ing

asiap / 2006-01-04 22:34
witam co sądzicie o funduszach ing banku slaskiego czy są warte uwagi
Wyświetlaj:
NIka / 2006-01-05 22:02
Bank śląski oferuje jednostki funduszu stabilnego wzrostu Emerytura Plus. Jest to fundusz, na którym nie stracisz a i możesz zyskać. Wiadomo, im dłuższy okres tym więcej zyskasz, choć bywają załamania - np. w czasie wyborów parlamentarnych :) ale zawsze idzie w górę , stąd nazwa. Ja kupiłam we wrześniu po 172 PLN za jednostkę, dzisiaj stoi 181. Zobacz jak to wygląda.
http://www.bankier.pl/inwestowanie/fundusze/narzedzia/profile/?uni_key=2
Dla osób nie szukających ryzyka jest to dobra rzecz. Jak pierwszy raz kupujesz pobierają prowizję:( choć bywają promocje, kiedy jej nie płacisz. Przed chwilą wyczytałam na forum, że mając konto elektroniczne nie płacisz prowizji. Nie wiem dokładnie o co chodzi.

pozdrawiam
mlacek / 83.6.233.* / 2006-01-07 12:33
jesli chodzi o stopy zwrotu funduszy akcji i stab. wzrostu to w ostatnim czasie (mowie o srednim horyzoncie czasowym) rzadza fundusze BZWBK. W ostatnim Forbsie jest ciekawy artykul / raport na temat rynku FI.
NIka / 2006-01-05 22:06
nawet już 183PLN :D
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy