Forum Polityka, aktualnościPolityka

Greenpeace chce umowy, a w Kopenhadze impas

Greenpeace chce umowy, a w Kopenhadze impas

skomentuj
Wyświetlaj:
eeeweeee / 87.206.207.* / 2009-12-16 01:41
Walka ze zmianami klimatycznymi to kwestia ważna dla całej UE. Walka ze zmianami klimatycznymi musi być jednak prowadzona przez wszystkie kraje, a to wymaga współpracy krajów rozwiniętych z rozwijającymi się. Kwestia ta pojawi się też na pewno podczas prezydencji Polski w Radzie UE (lipiec 2011 r.) i dlatego ważne aby rząd polski posiadał jasne stanowisko w tej sprawie. Więcej informacji o przygotowaniach do polskiej prezydencji można znaleźć na stronie http://prezydencjaue.gov.pl
anotilosos / 213.108.114.* / 2009-12-14 17:34

Greenpeace przypomniał, że pod koniec ubiegłego tygodnia setki tysięcy manifestantów z 140 krajów domagało się sprawiedliwości klimatycznej.

Tylko setki tysiecy? Z paru miliardów zamieszkujacych planete?
Czy to znaczy że tylko niedouczony plebs z tych krajów, udało sie grenpeace otumanić?

Moze Grenpeace , wypowiedziałby się na temat dziury ozonowej, w swoim czasie tak aktywnie z tego powodu wpędzał konsumentów w koszty, propagując wymiane freony na mniej sprawne chłodziwo.
Teraz takie kraje jak Indie i Chiny które olały Grenpeace, dalej uzywaja freonu w swoich urządzeniach, tegoz freonu przedostaje sie do atmosfery wiecej niz w czasach Grenpeacowej paniki, a dziury ozonowe sie zmniejszaja.
To jest jakis wskaźnik, kompetencji "specjalistów" Grenpeacowych
skomentuj

Najnowsze wpisy