Forum Polityka, aktualnościPolityka

Huebner: Ratyfikujmy szybko traktat z Lizbony

Huebner: Ratyfikujmy szybko traktat z Lizbony

Money.pl / 2007-10-21 22:26
Komentarze do wiadomości: Huebner: Ratyfikujmy szybko traktat z Lizbony.
Wyświetlaj:
sceptyk / 2007-10-21 22:26 / Tysiącznik na forum
Pani Hubner jest dla mnie tak niewiarygodna, że kiedy nawołuje do szybkiej ratyfiakcji, to znaczy, że nie należy tego WOGÓLE ratyfikować.
Pani Hubner zwyczajnie reprezentuje niepolskie interesy.
Kieruje się wybitnie prywatną korzyścią i zarządzeniami salonu.
2b / 83.24.171.* / 2008-03-18 13:09
Jeżeli pani Huebner nie chce nic " tłumaczyć tzw. przeciętnemu obywatelowi UE" - to co ona robi w Parlamencie Europejskim?. Bezczelność!!!
real60 / 81.219.244.* / 2007-10-21 22:29
A czy możesz podać jakieś konkretne przykłady reprezentowania przez Huebner niepolskich interesów, czy tylko tak sobie napisałeś??
sceptyk / 2007-10-21 22:48 / Tysiącznik na forum
Kolego,
jeżeli osoba, która negocjuje warunki przystąpienia Polski do biurwokracji jewropejskiej zostaje potem komisarzem tejże unii (czyli de facto namiestnikiem junii na kraj priwislanski), to znaczy, że działała z własnych i do tego chyba dość niskich pobudek.
Bo o życiorysie politycznym p. Hubner nie warto wspominać.
real60 / 81.219.244.* / 2007-10-21 22:55
No właśnie - tak przypuszczałem, jak się pyta takich "pisarzy" i krytyków o konkrety, daty, fakty, to z reguły można się zapoznać z taką "sieczką".
Co o. dyrektor nie podał faktów?
Szkoda czasu.
sceptyk / 2007-10-21 23:17 / Tysiącznik na forum
No, z takimi dyskutantami jak ty, zaczynającymi dzień od nauczenia się na pamięć kolejnej mantry z kosherzeitung, dyskusja na argumenty jest trudna.
Bo tam siłę argumentu zastęopuje się argumentem siły.
real60 / 81.219.244.* / 2007-10-21 23:33
Brawo, nauczyłeś się płynnie kilku sloganów z masówek pisu. Wybacz ale takiego zakresu można nauczyć nawet małpę.
Prosiłem abyś rozwinął mały fragmencik swojej wypowiedzi ".....Pani Hubner zwyczajnie reprezentuje niepolskie interesy...." i uzupełnił ją o jakieś fakty, daty, ........?
Zamiast faktów napisałeś coś o "biurwokracji jewropejskiej, coś o ....namiestnikiem
junii na kraj priwislanski" i to by było na tyle.
No więc wysil się trochę i napisz coś ciekawego na ten temat to z chęcią się z tym zapoznam. Jeśli jednak masz zamiar pisać dalej o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia, to szkoda twojego, a już na pewno mojego czasu.
Żegnam.
Michał politologia / 81.26.8.* / 2008-03-08 16:01
Pani Hubner hm..nie wiem kogo reprezentuje ta kobieta ale na pewno nie Polske!!!!!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy