Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Inflacja będzie stopniowo spadać. To prognoza RPP

Inflacja będzie stopniowo spadać. To prognoza RPP

Wyświetlaj:
Gośćiu / 46.151.186.* / 2012-09-07 16:20
Gówno prawda. Od 2000 wszystko zdrożało ok 400 % a płace nie rosną. Denominacja z 1995 10000:1 była błędem, lepiej było poczekać do 2014 i przeprowadzić 100000:1.
mikkenos / 94.42.173.* / 2012-09-06 07:43
Musi jakoś z twarzą wyjść ze swoich wcześniejszych decyzji.
Jego wypowiedź czytam tak:
- To nic, że gospodarka zatrzymuje się, przecież nie obniżę teraz stóp - jak by to wyglądało, muszę zachować twarz i udawać , że nic się nie stało. Dla mnie zawsze najważniejsze są interesy banków. Przedsiębiorców mam w ..... a gospodarka to ....
tomekkkkkk / 62.150.30.* / 2012-09-06 07:30
Rada Polityki Pienieznej zarzyna kredytobiorcow podnoszeniem stop procetowych. Kredyt to stopareferencyjne + marza banku. Stopa referencyjna jest ustalana przez RPP. Jesli jest wysoka rosna raty kredytu. Jesli jest obnizana raty kredytu spadaja. Wszyscy co maja kredyt sa turbowani decyzjami RPP. Nie jest to robione bezinteresownie. Dlug panstwa przez podniesienie stop procentowych traci na wartosci ze wzgledu na to ze przez podniesienie stop procentowych dziala stumulujaco na inflacje, a mianowicie stopy procentowe ida do gory, inflacja idzie do gory. Panstwo chce splacic szybciej zadluzenie lub nabrac nowego zadluzenia a wartosc zadluzenia pozstanie na niezminionym poziomie. Jestem zdruzgotany sposobem rzadzenia pieniadzem polskim. Cala RPP to kolejny mafijny uklad PO.

Najnowsze wpisy