Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Grupa Empik Media & Fashion otwiera 9 kolejnych sklepów

Grupa Empik Media & Fashion otwiera 9 kolejnych sklepów

Wyświetlaj:
Gusio / 83.24.33.* / 2007-10-31 12:55
mnie to cieszy, bardzo lubię empiki. kojarzą mi się z czasami studenckimi, bo wtedy spędzałam tam bardzo dużo czasu :) teraz przez net zamawiam, bo raz, że omijam tłoki, dla - oszczędzam w sumie sporo kasy (kupuję średnio 10 książek w miesiącu) bo empik ma teraz wile ciekawych obniżek.
gosiaa / 89.77.138.* / 2007-10-11 22:43
ładnie się empik rozwija, ale bardzo podoba mi się idea zamawiania przez internet i odbierania w salonie. kilka złotych zawsze zostaje a do tego super sklepik odnowili:)
sartr / 83.24.80.* / 2007-10-12 15:46
im wiecej salonów tym w większej liczbie miejsc będzie można odbierać zakupy z bezkonkurencyjnego internetowego empiku, który bije na głowe inne netowe sklepy własnie tym, że praktycznie w każdym miejscu w PL można odebrać zakupy i nie bulić za przesyłkę!!!
złotyróg / 83.31.210.* / 2007-10-14 00:58
Fajnie, lubię empik, zawsze znajduję coś dla siebie tam. a co do netowego sklepu, to ja miewam różnie, czasem wolę poszperać osobiście po sklepie, ale np w czasie przedświątecznym to niezastąpiona opcja, żeby nie zostać zdeptanym ;)
martenka / 83.24.166.* / 2007-10-16 13:51
hehe, no empik to juz symbol naszej popkultury. Po polepszeniu strony i jej popularyzacji, bedzie trafial do coraz szerszego grona konsumentów. dla kazdego sie cos znajdzie.Plus za rozwój i myslenie przyszlosciowe
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy