ING Direct

Sawatin / 2009-04-18 15:04
Zastanawiam się nad ofertą ING, W związku z proszę o wszelkie opinie na ten temat.
Z góry dzięki :)
Wyświetlaj:
porównywarka / 178.42.232.* / 2010-10-10 15:19
Polecam konto internetowe dbNET w Deutsche Banku.
Mają najtańsze obecnie konto na rynku:
- bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie
- bezpłatne prowadzenie konta
- 0 zł za wydanie karty
- darmowe użytkowanie karty debetowej w przypadku wykonania przynajmniej jednej operacji kartą w miesiącu
- 0 zł za przelewy internetowe
------
porównanie tanich kont bankowych
www.darmowe-konto.com.pl/
Wojtas_bb / 81.15.192.* / 2009-06-08 09:42
Rok temu załozyłem tam konto... przezornie misiąc przed wypłatą.... żeby załtwić papierkologię w firmie, żeby dostać kartę.... na pierwsza kartę czekałem tydzień... pin do niej przez następny tydzień nie doszedł (strajki na poczcie) więc poszedłem do banku, pani anulowała ta kartę, wystawiła nową. Następnego dnia przyszedł pin, ale karta juz nie ważna. po 10 dniach przyszła karta, nowego pinu niet. Dzwonie na infolinię a pan: mamy 3 tygodnie na dostarczenie PINu. Trzeba czekać. Pin przyszedł. 2 dni przed upływem 3 tygodni!!!! Oczywiście od ponad 1,5 tyg miałem wypłatę na tym koncie już, z której nie mogłem korzystać, bo nie miałem karty, a każda transakcja w kasie 9 zł. Oczywiście można składać reklamację która pewnie kiedyś zostanie uwzględniona.... a może nie....
2 akcja: ide do bankomatu, chcę 1100 zł. bankomat nie da, próbuję drugi raz, nie da (okazuje sie ze nie da sie wypłacić jednorazowo więcej niż 1000 zł, to nie blokada na karcie tylko durny, stary bankomat). No więc wbijam 1000 zł - jest, dał, więc wkładam jeszcze raz kartę..... karta weszła bankomat wywalił niebieski ekran (jak w windowsie) koniec działania bankomatu. Więc wk**ny ide do banku stoje 20 min w klejce, obserwuję bankomat. W pewnym momencie podchodzi facet i coś dłubie, podchodze do niego - bankomat działa, pytam o kartę-nic nie wyszło. jeszcze bardziej w*ny stoje dalej. W końcu podchodze do okienka, staram się być spokojny, bo przecież tan facet nie jest winny temu, że mają takie bankomaty a nie inne. W końcu usłyszałem: w ciągu 2 tyg karta będzie do odebrania. Jak, przecież bankomat jest za ścianą!! Karty zabiera firrma, wiezie do katowic, tam je spowrotem odsyłają tu.
Ledwo się po powstrzymując od wybuchu pytam, to jak do cholery mam korzystac z mojego konta przez 2 tyg. bez karty i to nie z mojej winy. Wypłacac w kasie. Ale mam Direct, więc nie mam ochoty za nie swoją wine płacić za każdym razem 9 zł prowizji. To może pan złożyć reklamację i potem panu zwróca. Wyszedłem, bo bym go zabił.
Plus w tym wyapdku był taki, że 2 dni później poszedłem tam jeszcze raz, chcąc rozmawiać z kierownikiem placówki. Kierownika nie byłol, ale okazało się ze karta czeka na mnie. Bo firma nie zabrała kart, bo tak często się sypią bankomaty ze nie opłaca się. Kartę dostałem, niesmak pozostał.
3 akcją było to że 2 razy ubiegałem sie o debet, nieduży dook 500-800 zł. Brak zdolności.
Podziękowałem bankowi poszedłem do aliora i jestem szczęsliwym posiadaczem konta które kosztuje mnie 3 zł/m-c - opłata za kartę i pobieram kasę z każdego bankomatu w PL bez prowizji.
także od tamtego czasu omijam bank ING, nigdy go nie lubiłem, teraz jeszcze bardziej nie lubię.
A bankomaty to chyba daja im z holandii przechodzone trupy tylko ładne nowe nakładki dostają, żeby jakoś wyglądały, bo gorszych to nie widziałem jeszcze.

Co do transakcji bezgotówkowych - to są operacje płacenia kartą, przelewy w nie nie wchodza.

Wybór należy do Ciebie.
bercik75 / 83.30.209.* / 2010-03-01 14:20
MAM konto klasyczne w ING, o wielu lat jestem ich klientem, ale spójrzcie dokładniej na wyciągi ile wam zabieraj.ądrobniaków, za każdą rzecz kasa, monit, kasa, info o niezrealizowaniu kasa.
i tak do 100 zł na miesiąc jak tylko będziecie mieć kłopoty finansowe
NIE POLECAM
AnnL / 193.109.244.* / 2009-09-23 09:25
Ja jestem w ING od 5ciu lat. Wprawdzie od niedawna mam konto Direct a wcześniej funkcjonowałam na koncie Student, ale problemów nie miałam żadnych. Wygodny serwis internetowy, wszystko można załatwic online, łącznie ze zmianą konta (ja tak własnie zrobiłam Student--->Direct). Ogólnie rzecz biorąc w porządku. Wprawdzie dość często nie działa bankomat w moim oddziale, ale na szczeście w Euronecie są darmowe wypłaty. Ja szczerze powiedziawszy polecam, bo tani i dobry bank moim zdaniem. Aha i przelewy błyskawica. Jak czytam o tych przelewach w mbanku, które idą tygodniami, to mi się śmiać chce. Często kupuje przez internet, a wtedy szybki przelew to podstawa szybkiej dostawy :) Wszystkie rachunki opłacam też przez internet, konto w komórce także zasilam :) Dla mnie OK :)) Pozdrawiam
slawek767767 / 79.188.128.* / 2009-09-18 14:02
Mam konto w ING od prawie roku, nie mogę się zgodzić z powyższym, co do całości, być może w tym konkretnym oddziale tak to wygląda. Nigdy nie miałem żadnych problemów z tym bankiem, wręcz przeciwnie, doradzili mi parę razy i to z dobrym dla mnie skutkiem i to finansowym.
Sawatin / 2009-06-13 10:55
różnie to bywa..sądzę jednak, że to indywidualny przypadek.
A ktoś się może orientuje czy za kartę płatniczą z własnym wzorem płaci się więcej?
AnnL / 193.109.244.* / 2009-09-23 09:19
Tzn jeśli chodzi Ci o karte np ze swoim zdjęciem czy coś w ten deseń to jest to jednorazowa opłata w granicach 15zł, nie pamiętam dokładnie ale napewno nie więcej :)
mro / 78.133.205.* / 2009-06-10 10:06
Przesada i to gruba... Nie fart chciał, że musiałeś trafić na lewych ludzi, albo Alior płaci Ci za reklamę. Ja mam konto już od roku z górką i wszystkie Twoje problemy które ciągnęły się tygodniami miałem załatwiane od ręki bez marudzenia.
Sawatin / 2009-04-25 14:58
????

ahaa mam jeszcze pytanie: czy przelewy wchodzą w skład transakcji bezgotówkowych?
seven-1 / 94.42.61.* / 2009-04-26 09:28
lepiej mBank, w Getinbanku pakiet e-Getin albo AliorBank

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: