Forum W wolnym czasieUwagi do Money.pl

sklep internetowy Media Libre oszukuje

sklep internetowy Media Libre oszukuje

ibr / 79.139.10.* / 2008-09-18 20:24
sklep internetowy Media Libre oszukuje, nie realizuje zamówień, nie odpowiada na e-maile, telefony, nie zwraca pieniędzy - jedynie przyjmuje pieniądze
Wyświetlaj:
anka36 / 91.193.208.* / 2011-12-16 10:27
dlaczego człowiek jest głupi po fakcie. Ja zamówiłam dla kolegi z pracy nosidełko za 131zł. i jestem w podobnej sytuacji towaru brak zero kontaktu z tymi ludźmi, sprawę zgłosiłam na policję ale niewiem ile będę czekała na zwrot kasy. Najgorsze jest to że musiałam wyłożyć ze swoich pieniędzy na zapłatę kolejnego nosidełka ale teraz najpierw sprawdziłam firmę a potem zamówiłam. Co za Sk........!!!!!!!!!!!!!!!!
dagny / 89.73.248.* / 2011-12-15 15:30
Witam wszystkich oszukanych przez media libre.

Polecam zgłaszać sprawę na policję. Oni już go znają. Przynajmniej doczekacie się zwroktu kasy.

Wydrukować potwierdzenie zakupu, maile i opinie z neta i zgłosić. Sklep jest zlikwidowany szkoda tylko że nadal przyjmuje zamówienia.
dagny / 89.76.179.* / 2011-12-04 19:53
Również zostałam oszukana, kupiłam dwie poduszki do karmienia i nic. Kasa przelana towaru nie przysłali, na maile i telefony nie odpowiadają. Idę zgłosić sprawę a policję.

Ludzie kontaktujcie się ze mną może jeszcze można coś zrobić; dagny.przybyszewska@wp.pl
olanka2 / 87.207.204.* / 2011-11-02 11:57
Oszusci!!! Zamowilam nosidelko dla coreczki. Pieniadze przelalam zaraz po otzrymaniu maila potwierdzajacego zamowienie. Minely 3 tyg i nic. Nosidla nie ma, telefon nieaktywny a na maila nikt nie odpowiada... :( Strzeżcie sie tego sklepu! To oszusci
SylwiaG / 83.12.132.* / 2011-08-23 15:28
Ja niestety też zostałam oszukana, chociaż raz przysłali mi właściwy towar. Zamówilam rower dla dziecka i przyszedł, ale kółka za ktore zapłaciłam już nie dotarły. Telefon nie odpowaida
ophra / 83.175.131.* / 2011-08-19 17:03
Jestem kolejną ofiarą tego S..........PRZEDAWCY?Fotelik dla dziecka 260 zł.Najpierw okazało się że brak zakupionego koloru,kiedy ze względu na bliski termin wyjazdu zgodziłam się na inny(podobno dostępny)kolor,okazało się(po wielu próbach kontaktu i kilku straconych dniach),że fotelik pomimo obietnicy nie został nawet wysłany,a firma nie uznała za stosowne mnie o tym poinformować.Mimo dużych komplikacji na jakie zostałam narażona byłam skłonna polubownie załatwić sprawę.Czekam na zwrot pieniędzy-obiecany!Kasy nie ma,telefony milczą,zero odpowiedzi na maile.Ogólnie totalna porażka!
WRO / 83.8.112.* / 2011-08-19 14:59
Gość nazywa się Tomasz Woźniak.
Oprócz adresu na Ketlinga, wskazuje również
al.Piłsudskiego 87 w Łodzi. Tam pusta parcela, ale nic to. Szukałem już ludzi, którzy lepiej się ukrywali.
Dziś jest już za późno, ale w poniedziałek zadzwonię do EDG i dowiem się gdzie pajac mieszka. Dorwę go i dojadę najwyżej w domu.
WOŹNIAK - JEŚLI TO CZYTASZ, TO SZYKUJ SIĘ.
WINDYKACJA Z WROCŁAWIA JUŻ CIĘ SZUKA.
.pif,paf ! / 81.190.72.* / 2011-11-30 11:15
U mnie , z takimi złodziejami jest krótka mowa. Bez słów...
mkornik / 79.187.44.* / 2011-08-19 14:11
też została ofiarą ich oszustw. Kupiłam kojec dla dziecka. Zrobiłam przelew na konto po tym jak dostałam na maila potwierdzenie zamówienia. Od tej pory głuchy telefon, zero reakcji na moje maile.
eltelpt / 84.10.239.* / 2011-06-03 20:51
2011.05.23 zamówiłem dwie książki, przelałem pieniądze ( całe szczęście tylko 58 zł). Zero kontaktu telefonicznego, mailowy szczątkowy. Byłem zobaczyć, gdzie ta firma ma siedzibę, i co? Na ul. Ketlinga 17 i 23 w Łodzi wszystko zamknięte. Śladu po Media Libre nie było. Z mojego zamówienia nici. Wlaśnie zgłosiłem doniesienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa oszustwa.
(paragrafy na to są, jestem z tej branży). Nie daruję. Takie "firmy" powinny zostać przykładnie ukarane. NIE POLECAM NIKOMU KORZYSTAĆ Z ICH USŁUG I OMIJAĆ TEN PORTAL. Kasy oczywiście nie odzyskałem. Jeśli przeczyta to właściciel podpisujący się "Tomasz Woźniak" to będzie miał "ciepło".
Madar_com_pl / 2011-05-05 15:59
Jak powszechnie wiadomo: ile firm tyle opinie,ale tutaj faktycznie przeważają te negatywy. Dobrze byłoby poznać odpowiedź ze strony samej firmy,to też ważna sprawa. Nigdy nie miałem z nimi styczności wiec nie mogę się wypowiedzieć.
amws / 178.182.35.* / 2010-04-30 23:25
Niezdrowa konkurencja? A może MEdia Libre samo sobie wystawia takie pozytywne komentarze???!!! Na rower czekam od 3 miesięcy... pisałam i pisałam, aż w końcu postanowiłam zadzwonić, dodzwoniłam się i pan mi powiedział, że "pracownik, który się tym zajmował został już zwolniony ze względu na brak profrsjonalizmu". Prawdopodobnie był to ten sam człowiek, który się tym zajmuje, tylko trzeba jakoś człowieka udobruchać. Roweru nadal nie ma, a telefony już nie odpowiadają. Zadzwońcie i sprawdźcie... Z allegro też się już zwinęli, nawet w historii zakupów nie mam tej aukcji? Dziwne prawda? Jakkolwiek wszystkie maile mam zachowane, potwierdzenie zakupu i płatności też, więc jedyne co mogę polecić w tej sytuacji: Konsumencie, masz prawo a nawet obowiązek zgłosić sprawę na Policję!!! JA to uczyniłam, może w końcu skończy się ten koszmar, który uprawiają.
wściekła i bezsilna / 89.74.145.* / 2010-03-31 15:50
MEDIA LIBRE TO OSZUŚCI!! TO NIESTETY PRAWDA!!!!!!! szkoda że wcześniej nie natknęłam się na to forum, zamówiłam u nich huśtawkę drewnianą dla dziecka. Przelałam pieniądze zamawiając przesyłkę kurierem, ponieważ zależało mi żeby huśtawka dotarła jak najszybciej bo miał to być prezent urodzinowy. Po tygodniu czekania na kuriera zaczęłam próby nawiązania kontaktu telefonicznego oraz mailowego ze sklepem- niestety nikt nie odbierał telefonów, nie dostała też odpowiedzi na maila. Po kolejnym tygodniu udało mi sie w końcu dodzwonić do sklepu, powiedziano mi , że przepraszają i że jutro będzie kurier z huśtawka. Następnego dnia kuriera nie było , pojawił sie za kilka dni Z ZUPEłNIE INNA HUŚTAWKĄ NIŻ ZAMAWIAŁAM!!!! nie muszę pisać jaka byłam wściekła!!!! po kilkudniowych próbach dodzwoniłam sie do sklepu, powiedziano mi że mogę zgłosić reklamacje mailowo dołączajac zdjęcie tej niewłaściwej huśtawki, a oni wyślą po nią kuriera. Powiedziano mi ze dopiero jak niewłaściwa huśtawka do nich dotrze będą mogli wysłać kuriera z właściwa. Długo zastanawiałam sie czy odsyłać huśtawkę, ponieważ bałam sie ze już żadnej nie dostane. Odesłałam jednak "złą" huśtawkę. Niestety moje obawy sie sprawdziły. Od miesiąca proszę mailowo sklep media libre o wysłanie huśtawki bo dodzwonić się tam nie mogę. Mieszkam w Katowicach a ten sklep znajduje się w Łodzi. Jestem wściekła i bezsilna, nie wiem co robić : ( Niech ktoś sie w końcu weźmie za tych oszustów!!! ODRADZAM WSZYSTKIM TEN SKLEP!!!
RenataJ / 83.238.231.* / 2010-01-07 15:24
Przychylam się do tych informacji. Żałuję, że nie widziałam tej strony wcześniej. Zostałam oszukana. Zamowiłam przed świętami książkę dla mojej córki. Książka znajdowała się na stanie księgarni. Mój zakup został przyjęty do koszyka i przyjęty do realizacji. Przelałam pieniądze i niestetu do dnia dzisiejszego nie otrzymałam ani książki ani pieniędzy. Nie ma mozliwości skontaktowania się z włascicielem sklepu. Nie odpowiadają ani na telefony ani na e-maile. To smutne, że mamy wśród nas takie osobniki. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ KSIĘGARNI.
GAGRA_Z / 79.186.253.* / 2009-12-04 23:55
Ja jestem również jedną z wielu zadowolonych klientek. Jak możesz pisać że moja poprzedniczka jest jedną z niewielu zadowolonych?
Jak zajrzysz na ich komentarze to zobaczysz że mają prawie 10.000 pozytywnych a to raczej znaczy że większość klientów tej firmy jest zadowolona. Specjalnie sprawdzałam i towar dochodzi w 48 godzin do klienta.
Ja polecam bo mają niskie ceny i miłą obsługę !!!
pozdrawiam
GAGRA_Z
Mum / 82.177.23.* / 2009-10-21 16:09
TO JESTES JEDNYM Z NIEWIELU SZCZESLIWCOW WIDAC. POWTARZAM, ZE LEPIEJ NIE RYZYKOWAC,JA Z TA FIRMA ZETKNELAM SIE PO RAZ PIERWSZY BEZ ZADNYCH POZYTYWNYCH ANI NEGATYWNYCH DOSWIADCZEN I JUZ NA WSTEPIE TAKI INCYDENT. OCZYWISCIE MOZNA PROBOWAC PRZEKONAC SIE NA WLASNEJ SKORZE - JA TYLKO UCZCIWIE OSTRZEGAM.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy