Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

horror po rozejsciu sie BPH i Pekao czekam na dobre rekomendacje nowego banku

horror po rozejsciu sie BPH i Pekao czekam na dobre rekomendacje nowego banku

obserwator i gieldziarz / 217.153.180.* / 2007-12-19 13:35
prosze o info , potrzebuje miec dobry bank i rownolegle dm , po zmianie od 1.12 same horrory w bph i dm pekao , nadmieniam ze mi qu.....konto osobiste zostawili w bph a maklera wywalili do dm pekao , zero histori zlecen wczesniejszych i zakupu akcji , dramat z przelewami (ida kur....po 5-6 godz ) notowania prymityw straszny , kasa z dm na konto to zółw 1-2 dni - skandal burdel nie mowiac ze dodzwonic sie do dm to graniczy z cudem nie raz - straty nerwy i nie powiem co jeszcze - dajcie jakies przywoite rekomendacje bo juz nie mam sily i zadecydowalem ze wywalam sie z tego malzenstwa - z gory dziekuje za wszystkie podpowiedzi
Wyświetlaj:
orcs / 83.30.187.* / 2007-12-19 19:15
BZWBK - przeniosłem się z pko.Jestem bardzo zadowolony. Gorąco polecam.
szybki Jack / 2007-12-19 15:15 / portfel
Ja złożyłem reklamację, którą Pekao ku mojemu zadowoleniu uznało bez dyskusji i wróciłem do BPH.
obserwator i giełdziarz / 217.153.180.* / 2007-12-19 15:38
oki a moge prosic o podpowiedz i wiecej szczegolow bede wdzieczny bo chce to tez zalatwic do konca tygodnia - typu do kogo adresowac i jak to ujac w tekst jesli bedziesz mial chwilke uprzejmosci bo dzisiaj juz mam dosc wszystkiego
ZLOT / 2007-12-19 16:34 / Bywalec forum
dzieki za pomoc - opiekun z banku tylko mnie mami i gada glupoty - zlot2@wp.pl
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy