Forum Forum inwestycyjneFundusze

Grudzien czy Marzec ? pomozcie

Grudzien czy Marzec ? pomozcie

Rafal_Zaucha / 2007-11-06 14:29
chcialem dokupic do swego portfela AKP legg Mason Akcji lub Arke Akcji, chodz sam bylby m sklonny ku legg mejsonowi.A moze macie jakas inna ciekawa opcje z akcji polskich?.A jak sadzicie kupowac od razu , czy czekac na nowy rok az do marca?
Wyświetlaj:
jacek_k / 212.182.117.* / 2007-11-06 16:14
Ja jakis czas temu nabyłem legg mason akcji i teraz dochodzę do wniosku, że się pospieszyłem bo jest na GPW nieciekawie. Na Twoim miejscu weszedłbym w to dopiero pod koniec listopada.
max1224 / 195.117.209.* / 2007-11-06 16:23
legg mason i arka no może jeszcze noble found to w tej chwili najlepsze zarówno w długo jak i ktrótko terminowym horyzoncie funduszcze polskich akcji masz niezłe rozeznanie co do momentu zakupu to są dwa dobre w życiu pierwszy kiedy myślisz o inwestowaniu a drugi kiedy myślisz ten pierwszy to był naprawdę dobry być może jest tak że tworzy się właśnie jakiś dołek i czeka nas ostra jazda do góry a wtedy w marcu nie kupisz bo będzie za drogo a może jest dokładnie odwrotnie w takim wypadku trochę dłużej trzeba będzie zaczekać na upragnione zyski
A JA CI RADĘ RÓB JAK CHCESZ
Tygrys_GPW / 2007-11-06 16:21 / portfel
pod koniec listopada ma cos sie zmienic? , najlepiej to upolowac na najwiekszy dolek Legg Mason ale kto to moze wiedziec kiedy to bedzie.Macie jakies przeblyski ? lewe newsy.A jeszcze jedno da sie nabyc Legg Mason Akcji bez prowizji??
pero1979 / 87.205.180.* / 2007-11-06 19:54
z tym wyczekiwaniem na dołek to jest jak z wróżeniem z fusów....

najlepiej to podziel sobie cash który chcesz zainwestować na np. 10 części i rozłóż zakup na 10 tygodni - uśrednisz sobie w tym wypadku ewentualne zyski/straty a jak zobaczysz że się "smród" robi na parkiecie zawsze możesz się wstrzymać z inwestowaniem - zawsze to zminimalizuje ci straty a nie wtopisz całości...


A jeszcze jedno da sie nabyc Legg Mason Akcji bez prowizji??



jak masz konto w mbanku i korzystasz z sfi to tak
max1224 / 195.117.209.* / 2007-11-06 23:54
a czy ja polecam łapanie dołków przeczytaj uważnie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy