I wszystko jasne

Money.pl / 2007-05-10 07:25
Komentarze do wiadomości: I wszystko jasne.
Wyświetlaj:
-ri- / 2007-05-11 06:40 / portfel / "Mały Miś"
Jakie piękne wyniki:

http://demo.e-pap.pl/espi?plik=dane/20070510/20070510_235758_0000050301.xml&xsl=depesza3.xsl&id=hyxq68qa41

http://demo.e-pap.pl/espi?plik=dane/20070510/20070510_222844_0000050295.xml&xsl=depesza3.xsl&id=hyxq68qa41


http://demo.e-pap.pl/espi?plik=dane/20070510/20070510_215947_0000050294.xml&xsl=depesza3.xsl&id=hyxq68qa41
bebe / 2007-05-11 03:30 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobranoc, glowy do gory, przeciez zyjecie.....pomilo zwalki na gpw....? Q!!!!!!!
bebe / 2007-05-11 02:43 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dlaczego ? dlaczego ? dlaczego ?
dobranoc..... dobranoc...dobranoc...?

bej..be, bej..be...ide i spiewam dalej.

nie bedzie o.rydzyk mi krwi psul...szkoda, ze to walka o elektorat....nie bedzie mi krwi psul kwasnies...brrrrrrrrr. , a jak kwachu obiecales mlodym , spragnionym wilkom - mieszkania - tanczac ichniejsza muzyke - zastanowilam sie, jak tego dokonasz ?... to zobaczylam... jak klamliwym prezydentem ziostales ...ku ...ucieszy "gawiedzi"- miales kurde zloty sznur-wstretne- , ale...ale...ale... wiem,, widzialam placz rodzin wyrzucanych, slabych rodzin, slabych babc, slabych ludzi i - to mi : odpowiedziales- owszem,, mlode kly dostaly te mieszkania , - brawo- guru - gnojstwa, gnojstwa, ale my... cie gnojstwo .. kochamy...chamy... ko...chamy...ko...chamy - dla mnie - to nie moja scena ....a my cie kochamy...chamy,...chamy...chamy...chamy, muzycy - no nie jaki kurde poglos ? prawie extra mikrofon, a niechze...idzie w lud....bej..be, bej..be....
widze placz ludzo starszych wyrzucanych z wlasnych domow, widze placz rodzin , slabych, zeby tu sie znalezc, a kwach =przyszly prezydent - karmi - ich mieszkaniami - dla swoich , z klami wilkow -brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, kupie sobie czolg, prawda?, nie, spoko, nie musze- jest strzala internetu, albo strzala przeciw mnie- no coz - przynajmniej godnie i z usmechem na ustach.........nie dogoni....nie dogoni....strach , moze bol., a niech, nie....nie....kwach, niech sie teraz boi...kaczory do dziela....popatrze...i chyba bede spokojna....ciac, nie patrzec na wydumane, klasyczne och..uf..bo...isc...za duzo istnien ma przegrac...idziecie, ale madrze i spokojnie, oni nie uciekna, a wy mozecie stracic szanse - - kaczory sprobojcie to prawie "BYC" - dla POLAKOW.- ale madrze - bez metod esbeckich - bo dla nich koniec. madrosc, madrosc i niestety delikatnosc w dziialaniu - bo ja zyje i inni, ktorzy sie bali.........................................................
needle / 2007-05-11 02:46 / Bez rangi
a dlaczego Pani jeszcze nie śpi , psze Pani, aaa?
i się polityką po nocy zajmuje,aaa?
bebe / 2007-05-11 03:01 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
och,,, moj kochany needle sie odezwal, prawie zaparlo mi dech...
needle / 2007-05-11 03:07 / Bez rangi
nie trafiłaś na wieczorne forum
trochę dziwne, ale nie zawsze potrafią wcelować z umieszczeniem artykułu na forum
tam trzeba inaczej wchodzić np. z głównej strony
bebe / 2007-05-11 03:22 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ech Ty popratancu , wywrotny, i tak cie kocham, kto gasi swiatlo.... prztyk , prztyk , zgaslo moje kochanie? .....dobrej noccki i zielonych snow Ci i innym zycze,/ ktorzy to sluchaja/ zycze - jestem bardzo, ale to bardzo usmiechnieta i zmeczona - dniem dzisiejszym...pa. needle- pa, pisz mi tu dalej.... i nie strasz, ze idziesz tam gdzies needle - bo....cholera mnie wezmie....bej...be, bej..be....aktorka z francji
needle / 2007-05-11 03:21 / Bez rangi
no dobrej nocki bebe
o 7:00 przyjdzie kot mnie obudzić
kiedy ja się wyśpię?
needle / 2007-05-11 07:32 / Bez rangi
przyszedł o 6:30, żebym po nim posprzątał...
...w tej sytuacji...ile ja jeszcze pociągnę?

...ale przecież go nie sprzedam... :-)
bebe / 2007-05-11 03:28 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
spij, nawet w tramwaju, ale najlepiej we wlasnym lozu, tego Ci zycze, pozdro.
koniec rozmow, spij .....spij moje ....kochanie....
bebe / 2007-05-11 01:42 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Boze, gdzie Wy sie przeniesliscie, nie bede sie czuc jak tredowata, nie...nie..nie.., no wiec chce Kogos tu uslyszec... czekam...mowcie..do ...
needle / 2007-05-11 02:35 / Bez rangi
bebe, nie tutej!!!
bebe / 2007-05-11 03:05 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
needle, a niby gdzie, poslucham od razu....!!!!!!!!!!, mow....daj zyc.......!!!!!!!!!!!!!!!!!i jeszcze raz mow......!!!!!! ??????
needle / 2007-05-11 03:07 / Bez rangi
a gdzie chcesz?
bebe / 2007-05-11 03:23 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
a, cholera byle gdzie.
bebe / 2007-05-11 01:29 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
powiedzcie, dlaczego, jak - ostatnio - sie pojawiam, nikt ni e wpisuje sie w ciagu dalszym....?
wiem, pozno, ale przeciez nie Wszyscy spia, powiedzcie o co biega..., czyzbym, swoimi wpisami unieruchamiala .....normalnosc tego forum, albo byla .. jakas... chora?
Lexus / 2007-05-11 00:54 / portfel / "Mały Gracz"
Dobranoc wszystkim :)
bebe / 2007-05-11 01:02 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobranoc Lexus
bebe / 2007-05-11 00:10 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Witam powtornie Wszystkich, a niech mnie licho niesie. sprzedalam czesc papierow, ktore daly zarobek, szkodz, ze nie posluchalam mysli i nie sprzedalam wiecej papierow o godziwych zyskach, a niech to cholera. no coz, szeptalo, a ja myslalam, ze zle moce, cholera....cholera....cholera......ale, ale....ale... no i co... tu wyczytalam, jednak kasa ....to jednak...kasa. no nie....tu sie przeciez ma zarabiac, a nie wyszlo.zostawcie te lzy...wirtualne zyski, wirtualne zarobki....gielda nie konczy sie dzisiaj, dalej mozna grac, no nie , ze cacuszko.lby do gory chlopaki, ktorzy nie placza....bej....be, bej...be. do tej pory nie znalezliscie poszukiwacze, a jest pod reka. bej..be, bej...be czytaj po POLSKU > bej...be,....bej be... i spiewa sie dla franse.
bebe / 2007-05-11 00:31 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
no i byl dopisek, ale oczywiscie niemiecka klawiatura mi zaszczekala - i tekst umknal, cholera....cholera...cholera.
a tyle mialam do dodania ... ku... wielkiej uciechy ..../mowi sie gawiedzi/ - nie nie tak, innych, ale...ale...ale.. w domysle...ludzi.
needle, jak rzadko pamietam nazwy, nazwiska, to Ciebie zapamietalam, oj Ty... oj Ty..dobrze grasz..., przeczytalam pobieznie, ale uchwycilam, ze sie gdzies przenosisz, powiedz, czy to prawda?
gio / 2007-05-10 23:50 / portfel / Tysiącznik na forum
dobry wieczór
same znane twarze pode mną
szykujemy zwałę - czuję juz przed czytaniem
pozdrawiam racjonalnych
bebe / 2007-05-11 00:53 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
gio witam Cie - tez ponownie, nawet nie wiesz, jak przechadzasz sie ladnie po tym forum, to Ci musze przyznac, idz tak lekko dalej, widze Cie, za te slowa > dzien dobry,... dzien dobry ponownie... dobranoc...jest o key, jest tak , jak w prozie zycia, spokojnie... aby tak wlasnie bylo, a reszta w domysle... dobre...idz.. miedzy nami...czuje sie przez to wlasnie dobrze..pozdro gio..., ale tez trzeba mowic... wprost.. bo nie zawsze, ktos prawidlowo odczuje Twoje , jakze wlasciwe intencje...wiec mow....
jacki / 2007-05-10 23:56
Co znaczy wg Ciebie, że ktoś jest racjonalny?
To może racjonalna rada na jutro.
bebe / 2007-05-11 01:01 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
do mnie ten tekst- pytanie jacki?
jacki / 2007-05-10 22:48
Pozdrawiam forumowiczów, nie wpisuję ale czytam. Dzisiaj napiszę bo miałem farta. Kisiłem Ciech od 2miesiecy w końcu odpalił, myśle może powtórzy jutro ale co widzę wczoraj USA góra a my sie obsuwamy, decyzja wychodzę ze wszystkiego i sprzedałem do zera, zostawiłem tylko dużą spekulę. Myśle, że to korekta która potrwa z drgawkami ze dwa tygodnie a później to zależy od USA. Sygnał do zakupów to będzie ponowne umacnianie sie złotego. Mocno przestraszą sie mali pouciekają a fundom to na rękę znowu będzie baza do wzrostów, jeden miesiąc mogą mieć gorsze wyniki nie zawsze może być wiosna. Sygnał do wyjścia to był komunikat o tym, że fundy przestały przyjmować kasę na małych i średnich spółkach. Jutro czerwono, jaskółka to żółci ale ja jutro odpoczywam. Powodzenia.
bebe / 2007-05-11 01:06 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
chyba masz czesc racji.
trelemorel / 87.205.222.* / 2007-05-10 22:32
Szanowni Panstwo, Drodzy Akcjonariusze,
w imieniu Zarzadu HTL-STREFA S.A. z radoscia przedstawiam Panstwu
jednostkowe sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie z działalnosci
naszej spółki w 2006 roku.
Był to bardzo udany rok dla naszej spółki. Nasze przychody ze sprzeda0y
wzrosły o ponad 22 proc. do 61,2 milionów złotych, a zysk netto po
odliczeniu jednorazowych transakcji finansowych wzrósł o ponad 42 proc.
do 17,6 mln złotych. Zrealizowalismy przedstawiana wczesniej prognoze
zysku, mimo presji ze strony słabnacego dolara.

ja sie ciesze razem z prezesem HTL'a a wy ?
-ri- / 2007-05-10 22:25 / portfel / "Mały Miś"
Życzę wszystkim dobrej nocy i kolorowych snów.........................
du51 / 2007-05-10 22:30
Byle nie o Giełdzie :)
bebe / 2007-05-11 01:08 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
no, co Ty.. gielda to dopiero kolory - odczuc kazdego indywidualnie,.
ddd / 2007-05-10 21:39 / Bywalec forum
stany lecą na pysk jutro mogą być emocje
du51 / 2007-05-10 22:07
Witam po raz pierwszy
Czytam to forum już z pół roku i sam próbuje coś uciułać
To może z innej beczki
Małe wynurzenie osobiste (przepraszam jak nudzę)
Napiszcie na co wam ta cała kasa , i czy potraficie z niej korzystać a nie tylko pomnażać zera na koncie ??? Pewnie powiecie to nie to forum , przenieś się na filozofie , ale może przynajmniej się rozerwiecie J

No cóż i ja dzisiaj wtopiłem , miałem 60kzł mam 45kzł , głównie za poradą „niektórych” nie znam się na giełdzie i staram się czytać co mówią znawcy , na pewno lepsi ode mnie , w końcu każdy się bawi na własną rękę. Ale usilenie chciałem przez jakiś czas zarobić , nie na samochód , albo dom ,albo dla samego GRANIA o kasę , ale mam takie małe marzenie żeby zobaczyć Piramidy jeszcze zanim przestanie mi się chcieć i zdrowie odmówi posłuszeństwa .Powiecie 60kzł to można jechać , ale to kapitał który miał na to zarobić , a nie być zjedzony , w końcu za niedługo emerytura i też trzeba z czegoś żyć. Kochani to nie koniec Świata , jak macie na czynsz i utrzymanie rodziny to głowa do góry , jak nie sprzedamy teraz to za pół , za rok i tak będzie więcej niż w banku. A teraz na piwko z kimś kto nigdy nie słyszał o giełdzie . Pewnie powiecie bla bla bla , ale to tylko moja strategia w związku z obecną sytuacją na giełdzie . Życzę wszystkim ZIELONEGO.
Pozdrawiam
Ślązak
-ri- / 2007-05-10 22:12 / portfel / "Mały Miś"
No i pięknie ,ale nie myśl że tylko ty masz marzenia a pamiętaj że nie każdy lubi piwo hihi.
Tak na marginesie jak zł będziesz liczył na kila to będzie Ci trudno.
du51 / 2007-05-10 22:19
nie jest mi ciezko w końcu to była moja decyzja , a z alkocholami to Co Kto lubi :)
needle / 2007-05-11 02:39 / Bez rangi
ja lubię najbardziej takie pisane przez samo "h"...
...ale jak piszesz "co kto lubi"
-ri- / 2007-05-10 21:11 / portfel / "Mały Miś"
Coś mi się zdaje że spadnie zainteresowanie giełdą.?
-ri- / 2007-05-10 21:06 / portfel / "Mały Miś"
Dlaczego taka grobowa cisza??
ddd / 2007-05-10 21:12 / Bywalec forum
stało się to co miało się stać więc cisza i oczekiwanie
-ri- / 2007-05-10 21:16 / portfel / "Mały Miś"
Skoro tak miało być to skąd to zaskoczenie?
ddd / 2007-05-10 21:29 / Bywalec forum
jakie zaskoczenie ? od miesiąca mówi się o przewartościowaniu większości papierów i może dlatego wielu inwestorów już przestało wieżyć zwałkę bo długo nie nadchodziła to co się działo na budowlance to szaleństwo i musi jeszcze zdrowo walnąć żeby bez strachu w coś wejść po normalnemu
sylwo2 / 2007-05-10 20:29 / "Góral niskopienny"
Dobry wieczór. trochę szczęscia miałem bo w ostatnie dni jestem bez niczego. Wykorzystalem ten czas na zmiane nieszczesnego MBanku na DM Boś-ia. Rachunek jest pusty, swiezutki, jeszcze pachnący nowością i czeka na jakies dziewicze akcje.

Sam zostałem tylko z fundem Millenium MiS i Millenium Akcji. Trzymam kciuki za wszystkich, ktorzy siedzą na papierkach. Również za tych, ktorzy brali MSZ w okolicach 13.80- 14. Tak mi coś mówiło nie bierz tego bedzie jeszcze okazja. Nie powiem, świetny komunikat ze spółki dzis wyszedł w sprawie PRInż-a. Wszystko sie toczy jak Zbyszek zaplanował. To tak na otarcie łez dla tych co brali miedzy 14 - 18. Bedzie dobrze na MSZ. Korekta zasłużona i mogłaby sie troche jeszcze przeciągnąc aby oczyścic klimat
do początku nowsze
1 2 3 4 5 +25
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy