Hossa wciąż trwa

Money.pl / 2006-05-04 16:58
Komentarze do wiadomości: Hossa wciąż trwa.
Wyświetlaj:
osesek / 2006-05-04 18:55 / Pan Tysiącznik
Dzień dobry.
Po dzisiejszej sesji pan Roman stracił :
1. na spadku wartości akcji Boryszewa 33 miliony 233
tysiące 899 złotych
2. na spadku wartości akcji Impexmetalu-
a/ jako bezpośredni akcjonariusz 2 miliony 385 tysięcy
348 złotych
b/ jako pośredni akcjonariusz 24 miliony 507 tysięcy
945 złotych
3.na spadku wartości akcji Alchemii 103 miliony 342
tysiące 532 złote
4. na spadku wartości akcji Skotana 3 miliony 267 tysięcy
369 złotych
Razam pan Roman stracił dzisiaj na spadku wartości akcji 166 milionów 737 tysiące 093 złote.
Jeżeli doliczę straty szanownej małżonki pana Romana a mianowicie :
1.na spadku wartości akcji Alchemii 40 milionów 395
tysięcy 801 złotych
2.na spadku wartości akcji Skotana 2 miliony 281 tysięcy
496 złotych.
(Razem szanowna małżonka pana Romana straciła dzisiaj 42 miliony 677 tysięcy 297 złotych.)

to summa summarum małżeństwo pana Romana poniosło dziasiaj straty w ysokości 209 milionów 414 tysięcy 390 złotych.
Jeżeli wspomnę mimochodem, że zła passa prześladuje spółki pana Romana od kilku dni a widoków na poprawę sytuacji póki co nie widać to wielkość strat poniesionych w miesiącu maju przez pana Romana wespół z szanowną małżonką otrze się chyba o miliard złotych.
Jeżeli którykolwiek z Forumowiczów sądzi, że cieszą mnie straty poniesione przez pana Romana wespół z małżonką to -zapewniam solennie - myli się gruntownie.
Jestem czlowiekiem wrażliwym na niepowodzenia bliźnich,jestem bardzo wrażliwy na ludzką krzywdę do tego stopnia,że ja panu Romanowi i Jego szanownej małżonce szczerze współczuję. Ażeby nikt nie posądził mnie o gesty bez wartości oświadczam.!
Ja,osesek, wyrażam szczere i głębokie ubolewanie z powodu ponoszonych przez Pana strat i na dowód szczerości zapewniam Pana, Panie Romanie, że nie opuszczę pana w niedoli i akcji Boryszewa za psi grosz nie sprzedam !
Pójdziemy na dno razem ! Zawsze to raźniej.
Ja piję Tyskie. (:(:
Taki jeden / 213.134.160.* / 2006-05-05 07:33
Lepiej policz ile miliardów złotych Karkosik już zarobił. A to co traci obecnie to są dla niego grosze. Ale dla innych może to być ogromna kwota. Na pewno Karkosik nie liczył na to że aż tylu frajerów na samo hasło "Karkosik to ma" będą kupować każde akcje. Ważne, że wszyscy zarobili ale kiedyś przyjdzie dzień prawdy i myślę, że Karkosik o tym wie i tych akcji ma z każdym dniem coraz mniej. Więc spadki może powodować sam Karkosik wycofując co dziennie spore kwoty na bezpieczne nowe inwestycje, a frajerzy dalej te akcje trzymają i obudzą się z ręką w nocniku - czego nikomu nie zyczę. Obym się mylił.
jawod / 212.76.37.* / 2006-05-04 22:37
rewelacja!! a ja się martwiłem, że jestem 1500,00 w plecy!!
Ty to umiesz pocieszyć człowieka:))
K+ / 84.40.203.* / 2006-05-05 00:30
JA TEZ JESTEM PARE ZłOTY W PLECY NA BORKU, ZRESZTą JAK WSZYSCY POSIADACZE JEGO AKCJI ALE TAK SOBIE MYśLE, żE JAK TRACIłEM NA DOBRYCH SPółKACH TO PO TO ABY ZAROBIć DUZO WIęCEJ. OBY I TYM RAZEM SPRAWDZIłY SIE MOJE ANALOGIE. I POMYśL ILE ZYSKA PAN ROMAN.
mysza / 2006-05-04 22:25 / portfel / Bywalec forum
Na zdrowie i za lepszą przyszłość, która wkrótce nadejdzie?
Baryton / 81.219.25.* / 2006-05-04 21:53
Dobre - nie powiem. :-)
Czytam Twoje dywagacje i nijak nie mogę jakiejkolwiek decyzji podjąć. Mam Borysa jestem juz w plecy na nim 9% i nadal decyzja nie zapadła - chyba razem pójdziemy na dno z Romanem Panem jeżeli już. Aczkolwiek dzisiaj byłem blisko zamiany akcji Borysa na akcje Biotonu w pewnym momencie zrównały się cenowo. No i jakby to było istotne to na "b" i to na "b". :-)
Taki jeden / 213.134.160.* / 2006-05-04 16:58
a ja chciałem jeszcze dokupić po 6.55 - może się juz nie udać???!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy