Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Nawet kilka tysięcy spółek będzie na NewConnect

Nawet kilka tysięcy spółek będzie na NewConnect

Wyświetlaj:
nie jełop / 87.206.246.* / 2007-09-27 15:05
skonczone jełopy ,tylko kto to będzie kupował i czemy to służy.zarżniecie inwestorów a i spekuła sie skonczy.
FURCIO / 80.240.165.* / 2007-10-11 23:50
Jak czytam takie komentarze to wstyd mi ze zyje w Polsce. Akurat New Connect to wielki sukces obecnego prezesa a czemu to ma sluzyc pozyskaniu kapitalu przez ludzi majacych pomysl ale nie kapital. Jezeli tylko sie troche interesujesz Google i inne firmy wlasnie posrednio gdzieki takim ,,jelopom'' powstaly i rozwinely sie.
przewodnick / 2007-10-12 01:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A ile w tym czasie odpadło, zbankrutowało?
Jak można zaufać firmie, która np. działa od kilku lat, ma przychód 950 tyś, zysk 400 tyś i chce pozyskać 18-22 mln na bliżej niesprecyzowaną akwizycję w Europie? Przeciez nawet na rynku polskim nie jest znana - nie jest to niszowa branża.....
Może akcjonariusz spólki ma pomysł, ale co osiągną przez kilka lat (nie sopotkalem się z nową spólka, która "ma pomysł" - one działają od kilku lat i marazmują). Miał do dyspozycji inne instrumenty finansowe np. kredyt, faktoring, leasing. Taki przychód osiągają sklepy osiedlowe.
Jeśli za sukces Prezesa uważasz wprowadzanie spółek, których cena akcji osiąga poziom "10 stopni w skali Beuforta" i oparta jest na wizjach, to masz złe pojęcie o inwestowaniu i polskich inwestorach.
Zapewniam Cie, że jest wiele spólek, które nie "załapują się" ze względu na przychocy do New connect a na GPW nie chcą wchodzić ze względu na skomplikowane procedury.
"Wstyd mi, że żyję w Polsce" pozostawię bez komentarza. Choć niesmak pozostanie
woody / 84.60.243.* / 2007-09-27 17:29
Obys sie nie pomylil. A czy ktos komus na sile cos sprzedaje.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy