Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Indeks S&P 500 cofnął się o 11 lat

Indeks S&P 500 cofnął się o 11 lat

skomentuj
Wyświetlaj:
ogif / 78.8.4.* / 2008-11-21 11:54
A Pan znowu wyskakuje z tym 400pkt i ludzi starszy.
Potem będą obrażanki że to niby żadne straszenie tylko wręcz uspokajanie.
Faktycznie mógłby Pan od razu walnąć 200pkt.
W tym kontekście 400pkt brzmi uspokajająco.

A na poważnie. Żadnych szans na taki scenariusz nie ma.
Taka długoterminowa formacja jest nieistotna.
To duże ekstrawagancja żeby ananlizę techniczną stosować dla horyzontu czasowego liczonego w dekadach.
obserwator1 / 83.26.61.* / 2008-11-21 10:32
Indeksy w Stanach się cofnęły a w Europie i u nas wzrosty. Wszyscy cieszą się, że w Stanach jest tak źle. Uważam, że grube ryby obawiają się dalszej przeceny i robią wszystko aby do tego niedopuścić. Ciekawy jestem kiedy puszczą im zawory - w tej chwili jest to drenowanie rynku, wciągnąć do gry i wyciągnąć kasę ze wszystkiego co się da.

Świat choruje na brak kapitału i to jest problem

Pozdrawiam
erpe / 217.153.227.* / 2008-11-21 13:25
kapitału to chyba inwestorom nie brakuje aż tak bardzo, giełda jest grą o sumie zerowej (prawie), czyli wygrany-przegrany, ale zawsze lepiej poczekać, stawiam na podwójne dno, ale ono nie będzie takie na zamówienie, żeby było skuteczne musi powstać w bólu, a jak już je zobaczymy to będziemy mieli za sobą spore wzrosty. Kryzysu wiekowego nie bedzie bo dzisiaj determinacja polityczna i mozliwości szybkiego reagowania są nieporównywalnie wieksze niż w dalekiej przeszłości, do której porównuje się ostatnio obecny kryzys. Brzmi optymistycznie, ale w koncu nie ma co wróżyć tylko patrzeć jaki filip z konopii jeszcze wyskoczy. gwarancji nie ma, że nie bedzie jakiegoś spektakularnego zamachu jak 11 wrzesnia czy wojny, a to by dopiero dało indeksom. tylko detonacja naszych kartofli wyszla by wszystkim na dobre!
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy