
Cierpisz na schizofrenię i wierzysz, że jest was dwóch (dwie, dwoje)?
preczztvnem / 79.188.238.* / 2010-08-26 10:04
wczoraj przechodząc placem Piłsudskiego usłyszałem jak młody ojciec mówił do synka
"chodź zobaczysz prawdziwych Polaków, może juz wisza na krzyżu", gdy zwróciłem mu uwagę wyrywał się do bijatyki. Kto ich nauczył tej nienawiści ?

Precz z TVN-em, znowu tłumy musza to głośno skandowac tak jak na rynku krakowskim podczas uroczystości pogrzebowych prezydenta
szufla i miotła / 79.188.238.* / 2010-08-26 10:00
a co dozorca, super cieć w niemieckiej willi ma do powiedzenia w tej sprawie. Niech pokaże że się rozliczył z fiskusem za te dozorcowanie.
maxymili / 2010-08-26 09:53 / Tysiącznik na forum
Długo jeszcze PiS będzie się kompromitował nasyłając hordy radiomaryjców pod krzyż? W sumie to mi to lotto, jestem katolikiem i mi krzyż nie przeszkadza. Za to kompromitacja PiSowców nawet mi pasuje. Niech krzyż sobie więc stoi tam po wsze czasy.
dgen / 2010-08-26 09:13 / Tysiącznik na forum
panie gras sprężaj się pan, bo liście na posesji niemca trzeba grabić !

po pierwsze, temat przeniesienia krzyża (przypadkowo w trakcie podjęcia decyzji o podwyżce vat) przywołał nie prymas polski w gościu niedzielnym tylko...........kto, no kto ?
po drugie dlaczego Kościół, w państwie, w którym konstytucja mówi o jego rozdziale od państwa, ma zajmować się krzyżem zainstalowanym na prywatnej (tak, tak) posesji kancelarii prezydenta ?
po trzecie dlaczego ma to robić Kościół katolicki ? przypominam, że w katastrofie zginęli wyznawcy prawosławia i protestanci - może ich rodziny poczuły by się urażone, gdyby krzyż poświęcony też ich zmarłym przeniesiono do Kościoła Katolickiego ?
Wiesław Szafałowicz / 213.238.71.* / 2010-08-26 09:02
Po co chodzicie do kościółka, klękacie i grzeszycie?
maxymili / 2010-08-26 09:51 / Tysiącznik na forum
Jak nie grzeszysz, to zapewne wiesz po co.
polak mały / 213.77.7.* / 2010-08-26 08:43
To przykre is smutne, że nie doczekalismy się ze strony PREZYDENTA aby zajął w sprawie krzyża odpowiedzialną postawę , który przecież swoją wypowiedzią wywołał cały spór.

Najnowsze wpisy