Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Hoopla.pl opóźnia ofertę

Hoopla.pl opóźnia ofertę

Money.pl / 2007-10-05 13:12
Komentarze do wiadomości: Hoopla.pl opóźnia ofertę.
Wyświetlaj:
PiotrJ / 83.7.111.* / 2008-07-12 00:46
Ja mam tylko jedno pytanie, czy Hoopla ma własne magazyny, czy korzysta z magazynów innych dystrybutorów ? Jeśli nie ma własnych, to o jakiej wartości akcji mówicie ? Wszystko w hoopl'a jest wg starego przysłowia handlowca, "Nikt Ci tyle nie da, ile ja mogę Ci obiecać"
POZDRAWIAM InWeStOrÓw !
moscipanek / 82.177.194.* / 2007-10-05 13:12
te systemy, na które hoopla chce wydać kasę są bardzo przydatne, konieczne, zeby można było analizować zachowania konsumenckie, odpowiednio kontrolować prace w firmie itd.. Nie wiedziałem, że planują ekspansje na inne rynki, tu jestem pozytywne zaskoczony, wierze w tą spółkę
analityk2000 / 2007-10-21 14:22
To jest firma która praktycznie nie istnieje, żądnych nieruchomości, środków trwałych ani innych zabezpieczeń. Mówiąc szczerze hoopla nie jest liderem rynku internetowego i nie nalezy do nich , w tym roku nie przekroczy 28 mln obrotu i bez przesady płacić 10 zł za coś co nie istnieje jest głupotą. Moja wycena jest na poziomie 1-2 zł za akcke i to też ze sporym ryzykiem.
Tokar / 2007-11-05 00:04
A dlaczego twoja wycena to 2zł a nie np 0,5zł jeżeli w ogóle nie mają środków trwałych? Zdradź proszę swój model wyceny (?)
Piter3 / 2007-10-25 15:04
Widzę, że reprezentuje pan starą szkołę finansów, proszę zauważyć, że kapitał już dawno stał się wirtualny. Nie liczą się nieruchomości, a marki, a hoopla.pl niewątpliwie ma bardzo silną markę. Ma znaczący udział w rynku internetowym, planuje inwestycje w rozwój. Mówiąc, że poważny sklep internetowy nie istnieje, to tak jak by pan twierdził, że Ziemia jest płaska
Pablo123 / 213.158.196.* / 2007-10-25 22:44
Sklep internetowy oczywiście istnieje i ziemia jest płaska, tylko , prawdopodobnie, nie ma chetnych na zkup akcji i stad to "opóźnienie" ...nic nie dzieje się bez przyczyny.
darwin / 83.5.230.* / 2007-12-27 19:00
a kto by kupował kota w worku, ewidentnie chca sprzedac coś co w sumie nie istnieje. Może panowie zamiast przychodami pochwalą się zyskami hehehehehehe :). Nie ma ich od samego początku, bo ta firma a szczególnie załozyciele nie mają pieniędzy , a bez pieniędzy nie kupi sie w dobrej cenie towaru. A jak czytam tu , to ktoś z firmy hoopla poleca czytanie ich opini anonimowych na jakiś porównywarkach, głupota ciekawe ile sami oni sobie powpisywali tych opini :))) na jednym forum dyskusyjnym są wpisy gdzie pracownicy sklepów chwalą się miedzy sobą o ilości wpisów pozytywnych i konkurencji negatywnych w ciągu dnia. Proszę pokazac mi choć jedną, na tych śmiesznych porównywarkach ceneo czy skapiec opinie zweryfikowaną , nie ma takich same anonimowe :))) .
Szczwiu / 2007-10-31 15:26
Opóźnienia nie wynikają z braku chętnych. To firma z przyszłością więc chętnych jest sporo. Prognozy zarobkowe na przyszły rok mówią o wzroście. W ubiegłym roku Hoopla sprzedała towary za 26,4 mln zł w najbliższym roku kwota ta ma podskoczyć do 57,7 (to stanowi 118% wzrost!) Nie zapominajmy o tym co się dzieje. Na rynku zrobiło się nieciekawie dla młodych firm- debiutantów. Zresztą przyczyna poślizgu moim zdaniem, jest wyjątkowo prosta- brak zatwierdzenia przez KNF aneksu dolączonego do prospektu emisyjnego.
don_vito / 77.236.6.* / 2007-10-18 07:56
powiem wam tyle ze z hoopla interesy nie naleza do najprzyjemniejszych, odradzam wszystkim zakupy w tej firmie, jakos na przelomie roku dotarla do mnie uszkodzona wieza, najpierw zjezdzilem pol Krakowa bo wysylali mnie do roznych serwisow, potem wydalem kupe kasy na dziesiatki rozmow telefonicznych(bo na maile nei odpisywali) no i kase odzyskalem po jakichs 2 mies, jak dla mnie to struktura wewnetrzna firmy to jakis relikt socjalizmu, klienta maja gdzies, no ale w sumei nie dziwne skoro zaden pracownik za nic nie ponosi odpowiedzialnosci, a o gopodarce rynkowej i konkurencji slyszeli chyba tylko w tv, dobrze wam radze: nie warto, pozdrawiam
cdxa / 83.23.78.* / 2007-11-05 00:09
potwierdzam, firma hoopla to jest pomylka, przynajmniej z punktu widzenia wielu klientow, wlasnie juz minal miesiac od kiedy zamowilem tam sprzet, pieniadze wplacilem odrazu, zamowienie czesciowo zrealizowano. Telefony, maile i totalnie olewcze podejscie oblsugi, bedzie, zrobimy, postaramy sie, tak brzmia odpowiedzi obslugi. A sprzetu jak nie mialem tak nie mam, chyba musze to zglosic na policje, bo to chyba proba wyludzenia. Co gorsze z tego co widze nie jestem jedyna osoba w ten sposob potraktowana! Ogolnie mam wrazenie ze hoopla zachlysnela sie dotychczasowych sukcesem i nie potrafia sobie radzic z obsluga zamowien, co dobrze nie rokuje. Ogolnie nad ta marko powoli zbieraja sie czarne chmury
z Warszawy / 83.31.215.* / 2007-10-08 11:51
Witam, zgadzam sie z moim poprzednikiem, ze ta spolka rokuje nadzieje.
Czynniki ryzyka sa niewielkie. Dynamika wzrostu internautow nie oslabnie, coraz wiecej ludzi docenia kupowanie w necie, coraz wiecej internautow sie do tego przekonuje.
Z utrzymaniem dotychczasowych klientow hoopla nie powinna miec klopotow, bo ludzie zadowoleni sa z ich serwisu. Co najwyzej moze byc ryzyko zwiazane ze strony konkurencji. O czym z pewnoscia w zdaja sobie sprawe w hoopli i jak juz (zaznajomieni z tym sklepem) mogli sie przekonac, ze hoopla pozbyla sie swoich problemow z dostawami kurierskimi, mozna sledzic zakup.
Przewaga nad konkurencja jest tutaj oferta, do publicznej informacji zostalo podane, ze bedzie ona poszezana caly czas. Szczegolnie za trafne uwazam plany poszerzenia oferty o artykuly dla dzieci i niemowlat.
Pozdrawiam
advoccat2 / 2007-10-26 00:44 / portfel
z tym ze hoopla nie ma najnizszych cen, sa sklepy internetowe tansze od hoopla.pl
dte / 90.129.108.* / 2007-11-27 19:51
w sklepach, także internetowych nie chodzi o najniższą cenę. w sieci działa ponad 3000 sklepów, z których 99% mieści się w garażu:) i te sklepy mają zwykle najniższe ceny.. to fakt, również słyszałem wiele o beznadziejnej obsłudze w hoopla - sam napisałem do nich trzy maile, żaden bez odpowiedzi... kupuję w sieci już kilka lat i nauczyłem się jednego - zawsze trzeba patrzeć na to, czy sklep działa więcej niż kilka miesięcy (o ile na stronie nie da rady się tego stwierdzić, można sprawdzić ilość opinii na porównywarkach cenowych) - tak trafiłem do hoopla - no i niestety....
czytałem na opineo.pl bardzo niedobre opinie innych klientów, więc coś w tym musi być
Adniko / 83.5.252.* / 2007-12-27 18:41
opineo i inne głupoty to 90 procent wpisów samych sklepów i ich konkurencji. Co do obrotów hoopli to fajny artukuł czytałem o jej konkurencji w agorze. Przykładowo maximedia.pl jak jest napisane że to co hoopla planuje tamten sklep juz wypracowuje. I jestem przekonany że jest kilka sklepów większych od maximedii np cyfrowe.pl które kupił merlin . Co do powagio tez uważam że segment internetowy , czy wirtualny jest powazny ale nie sklepik który jest ewidentnym balonem .
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy