Forum Polityka, aktualnościKraj

Gronkiewicz-Waltz broni imienia Lecha Kaczyńskiego

Gronkiewicz-Waltz broni imienia Lecha Kaczyńskiego

Wyświetlaj:
cs1 / 193.111.166.* / 2010-11-05 09:36
Przecież gronkiewicz chciała zlikwidowac budowę, ale sprawy poszły za daleko i teraz podczepia sie pod sukces, a prof Łukasz Turski woził się z pomysłem 30 lat i gdyby nie Kaczyński woził by się pewnie jeszcze.
Natomiast PO chciało te tereny sprzedać pod mieszkaniówkę.
Dodatkowo nieudolność Gronkiewicz spowodowała opóźnienie oddania Centrum o rok.
zniesmaczony / 198.36.86.* / 2010-11-04 13:56

Gronkiewicz-Waltz broni imienia Lecha Kaczyńskiego


No nie powiem. Redaktorzy w Money znów podali piękny przewrotny tytuł.
Hm.. w którym momencie ona "broni" jego imienia? Może bardziej "zabrania" umieszczenia tam jego imienia.

Już mam dość tej gry POlitycznej, w którą portal Money jest zaangażowany - bezstronność w dziennikarstwie już jest dla Was przeżytkiem?

Chyba już nawet Money przestanę czytać i zostanę jedynie przy portalu wolnemedia.net - jedyny portal nie poddający się temu choremu lobby!
EURO STUDENT / 2010-11-05 06:40
ja ostatnio coraz mniej wchodze na money.pl

zaczynam stronić od polityki. Myślę żeby wyjechać z Polski i zostawić ten cyrk =)
maxymili / 2010-11-04 13:10 / Tysiącznik na forum
O ile ja pamiętam, to Lech samą ideę budowy tunelu wzdłuż Wisły, która umożliwiła budowę CNK nazywał przekrętem. Sam widziałem kiedy był jeszcze prezydentem Warszawy wywiad z nim, gdzie używa takich słów.
Tak więc nazywanie budowy CNK umożliwionej inwestycją w tunel, przeciw której protestował było by z pewnością niezgodne z wolą zmarłego.
cs1 / 193.111.166.* / 2010-11-05 09:40
Kaczyński zadziałał w porę bo te tereny miały być sprzdane przez PO pod mieszkaniówkę, a to, że tunel uniemozliwia wjazd na most to skandal,
Nie!PO litycznie Nie! PO prawny / 83.31.197.* / 2010-11-04 13:28
A co to było jak nie przekręt i wyprowadzanie pieniędzy miejskich.Jak Ty byś to nazwał ,może trafioną inwestycją?
Poza tym jak robili przekręt z tunelem nie było jakichkolwiek planów CNK

A jeśli chodzo o tytuł artykułu to już jest szczyt manipulacji słowem.Broni imienia Lecha Kaczyńskiego.Dla niektórych ,,wykształconych z większych miast" to to samo co zabrania
tade / 83.2.33.* / 2010-11-04 12:59
A co na to Jarosław bez jego zgody i z poza PiS czy to nie jakiś "zamach"

Jak dodała, nazwa ta została wybrana w specjalnym konkursie przez internautów

no i co z tego Jarosław żąda zmiany!!!!!!prezydenta tyż
Co nie po myśli Jarosława to wbrew demokracji to godzi w podstawy jego państwa????????????
Pewne części ciała mają takie brzydkie nazwy ja od dziś nazywam je Kaczorkiem i Kaczusią
rozwado / 2010-11-04 12:47 / Tysiącznik na forum
Kazdy glupi wie, ze Centrum nosi imie Kopernika. Moze wiec nadac Kopernikowi imie Lecha Kaczynskiego?
tesa1959 / 2010-11-04 12:53 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Wszystkie pomysły wyczerpały się w atr. "Niech Centrum Nauki Kopernik nosi imię Kaczyńskiego". Zajrzyj tam.

Najnowsze wpisy