Forum Polityka, aktualnościKraj

I love Puszcza - akcja ekologów trwa

I love Puszcza - akcja ekologów trwa

Money.pl / 2010-08-12 10:08
Komentarze do wiadomości: I love Puszcza - akcja ekologów trwa.
Wyświetlaj:
cięty na ekologów, czytaj żebraków finansowych / 81.190.237.* / 2010-08-12 10:48
Gdzie były te oszołomy jak budowano Most Millau we Francji?
daniol / 94.254.224.* / 2010-08-13 05:31
te oszolomy dostaja jakies 150 zl dniowki zakwaterowanie i jedzenie to jest dla nich praca jak chcecie mozna ich wynajac sa wstanie zablokowac kazda budowe
ździcho / 87.205.243.* / 2010-08-12 10:18
Jak ja tej puszczy nie wytnę, to wytnie po mnie ktoś inny i zarobek mi przepadnie. Więc wycinam póki mogę. Staram się w miarę wszystko - żeby nie zostawić temu co chce ciąć po mnie.
okonona / 89.161.6.* / 2010-08-12 10:08
oszolomy!
mieszka w tym regionie, pracy nie ma bieda straszna, wielu ludzi utrzymuje sie z lasu- jagody grzyby, borowki. Jak bedzie puszcza to oniec wekszosci wiosek. Ekolodzy maja to w d... po przyjezdzaja raz na rok i nawet tu nie nocuja wiec o czym tu mowic. Naprawde ciezko tu sie zyje, choc miejsca sa piekne. P{oza tym tu ludzie dbaja o lasy, a lasy panstwowe to najlepsza tego typu insytucja w europie- swietnie zarzadza lasami. Uwazam ze greenpeace przedklada roslinki nad czlowieka a nie tedy droga.
okonona / 89.161.6.* / 2010-08-12 10:08
oszolomy!
mieszka w tym regionie, pracy nie ma bieda straszna, wielu ludzi utrzymuje sie z lasu- jagody grzyby, borowki. Jak bedzie puszcza to oniec wekszosci wiosek. Ekolodzy maja to w d... po przyjezdzaja raz na rok i nawet tu nie nocuja wiec o czym tu mowic. Naprawde ciezko tu sie zyje, choc miejsca sa piekne. P{oza tym tu ludzie dbaja o lasy, a lasy panstwowe to najlepsza tego typu insytucja w europie- swietnie zarzadza lasami. Uwazam ze greenpeace przedklada roslinki nad czlowieka a nie tedy droga.

Najnowsze wpisy