Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Hiszpania ma problem z turystami

Hiszpania ma problem z turystami

Money.pl / 2009-07-04 23:06
Komentarze do wiadomości: Hiszpania ma problem z turystami.
Wyświetlaj:
Robert Kudelski / 83.6.203.* / 2009-09-25 21:41
czy ja wiem, czy mają taki problem? znam sporo osób, które w tym roku były/będą w Hiszpanii. Mój brat na przykład jutro wylatuje. ja niestety w tym roku tylko biznesowo po Polsce jeżdżę, ale byłem dopiero co w Gdańsku. Miło mnie zaskoczył tamtejszy hotel Mercure, bo odnowiony ładnie, a do tego cena za 4 gwiazdki to 270 zł.
badacz_netu / 2009-07-04 23:06
Upadek gospodarczy i demoralizacja społeczeństwa to są typowe skutki socjalizmu. Komunista Zapatero systematycznie prowadzi Hiszpanię do ruiny. Ciekawe kiedy Hiszpanie się obudzą...
Greeder / 213.199.198.* / 2009-07-05 09:32
Wtedy, gdy Poparcie dla PO spadnie do góra 20%. Czyli nigdy. W demokracji rządzi większość, a większość jest po prostu głupia.
zgadnijx / 77.252.115.* / 2009-07-06 08:10
To sie Greeder popisales... tak jakbys sam chcial udowodnic swoja teze.
Masakra...
Bernard+ / 83.22.117.* / 2009-07-06 15:39
Herezją demokracji jest twierdzenie,
że większość ma rację.
Większość ma tylko większa siłę a i to nie zawsze jak pokazuje historia wielu walk liczniejszych najeźdźców z nielicznymi obrońcami.

Doświadczenie zarówno to historyczne a także to ewangeliczne i zdrowy rozsądek przeczą tej zasadzie. Ta sama większość, która zrobiła fetę podczas wjazdu Jezusa do Jerozolimy, kilka dni później stanie po stronie Barabasza, po stronie zła i kłamstwa. Panu Jezusowi, w przeciwieństwie do przywódców partyjnych i politycznych, nie chodzi o większość. Jemu chodzi o człowieka, o każdego z nas. To nie On ma się dostosować do nas, ale my do Niego. To nie prawda ma zostać podporządkowana naszym oczekiwaniom i upodobaniom, ale to każdy z nas ma poddać swoje życie temu, który jest prawdą.

Najnowsze wpisy