Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Ile kosztuje założenie sklepu internetowego?

Ile kosztuje założenie sklepu internetowego?

Smutna 12 / 2012-04-23 15:20
Prowadzę stacjonarny sklep sprzedający odzież. Chciałabym rozszerzyć moją działalność, dlatego postanowiłam że owtorzę dodatkowo sklep internetowy na którym będę wystawiała mój towar. Z jakimi kosztami musze się liczyć otwierając sklep internetowy?
Wyświetlaj:
Zajek / 212.96.226.* / 2021-04-06 08:51
Samo założenie nie spowoduje, że sklep będzie od razu widoczny dla użytkowników. Warto będzie zainwestować w pozycjonowanie, na którego efekty trzeba będzie trochę poczekać albo postawić na kampanie google ads, dzięki której reklama sklepu będzie od razu wyświetlana w google. Dla mojego sklepu kampania sprawdza się bardzo dobrze i ładnie z miesiąca na miesiąc rośnie mi ruch. Jeśli byś szukał sprawdzonego specjalisty, który poprowadzi kampanie to polecam pana Piotra, który ją prowadzi dla mnie i widać, że robi to bardzo dobrze, tu masz kontakt http://ninjaads.pl
PawełMilewski / 89.161.78.* / 2020-06-02 10:28
Ja zdecydowałem się postawić na RedCart i własnie jak możesz się przekonać posiadanie sklepu internetowego nie musi być kosztowne, ponieważ mamy comiesięczną płatność za jego prowadzenie. Natomiast do tego pełne wsparcie ze strony obsługi technicznej, integracje z hurtowniami, aktualizacje, zabezpieczenia ssl, systemy płatności i jeszcze długo trzeba byłoby wymieniać. Najlepiej będzie jeśli po prostu sam do nich zajrzyj na stronę i przekonasz się jak działają.
IT.P Studio / 86.111.102.* / 2019-11-07 11:45
Najwygodniej skorzystać z kompleksowych usług firm specjalizujących się w realizacji oraz technicznej opiece nad sklepem. Doświadczeni dostawcy zaawansowanych i kompletnych rozwiązań zapewniają platformę do sprzedaży, odpowiednie parametry serwera, cykliczne aktualizacje, dbają o bezpieczeństwo oraz zgodność z prawem. Taka usługa nie musi być wcale droga i najczęściej rozliczana jest wygodnym abonamentem rzędu: 1200 zł netto rocznie już z domeną i SSL.
teereeede / 165.84.231.* / 2019-05-22 19:24
Teraz kiedy praktycznie wszystko możemy kupić w internecie, bez najmniejszych problemów możemy otworzyć sklep internetowy. Zawsze marzyłam o butiki i kiedy trafiłam na cstore.pl ,wręcz zdziwiłam się, jakie to proste.
adamm819 / 212.7.215.* / 2018-12-17 11:48
Prowadzę sprzedaż stacjonarną i internetową. Mam program www.lomag.pl. Dopasowany pod czytnik kodów kreskowych, dokumentacja po angielsku, po polsku i rosyjsku, więc przyszłościowo. Prosty wygląd, nie jakieś dziwne tabele, tylko wszystko opcje dobrze podkreślone. Te, z których najczęściej korzystasz. No i jednak rozwijany program cały czas, a to jest bardzo ważne.
marek55 / 89.64.31.* / 2018-11-22 18:36
Wszystko zależy od indywidualnej wyceny i zaawansowania projektu. Hauerpower to firma, która ma bardzo szeroki wachlarz usług i indywidualnie podchodzi do każdego zlecenia. Warto sprawdzić ich ofertę, bo wielu moich znajomych ją zna. Oferuje też wykonanie witryny lub sklepu zgodne z najnowszymi technologiami czy trendami. Polecam.
jw7 / 178.42.79.* / 2018-11-06 17:03
różne ceny są. ja mogę od siebie polecić www.pearbrand.pl, jeśli chodzi o tworzenie sklepów internetowych
DominikaD96 / 87.246.234.* / 2018-03-29 12:48
Witam, zachęcam do zapoznania się z firmą , która tworzy sklepy internetowe ,w bardzo dobrych cenach. Polecam ich ze wzgledu na to że ich podejście i wykonanie zlecenia jest profesjonalne.
SpecjalistaWR / 92.21.170.* / 2018-02-24 14:27
Koszt pozycjonowania będzie zależny od wielkości sklepu, rodzaju asortymentu oraz konkurencyjności branży. Tutaj https://semforce.pl/pozycjonowanie-stron napisano od czego mniej więcej będzie zależeć cena usługi pozycjonowania
letbe32 / 188.146.169.* / 2017-09-22 18:46
Warto zainwestować w sklep internetowy, ponieważ może przynieść on wiele korzyści. Pieniądze, które wydaliśmy na założenie strony szybką się zwracają. A jeśli chodzi o konkretne koszty to polecam sprawdzić platformę http://www.themeforest.net.pl, jest tam cennik i można sprawdzić, ile kosztują pakiety.
2click / 109.173.150.* / 2014-04-11 12:22
Warto skorzystać z profesjonalnego oprogramowania, które posiada intuicyjny oraz przejrzysty panel administracyjny, integracje z hurtowniami z wielu branż oraz konfiguracje z serwisami aukcyjnymi.
huski / 89.229.98.* / 2014-04-29 12:08
Minimum to 5 tys. na sam początek. Jeśli mówimy o środowisku czysto wirtualnym. Projekt sklepu to jakieś min. 3 tys. Własny serwer pod domenę to jakieś 499 zł za m-c jesłi brać z ideal.pl Do tego dochodzi parę innych rzeczy. Oprócz tego koszty promocji w social media oraz SEO czyli jakieś co najmniej 1000 za m-c i jeszcze koszt zakupu towaru.
Łukasz598 / 78.9.52.* / 2014-03-28 12:54
Wszystko zależy od tego, jak profesjonalny chcesz mieć sklep i cz ma być zintegrowany ze sklepem stacjonarnym.
Saksończyk / 89.76.150.* / 2012-06-04 21:52
Teraz się już brokerami niespecjalnie opłaca. Choćby DHL w ofercie premium znacznie taniej wychodzi. Nie dajcie się nabrać na ceny netto brokerów...
Spasiba / 178.73.48.* / 2012-06-23 07:24
Ja sie tak raz nacialem, niby oferta super wszystko taniutko, a nigdzie zadnej informacji ze podane ceny to netto. Od tamtej pory tylko DHL i przejrzyste ceny
Pilsener / 2012-05-22 09:19 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Koszty na początek:
- domena (od około 100 złotych rocznie)
- hosting - jak wyżej, zależy jaki ruch chcemy obsłużyć i jak dużą bazę produktów
- projekt graficzny strony - student nam machnie za 500, profesjonalista w zasadzie mniej niż 1000 nie weźmie ale możemy skorzystać z darmowych lub gotowych szablonów, dostępnych nawet za kilka złotych
- silnik, czyli oprogramowanie naszego sklepu, tu jak wyżej, można skorzystać z gotowego darmowego, gotowego płatnego lub zlecić dedykowany do napisania ale wtedy koszty rosną dość drastycznie - zaleta taka oczywiście że będzie ściśle dopasowany do naszych potrzeb
- administracja, czyli ktoś kto nam to zrobi, wybierze, opłaci i zainstaluje, znajdziemy pewnie studenta co za 100-200 zł to poskłada i podpiszemy z nim umowę na utrzymanie tego - wiadomo, czasem się coś rozleci, coś trzeba zaktualizować, pomóc sprzedawcy z systemem itp. itd.
- wprowadzenie danych, czyli zdjęć, opisów - bierzemy studentów albo robią to sprzedawcy
- pozycjonowanie - czyli widoczność naszego sklepu w sieci, w wyszukiwarkach, katalogach i porównywarkach a także w telefonach
- reklama - czyli reklamowanie w sieci naszego sklepu, na początek dodawanie do katalogów

Najlepiej skonsultować się ze specjalistą, dobrze, jeśli będzie to ktoś ma doświadczenie w e-commerce.
Łukasz598 / 78.9.52.* / 2014-04-01 13:15
Dokładnie, najlepiej ustalać ze specjalistą, bo w grę wchodzą jeszcze m.in. integracje z innymi kanałami sprzedaży.
1_62 Golden Ratio / 2012-05-08 12:03
Koszt stworzenia sklepu internetowego zależy od wielu czynników - ile będzie w nim produktów, kategorii, podkategorii, dodatkowych opcji, np. newslettera itp.
Najlepiej powierzyć to profesjonalistom, wtedy mamy pewność, że będzie on sprawnie działał i przyciągnie wielu klientów.
Proponuję wysłać zapytanie do kilku agencji interaktywnych, będzie Pani miała porównanie cenowe.

Pozdrawiam
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy