Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

I Targi Edukacyjne dla Dorosłych w Poznaniu

I Targi Edukacyjne dla Dorosłych w Poznaniu

synuf / 83.14.170.* / 2009-02-05 10:39
I Targi Edukacyjne dla Dorosłych
Odbędą się one już w najbliższy piątek 6 lutego w gmachu głównym Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (Al. Niepodległości 10).
Start godz. 10.00
Wstęp wolny.
Więcej na www.lllearning.pl

Odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ofertą szkół policealnych, zawodowych, studiów podyplomowych, kursów organizowanych przez wielkopolskie uczelnie, centra kształcenia ustawicznego, firmy szkoleniowe z całej Wielkopolski. Dla odwiedzających do dyspozycji będzie ponad 50 wystawców.

Udział w Targach to także niepowtarzalna okazja by zapisać się na bezpłatne zajęcia, szkolenia, prezentacje, które będą organizowane przez wystawców w ich placówkach w ramach Drzwi Otwartych 21 i 22 lutego.

Podczas Targów będzie rozdawany bezpłatny Poradnik Edukacyjny "Lifelong Learning: czyli jak, gdzie i dlaczego warto uczyć się przez całe życie"

Targi dla Dorosłych jak i Drzwi Otwarte to działania będące częścią projektu promującego ideę Lifelong Learning, realizowanego przez portal edukacyjno-szkoleniowy www.edustacja.pl i Polską Izbę Firm Szkoleniowych. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Najnowsze wpisy