Forum W wolnym czasieImprezy

impreza firmowa

impreza firmowa

Hologram / 2009-12-07 14:18
Na najlepszej imprezie firmowej byłam w ubiegłym roku. Organizowała ją firma eventmapa.pl. Spędziliśmy dzięki nim wspaniały dzień na skuterach wodnych w Zatoce Gdańskiej. Mają świetne scenariusze i pomysły na imprezy tematyczne a także oferują obiekty turystyczne, w których można się firmowo pointegrować. Jest to znacznie lepszy sposób na zjednoczenie grupy niż picie w hotelu z wynajętymi panienkami. Polecam, gwarantują niezapomniane wrażenia.
Wyświetlaj:
magdalenka007 / 2010-05-18 12:52
Ja ostatnio byłam z moją firmą na szkoleniu połączonym z integracją firmy. Szefostwo wybrało ośrodek konferencyjno wypoczynkowy k/Piły nad jeziorem nazywał sie Geovita. I tam prócz szkolenia mieliśmy impreze integracyjną był Paintball, jazda na Quadach itd. Teren super pod takie imprezy. A po całym dniu szaleństwa mieliśmy grilla pod zadaszoną wiatą grillową któemu przygrywał DJ. Była extra zabawa. Polecam Geovite koło Piły.
Ja ostatnio byłam z moją firmą na szkoleniu połączonym z integracją firmy. Szefostwo wybrało ośrodek konferencyjno wypoczynkowy k/Piły nad jeziorem nazywał sie Geovita. I tam prócz szkolenia mieliśmy impreze integracyjną był Paintball, jazda na Quadach itd. Teren super pod takie imprezy. A po całym dniu szaleństwa mieliśmy grilla pod zadaszoną wiatą grillową któemu przygrywał DJ. Była extra zabawa. Polecam Geovite koło Piły.
kopiejka / 2010-01-04 16:53
Taka impreza firmowa jest świetna. Bo nie tylko można się dobrze pobawić odpocząć, ale też można się zintegrować ze współpracownikami. Coraz bardziej powszechne są takie wyjazdy. Ale moim zdaniem im bardziej nietypowy wyjazd tym lepiej. dobrze, że istnieją firmy, które zajmują się takimi wyjazdami.
Penny / 79.189.249.* / 2010-01-08 15:37
ja też uważam, że wyjazd jest rewelacyjną opcją dla integracji. i wiadomo, jak ludzie w dobrych nastrojach to i szkolenie czy spotkania biznesowe lepiej przebiegają. Ciekawe co Panowie powiedzą na pobyt w SPA, znalazłam też opis zabiegów dla panów :)
http://www.wyspazdrowia.pl/spa/artykuly/id/256/k/meskie_sam_na_sam_ze_spa
Pany / 79.189.249.* / 2009-12-07 15:29
a jakieś pomysły na noworoczną, krótką ale wyjazdową imprezę firmowa? Oczywiście z jakimiś fajnymi atrakcjami i w miłym miejscu! ktoś ma sprawdzone miejsca?
onlyanswers / 77.254.175.* / 2009-12-07 22:42
Młyn Klekotki ma taką ofertę. Sprawdź na ich stronie.
maredith / 2009-12-08 00:19
Sprawdziłam oferte z Młynem Klekotki w roli głownej na stronie eventmapa.pl i potwierdzam - ciekawa oferta.
Co prawda w czytanym przeze mnie artykule wspominano o grzybobraniu, ale założę się, że taka lokalizacja eventowa na pewno zadba o swoich gości o każdej porze roku, a już na pewno w Nowy Rok. Warto o tym pomyśleć.
Pany / 79.189.249.* / 2009-12-08 15:54
Rzeczywiście grzybobranie o tej porze roku może być trudne :) Ale chwalą się zaprzęgiem husky, może to fajne. wiadomo, że na firmowej imprezie trzeba jakoś odprężyć ludzi po całorocznym biegu. To powinna być przyjemność a nie smutny obowiązek :)
Te noworoczne spędy, które są nie wyjazdowe to zazwyczaj męczarnia i wszyscy idą z obowiązku bardziej...
maredith / 2009-12-18 10:11
Organizując imprezę foirmową HRowiec czy inna osoba odpowiedzialna za event powinna przede wszystkim myśleć kategoriami - aktywizuj, a nie stabilizuj.
Posiadówki nie sprzyjają integracji. Ważne, żeby podczas integracji coś się działo. Może być to wspomniany zaprzęg husky, może być grzybobranie. Grunt to nie siedzieć bezczynnie.
blankab / 193.164.157.* / 2012-10-22 11:37
Można zatrudnić artystę, który na żywo narysuje karykatury uczestnikom imprezy. Podczas rysowania jest mnóstwo śmiechu a na koniec każdy ma miłą pamiątkę wieczoru. Polecam caricaventura.com
Penny / 79.189.249.* / 2009-12-22 10:47
no właśnie wiem, dlatego chciałabym, żeby były też dostępne atrakcje i aktywności na świeżym powietrzu ale, żeby nie polegało to tylko na przejściu z hotelu do knajpy na mieście. Wiadomo, że trzeba im coś zorganizować i zająć czas. Poza tym jakieś spotkanie też niestety będzie grane więc sala konferencyjna na ok 40 osób potrzebna...
maredith / 2009-12-31 00:23
No to wspominałam juz o eventmapa.pl
Tam można znaleźć naprawdę wiele inspiracji pod tego typu imprezy czy konferencje.
Ostatnio w atrakcjach pojawiły się nowości, więc warto sprawdzić. Nad artykułami pracują rzetelni ludzie, więc i informacje o atrakcjach i obiektach są rzetelne.
Penny / 79.189.249.* / 2010-01-04 10:29
a znalazłam. bardzo fajny portal, dużo miejsc i fajnie zrobione wyszukiwanie i filtrowanie. Znalazłam miejsce, które mieści się w starym młynie, do tego jest SPA. Jest aż 6 sal, w ramach atrakcji jest degustacja win (co niektórym może się bardzo spodobać :). Zabawy integracyjne, które są tam dostępne też bardzo atrakcyjne z mojego punktu widzenia (rajd quadami, lot poduszkowcem, przeprawy linowe, zorbing (zabawa polegająca na staczaniu się ze zbocza lub spływie strumieniem rwącej rzeki w nadmuchiwanej, podwójnej kuli), paintball, biegi w terenie, gry zespołowe oraz spływ kajakami)
http://eventmapa.pl/destynacje/670/nowoczesne-centrum-konferencyjne-w-zabytkowym-mlynie
smerficzek / 2010-04-15 09:53
Zdaję sobie sprawę z tego,że tego typu wyjazdy są potrzebne, bo wpływają na dobre atmosferę pracy i tak dalej,ale mi zawsze kojarzą się źle. Jak by nie było jest to jakiś przymus a człowiek kiedy ma trochę wolnego czasu wolałby go spędzic z przyjaciółmi i rodziną.
Hologram / 2009-12-07 16:21
Zobacz sobie ich stronę www.eventmapa.pl, myślę że organizują też takie wyjazdy.
sapis265 / 2010-05-19 12:32
Imprezy firmowe to coś czego w wielu firmach brakuje, dzięki takim wyjazdom poznajemy swoich współpracowników a poza tym cementujemy swoje znajomości zaczynamy przechodzić na bardziej prywatną stopę i znikają jakieś bariery, myślę że imprezy firmowe powinny być nieodłączną częścią życia kulturalnego każdej większej czy mniejszej firmy
creativemoney / 2010-08-02 11:52
Dokładnie. Ja właśnie próbuje przeforsować jakieś fajne spotkanie w Krakowskim Przedmieściu koło Krakowa bo nie dość, ze niedaleko naszej firmy to jeszcze bardzo fajne miejsce na takie spotkania. Mam nadzieję, że uda mi się to opchnąć w sierpniu jeszcze bo teraz jest idealna pora i czas na mała integracje, jeszcze jak by pogoda dopisał :)
GameOld / 91.193.40.* / 2010-08-20 00:04
http://c.net.pl/zobaczto
zizii / 2010-09-26 08:44
Inwestycja w kadry, firmowe wyjazdy... dla mnie abstrakcja. My na jedyny wypad jaki sobie pozwalamy to jakieś piwko raz w roku i to też 1/3 nie ma bo im termin nie odpowiada, choć ostatnio podobno szef zorganizował picie wódki i piwa za hala na paletach...żenada
CarlaBB / 2010-10-13 17:18
Nam firma stawia co roku weekend w górach, zwykle w zimie i zwykle w Beskidch. Kilka godzin szkolenia, a potem zabawa, narty, co kto lubi, wieczorem oczywiście imprezka. Wszystkie atrakcje we własnym zakresie planowane, ale bardzo udane.
miarka / 2010-11-01 10:03
W naszej firmie szef zorganizował kolację w greckiej restauracji i degustację greckich win. Było super. Może następnym razem zorganizuje wyjazd dla pracowników :)
przezorny / 2012-10-25 22:06
Jeżeli szukacie miejsca na imprezę firmową to z czystym sumieniem mogę polecić Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Promenada, Piękne miejsce na Zalewem Zegrzyńskim na pewno spodoba się każdemu:
http://www.promenadacountry.pl/core/generic.php?_PageID=39649&utm_source=p&utm_medium=P&utm_campaign=P
3 4 5 6 7 8
na koniec starsze

Najnowsze wpisy