Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Indeksy GPW rozpoczęły tydzień wzrostami

Indeksy GPW rozpoczęły tydzień wzrostami

anna / .* / 2005-07-25 18:45
Komentarze do wiadomości: Indeksy GPW rozpoczęły tydzień wzrostami.
Wyświetlaj:
Pablo / .* / 2005-07-26 17:18
To ile % STR jutro up.Nie ma to jak dobre info o spółce i wejście na otwarcie notowań.
anna / .* / 2005-07-26 19:15
strzelam up 5% ( nie mam STR, a szkoda)
Pablo / .* / 2005-07-26 15:28
STR pyknął 8zł aż gwizdało
anna / .* / 2005-07-26 15:09
ja weszłam w kopex, PKN też się zastanawiam, dywidenda jest płacona na raty ( jak dobrze pamiętam ), to może nie bedzie spadku po ...
Giant / .* / 2005-07-26 14:32
hello,wchodzi ktoś w PKN pod dywidende?Ja nauczony Hanldowym się zastanawiam.
orzel wychodzac:) / .* / 2005-07-26 10:55
przed wyjazdem nie wiedzac ze bede miala dostep do systemu zlozylem zlecenie sprzedazy stera po 9 zl obym byl proroczy:):):)
orzel / .* / 2005-07-26 10:41
dokupilem po 12,4 cos niecos i spadam papapapaa
orzel / .* / 2005-07-26 10:34
ja wczoraj zaczalem kupowac epn (znalazlem ciekawa analize na stronce ingu) dzis chcialem dokupic moze to jeszcze uczynie!do 13,5 powinien dobic!
Pablo / .* / 2005-07-26 10:32
kupiłem Sterprojekt po 7,75
orzel / .* / 2005-07-26 10:36
choc sam mam i to nie malo (jak na moj portfel) :) to obawiam sie ze dosc droga !musimy liczyc na przebicie 8 zl a to nie bedzie latwe !no i ta asymilacja:(
jujo / .* / 2005-07-26 14:50
zgadzam sie w 100% przebicie 8 to nielada wyczyn
Pablo / .* / 2005-07-26 10:32
a miałem czyścić portfel
orzel / .* / 2005-07-26 01:39
wezwanie!nie pamietam dokladnie kto, ale jest tu kilku specmanow od energomontazu z polnocy;)co sadzicie specjalisci o aktualnej sytuacji spoleczki !? troszke chce was wykorzystac bo zaczynam sie jej przygladac a nie dam rady juz dzis nic zrobic chyba ze mi sie cos przysni:) a to u mnie na szczescie nie bywa prorocze (wziawszy pod uwage bzdury jakie mi sie w owych snach wytwarzaja:))jak cos ktos ma ciekawego to please dajcie znaka:)
orzel / .* / 2005-07-26 00:40
napisze sobie to moze bedzie mi lzej :)SZKODA MI IVAXU :(:(:( MIALEM W NIM SPORA CZESC KASKI I DAL ZAROBIC OJ DAL lecz gdybym wierny byl mialbym ci ja kolejne 30 %a ja jakies drozdy famy inne dziadygi kupowalem :)oj dobrze ze amrest sie byl pojawil i po raz kolejny uwierzylem w cos za wieksza czesc kasy niz zazwyczaj:)ciekaw jestem czy w przypadku stera wygra info o umowie czy symboliczna zlotowka ( nie moglem sie pozbyc tej spolki - skladalem chyba 150 zlecen by po chwili osobiscie je anulowac :) zobaczymy co z tego wyjdzie:)pozdrawiam Jujku sorki za no answer ale pozno odczytalem papap
Pablo / .* / 2005-07-25 23:47
Chyba dochodzę do przekonania, że pora czyścić portfel. Jeżeli WIG20 jest na wysokim poziomie a niektórzy piszą ile to stracili to oznacza, że dynamika wzrostów na poszczególnych spółkach wyraźnie się zmniejszyła albo wzrostów wogóle nie ma.Pozdrawiam fanów speedway'a i nie tylko.
orzel uparty / .* / 2005-07-25 21:47
Temat: ZAWARCIE ZNACZĄCEJ UMOWY Z AGENCJĄ RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJIROLNICTWAPodstawa prawna: § 5 ust. 1 pkt 3 RO - zawarcie lub zmiana znaczącej umowyTreść: Zarząd Spółki ABG Ster-Projekt S.A. (dalej Spółka, Emitent)informuje, że w dniu 25 lipca 2005 r. dotarła do Spółki podpisana umowa zAgencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z siedzibą w Warszawie(Kupujący), której przedmiotem jest sprzedaż i dostawa sprzętukomputerowego do Kupującego.Łączna cena za wykonanie przedmiotu umowy ustalona została na kwotę70.743.057,86 złotych (siedemdziesiąt milionów siedemset czterdzieści trzytysiące pięćdziesiąt siedem 86/100).Za opóźnienia w dostarczeniu lub konfiguracji sprzętu Kupującemuprzysługuje kara umowna w wysokości 0,1 % kwoty łącznej wynagrodzenia zakażdy dzień opóźnienia. W razie opóźnienia w usunięciu wad Kupującemuprzysługuje kara umowna w wysokości 2 % ceny sprzętu lub oprogramowania zakażdy dzień opóźnienia. W przypadku gdy opóźnienie trwa powyżej 14 dniKupujący ma prawo do odstąpienia od umowy i żądania kary umownej wwysokości 10 % kwoty łącznej wynagrodzenia.Jeżeli na skutek niewykonania lub nienależytego wykonania przedmiotu umowypowstanie szkoda przewyższająca zastrzeżoną karę umowną, bądź szkodapowstanie z innych przyczyn niż te dla których zastrzeżono karę, kupującemuprzysługuje prawo do dochodzenia odszkodowania uzupełniającego na zasadachogólnych Kodeksu cywilnego.Jako kryterium uznania umowy za znaczącą uznano wartość kapitałów własnychEmitenta.Wartość umowy w tys. zł: 70 743,00
jujo / .* / 2005-07-26 10:20
i jest, tylko czy nie jest to chwilowy skoczek, niech dla Was bedzie trwaly bo ja juz STER opuscilem
anna / .* / 2005-07-26 09:41
przy takiej umowie to powinno być up
anna / .* / 2005-07-25 18:45
Orzeł kupiłam papier, który masz w swoim portfelu( amrest ) no i jestem happy,mam też trochę absolwenta , ale nie na długo :)liczę na JTZ, że jutro troszkę skoczy :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy