IMPEXMETAL

avi / 2006-05-18 18:22
Co myślicie o fuzji boryszewa z impexmetalem? posiadam te drugie akcje i zastanawiam się, czy oplaca sie jeszcze je trzymać... cała akcja zostala przelozona o jakieś 3 miesiące, zastanawiam się, co ten Karkosik kombinuje... HELP ME!!!!!!!!!!!!!!!!
Wyświetlaj:
adzrej / 2006-05-22 16:55 / Bywalec forum
...dobrze mowisz.....KOMBINUJE.....
Pozdrawiam
andrzejk / 2006-05-19 11:56
Dodałbym jeszcze do tego, że po fuzji grupa Boryszew będzie jedną z największych w Polsce grup produkcyjnych i jedną z większych firm notowanych na GPW.
Niech tylko oszacują parytet wymiany akcji IPX na BRS... Osobiście liczę na spory wzrost, zwłaszcza, że obecnie kurs BRS jest relatywnie niski.
andrzejk / 2006-05-18 19:48
Spółki Karkosika charakteryzują się tym, że idą mocno w górę gdy się o nich pisze/mówi, zwłaszcza gdy to robi sam Karkosik. Myślę, że to cisza przed burzą i jeśli się odezwie, to wszystko ruszy w górę. O ile dobrze pamiętam, Skotan z Alchemią zajmą się produkcją biopaliw budując rafinerię na terenach Boryszewa. Tak więc wszystkie spółki na tym za pewne skorzystają. Ja mam sporo ALC i BRS i wciąż czekam pozostając im wierny.
adzrej / 2006-05-22 16:54 / Bywalec forum
jak narazie to skotan i alchemia nie produkuja biopaliw, tylko zamierzaja. A ja zamierzam kupic caly pkn orlen tylko nie mam pieniedzy i nie wiem jak sie za to zabrac.
Mam nadzieje ze zrozumiales mija obrazową aluzje-oni zamierzaja, poki co nie zrobili nic w tym kierunku.jak juz beda prosukowac to mozna im wierzyc w raporty audytorow (choc przyklad enronu pokazuje ze tez nie zawsze).Poki co to mydlane banki o czy przekopnasz sie lada dzien.Pozdrawiam
paweł.f / 83.7.216.* / 2006-05-18 18:58
bardzo chciałbym pomóc,ale sam mam ten problem,a akcje mam te pierwsze i kiepsko to widze
avi / 2006-05-19 18:11 / portfel / Bywalec forum
dzięki za odzew! troche podnieśliście mnie na duchu :-) widocznie trzeba czekać, chociaż Ja już czekam od stycznia i mam szczerze mówiąc dość! ale dam czas Karkosikowi do lipca, z tego co sie orientuje na początku czerwca ma odbyć sie Walne Zgromadzenie Impexu i może to coś pomoże.... POZDRAWIAM WSZYSTKICH wielbicieli Karkosika:-) pa
adzrej / 2006-05-22 16:58 / Bywalec forum
to milo z twojej strony nze dales czas p.Karkosikowi do lipca.Napewno bedzie ci wdzieczny za ten gest i odkupi od ciebie akcjie-smieci swoich firm....Czekaj dalej
andrzejk / 2006-05-29 22:17
oj Kolega widzę zawzięty na Karkosika.. czyżby jakaś strata? Ja zarobiłem na jego spółkach najwięcej z wszystkich spółek, więc osobiście nie narzekam. Czas pokaże kto ma racje... Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy