Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

Ile kosztują "angliki"? Nawet kilka tysięcy różnicy

Ile kosztują "angliki"? Nawet kilka tysięcy różnicy

Wyświetlaj:
henry600 / 128.127.84.* / 2015-08-05 08:19
A ile jezdzi polskich, bulgarskich, rumunskich samochodow w Angli?I nikt sie nie rozbija.
Trzeba umiec jezdzic z rozwaga . A nie jak oszolomy w polsce ,tylko by wyprzedzali za wszelka cene.
Zatrzymać rzeź! / 87.205.36.* / 2015-08-02 19:29
Myśle ze jedynym wyjściem by ograniczyć napływ tych samobójczych aut będzie dezaprobata społeczna i uczynienie użytkowników umownymi baranami. Wiadomo kto będzie jeździł tymi trumnami, wyrostki których nie stać na normalne auto i inni bezmozgowi "biznesmeni" z Koziej Wolki
suszi / 83.4.98.* / 2015-07-30 23:58
Nie wiem kto pisał ten artykuł, bo sprawne auto bez zdanych usterek w angli kosztuje tyle samo albo więcej niż w polce. Ale samochód który ma problem tam z przeglądem kosztuje bardzo mało. Czyli nie dosc ze złom to jeszcze kierownica z drugiej strony i wielkie zagrożenie na drodze!!!!
staszq2 / 37.152.18.* / 2015-07-27 09:45
Jak dla mnie to sensowny jest zakup terenówki do zabaw w terenie ale jazda na szosie czy też samo wyprzedzanie takim autem to katastrofa, zwłaszcza TIRa - trzeba całym autem wyjechać żeby cokolwiek zobaczyć a przeciez nikt nie będzie jechał 50 metrów za takim autem żeby widzieć wszystko bo zaraz go wyprzedzą...
rtu / 192.162.60.* / 2015-07-26 09:48
Kupując anglika kupujesz sobie Trumnę, grabarze zacierają ręce z radości i blacharze też.
azazis / 37.248.255.* / 2015-07-24 00:15
wielu Polaków kupi takie auta gdyż od lat mieszkają w Anglii, a kilka tygodni wakacji to jakoś dadzą radę przejeździć nimi w Polsce
Gonzales 21 / 83.16.30.* / 2015-07-22 16:49
Artykuł to swoista reklama "anglików" mam nadzieję, że pan redaktor nie spotka pirata w takim pojeździe bo więcej nic nie napisze. Skończy się zachwyt cenami!
Jeep54 / 91.241.39.* / 2015-07-21 12:15
21.07.2015
Jeżdżę samochodem z kierownica po prawej stronie. Nie mam żadnego problemu podczas wyprzedzania, parkowania tyłem. Wszystko zależy od rozsadku i umiejętności kierowcy.
Wyposażenie oraz stan auta z 23 letnim stażem po kontroli na satcji diagnostycznej oceniono jako bardzo dobry. Jedyną usterką, którą należało zrobić to wymiana amortyzatorów i poduszek po przebiegu 120 tyś km. Obawiam się jednak, że użytkowanie tego auta po naszych drogach szybko doprowadzi do poważniejszych usterek.
Mam porównanie ponieważ użytkuję jeszcze jedno auto kupione w salonie i niestety już po 5 latach eksploatacji po naszych drogach słyszę i widzę coraz więcej usterek, a przejechałem tym autem dopiero 70 tyś km. czyli około połowę dystansu i 4,6 razy młodszym pojazdem. Więc nie ma o czym dyskutować, jak tak dalej bedzie to moje kiedyś nowe auto nie doczeka tak sędziwego wieku.
azazis / 37.248.255.* / 2015-07-24 00:18
zawsze gdy jadę za autem z takim "stażem" muszę wyprzedzać na siłę dusząc się spalinami ze starego trupa
Jeep54 / 91.241.39.* / 2015-07-21 12:14
21.07.2015
Jeżdżę samochodem z kierownica po prawej stronie. Nie mam żadnego problemu podczas wyprzedzania, parkowania tyłem. Wszystko zależy od rozsadku i umiejętności kierowcy.
Wyposażenie oraz stan auta z 23 letnim stażem po kontroli na satcji diagnostycznej oceniono jako bardzo dobry. Jedyną usterką, którą należało zrobić to wymiana amortyzatorów i poduszek po przebiegu 120 tyś km. Obawiam się jednak, że użytkowanie tego auta po naszych drogach szybko doprowadzi do poważniejszych usterek.
Mam porównanie ponieważ użytkuję jeszcze jedno auto kupione w salonie i niestety już po 5 latach eksploatacji po naszych drogach słyszę i widzę coraz więcej usterek, a przejechałem tym autem dopiero 70 tyś km. czyli około połowę dystansu i 4,6 razy młodszym pojazdem. Więc nie ma o czym dyskutować, jak tak dalej bedzie to moje kiedyś nowe auto nie doczeka tak sędziwego wieku.
abc-cba / 89.74.161.* / 2015-07-20 22:48
Kupie sobie anglika, jak mi życie zbrzydnie. Trzeba nie mieć za grosz wyobraźni, aby na stałe jeździć po drogach z kierownica po stronie samochodu uniemożliwiającej obserwację drogi przed manewrem wyprzedzania.
Idioci politycy, którzy dopuścili rejestrowanie takich samochodów w Polsce nie zdają sobie sprawy, że sami mogą na drodze zostać ofiarą kierowcy w "angliku".

Gdyby skutki wypadków mogły dotyczyć tylko właścicieli "anglików" byłoby mi to obojętne .. lecz ponieważ każdy, w tym i ja, mogę być ofiarą durnia jadącego takim autem, to wyrażam swój stanowczy sprzeciw.
wjare / 94.254.198.* / 2015-07-20 21:00
wyprzedzanie anglikiem wcale nie jest bardziej niebezpieczne niz czymkolwiek innym, o ile nie pakujesz sie "na styk" w kazdej sytuacji. jesli masz odrobinke rozumu i nie uwazasz drogi publicznej za tor F1, to jest ok. mowie to z doswiadczenia, wiele jezdzilem po europie anglikami... ale i tak nie warto tego kupowac. po pierwsze, poniewaz wiekszosc z nas jest praworeczna, wiec musi wowczas obslugiwac calosc auta lewa reka, gdy prawa proznuje. niewygodne i absorbujace. po drugie, bo ceny ubezpieczen na taki sprzet sa wyzsze. a po trzecie - poniewaz przecietny stan techniczny auta z UK jest znacznie gorszy niz auta europejskiego - angole nie potrafia jezdzic, w ich kraju wciaz pada, a drogi sa solone nawet jak jest +5C, zas jakosc uslug wiekszosci warsztatow jest po prostu zalosna. owszem, nie dotyczy to byc moze 2-letnich jaguarow z przebiegiem 12 tys mil, ale juz 6-8-10 latki to czysty zlom i nieskonczona feeria majsterkowania. a poza tym - co za frajda jechac autem, niechby wypasionym, ale w widoczny sposob obciachowym? te pare tysiecy oszczednosci jest tego warte?
Noras / 94.230.20.* / 2015-07-20 15:20
Wyprzedzanie takim autem to ryzyko zdrzenia czolowego chyba ze ma sie obok pilota co bedzie nam mowil czy juz mozna czy nie. Zakup takiego auta i jazda nim w Polsce mija sie z celem. Swoja droga ciekawe ile przez to ludzi zginie na Polskich drogach ( aut z kierownica po prawej stronie) w wyniku zderzenia czolowego.
edo1404 / 2015-07-20 14:32
Oferta specjalna dla polackich. Taki da się pokroić dla oszczędności kilkuset złotych, a dla paru tysięcy to nie tylko z kierownicą z lewej będzie jeździł, ale i bez kierownicy w ogóle. Po prostu strzał w 10.
LBO / 195.205.211.* / 2015-07-20 12:23
cena ceną ale pomyślcie ile kosztuje OC do takiego auta?
Mercade / 91.199.250.* / 2015-07-20 13:57
Szybka analiza cen wykazała, że np. w TU Aviva, Allianz czy Warta dokładnie tyle samo co na auto z kierownica po lewej. W czym problem?
126p / 89.78.139.* / 2015-07-20 10:34
Trzeba nie mieć instynktu samozachowawczego by kupić takie coś z kierownicą po prawej stronie. Wyprzedzanie ? Bramki na autostradzie ? Automaty przy wjeździe na parkingi ? wszystko to jest po lewej stronie. Za darmo nie wezmę tej jeżdżącej trumny !!!
spokój wodza / 62.89.83.* / 2015-07-20 14:33
Jedyny sens to "dawca organów" do zepsutej wersji EU.
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy