Forum Forum prawnePracy

ile wynosi dieta pracownicza??

ile wynosi dieta pracownicza??

sabek / 2012-09-13 09:49
za pare dni jade w podroz sluzbowa, pierwszy raz w zyciu, wiem, ze przysluguje mi cos takiego jak dieta pracownciza, nie wiem jednak w jakiej ona jest wysokosci czy ktos z Was moglby mi to powiedziec?
Wyświetlaj:
baciorka93 / 2012-09-14 11:37 / -
czyli dalej bardzo malo, co mozna kupic za tyle pieneidzy? fajki, a gdzie isc na obiad? chyba tylko do mleczaka, bez sens totalny, ciekawe czy jakis posel za tyle by przezyl
szklarek / 2012-09-14 11:48
Dieta nie służy pokryciu kosztów wyżywienia na wyjeździe, ale pokryciu RÓŻNICY kosztów wyżywienia na wyjeździe w porównaniu z kosztami wyżywienia w miejscu zamieszkania.
borysekk / 2012-09-13 11:11 / Bywalec forum
nasz kochany rząd podniósł w tym roku stawki za delegacje, 30 zł na dzień na jednego pracownika, nie wiem jednak czy bedzie Cie stac by za to cokolwiek sobie cos kupic
szklarek / 2012-09-13 15:29
NIE podniósł. 30 zł jest w projekcie nowego rozporządzenia, dotąd nie ogłoszony.

Obowiązuje zatem nadal

Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 30 listopada 2006 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie wysokości oraz warunków ustalania należności przysługujących pracownikowi zatrudnionemu w państwowej lub samorządowej jednostce sfery budżetowej z tytułu podróży służbowej na obszarze kraju

czyli stawka 23 zł.

Najnowsze wpisy