Idea Surowce

vam / 2008-04-03 18:51
Witam
Zainwestowałem w powyższy fundusz od samego początku. Myślałem że będzie to jakaś przeciwwaga dla funduszy akcji polskich. Niestety fundusz praktycznie zawsze byl pod kreską, a teraz gdy nadeszły głosy o recesji na surowcach dosyć można poszedł w dół. Mam obecnie 13% strty na nim. Co mi radzicie zrobić z nim ?
Wyświetlaj:
vippo / 82.146.224.* / 2008-04-03 21:58
Też dałem się nabrać... ale wyniosłem cenną naukę: polskie fundy ze swoimi kosztami to rozbój w biały dzień. Zarządzający tak naprawdę mają gdzieś wyniki, bo tak czy inaczej zarobią swoje ! Ale jak przychodzi do pisania reklam i siania propagandy to wtedy błyszczy nasz krajowy talent do lania wody.
krzysiek29 / 2008-04-03 19:25 / Uznany Gracz Giełdowy
powiem tak ten fundusz jest do bani surowce rosna w gore jak szalone ale ten fundusz nie. Rozmawialem z obsluga to mozna powiedziec zmyli mnie. Nasze fundusze surowcowe co do bani jak i na rynki zagraniczne nie maja szans do zagranicznych.Jedynie maja przewage na naszym rynku. Pol roku temu analizowalem ten fundusz bardzo doglebnie i stwierdzilem szkoda czasu i pieniedzy na niego pozdrawiam
mantra / 2008-04-04 08:50
Potwierdzam, też przyglądałam się temu funduszowi przez jakiś czas, ale dałam sobie spokój. Polska beznadzieja
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy