ING co z nimi

lakis007 / 2008-10-10 08:27
Tak się pytam może torchę na wyrost ale trochę się dziwię tej ciszy jaka zapanowała o ING, czy moze ktoś coś słyszał?
Wyświetlaj:
DORADCA PERSONALNY / 2008-10-12 12:02
Jak witasz się z Holendrem, sprawdź, ile palców pozostało na Twojej dłoni.....to tylko żart, ale prawda o Holenderskim biznesie, czyli jaks zawsze dobrym i pragmatycznym i bez zaufania do innych. Dobrze na tym wychodzi każda strona.
poldek34 / 83.22.209.* / 2008-10-12 19:40
...bo w biznesie nie ma miejsca na emocje. To dewiza ING.

Pozdrawiam!
dada / 89.77.160.* / 2008-10-14 21:54
Własnie zastanawiam się nad 3 filarem, bo cos czuje ze 2 to już chyba za malo, widzialem ostatnio reklamowke tego na necie http://www.youtube.com/watch?v=nz8bniTPzMg i w telewizji, Korzysta ktos z tego
lakis007 / 2008-10-15 08:20
Jak się zastanawiasz nad 3 filaterem to sprawdź i inne oferty abyś była pewna, że wybrałaś najlepszy dla ciebie
poldek34 / 83.22.250.* / 2008-10-11 15:44
ING siedzi cicho? Wejdź do banku i zobacz jakie kolejki w okienku do lokaty OPTIMA z gwarantowanym zyskiem.

A poza tym, ING wprowadził dwa sztandarowe produkty emerytalne z minimum ubezpieczenia a maximum zysku:

- Emerytura Premium

- Emerytura Junior

Te banki które kuszą agresywnymi lokatami panicznie boją się utraty płynności finansowej wskutek braku gotówki więc za wszelką cenę chcą ją zebrać z rynku.

ING ma się dobrze: nie ma nietrafionych kredytów, ma solidne zabezpieczenie i soidnego reasekuratora.

Pozdrawiam!
Gryfbankier / 89.25.200.* / 2008-10-10 23:54
nie wypłacają kasy ze swojego potężnego depozytu...
Ludzie wpadają w panikę! Jak tu uciekać?
...a śmiali się z Polbanku i ich gwarancji - teraz zazdroszczą!
Moim zdaniem najbardziej stabilna sytuacja jest w Noble i Nordea!
lakis007 / 2008-10-11 13:40
z tego co wiem od czwartku i w Polbanku zrobił się ruch z wyciąganie wkładów
Spec-anal / 89.25.200.* / 2008-10-11 14:56
Ruch zrobił się wszędzie!
Śmietankę spija PKO BP!
Czekamy na lokatę krótkoterminową 10% (Nordea ma ale tylko do 10 tys).
Moi faworyci - Getin, Lukas, Polbank, Eurobank.

Z innej beczki - dziwna sytuacja z klientami Polbanku wypłacającymi kasę, bo zabezpieczenia mają teraz najlepsze w Polsce. Upadek w żadnym wypadku im nie grozi (nie może upaść oddział banku!), ponieważ Ergasias ma bardzo dobrą sytuację finansową. Inna sprawa, że ciężko znaleźć zadowolonego klienta z obsługi kasowej i internetowej, oraz brak profesjonalizmu większości pracowników!
lakis007 / 2008-10-12 10:08
Fakt Oddział banku nie może upaść ale można zamknąć bez podania przyczyny, a po tym jak przestali przyjmować wnioski kredytowe to już nie jest tak ciekawie. Co do gwarancji to fakt ale w Grecji wolę spędzać urlop, a nie zwiedzać sądy. W ING może i spokój ale zawsze to holendrzy, a produkty te nowe to mam od jakiegoś czasu w innej firmie więc to nie taka nowość
bush / 89.77.160.* / 2008-10-15 22:53
znasz może jakis serwis na ktorym byloby to wszystko opisane, temat ubezpieczen czy wogole już nawet zawezajac do samych emerytur jest taki obszerny ze nie sposob się w tym samemu polapac, chociaz może i by można bylo pod warunkiem ze ma się na to czas, ja niestety na jego nadmiar nie narzekam. jakie są przecietny wyplaty z takich instytucji jak wplaca się co miesiac np. 400 zl.oplaca się to wogole? Jest jakis lider w tej dziedzinie na rynku?
lakis007 / 2008-10-16 08:30
To zależy od tego co chcesz osiągnąć. Lidera takiego zdecydowanego to nie ma są tylko różne firmy, które mają podobne produkty z różnicami w podejściu, a czy 400 wystarczy to zależy ile lat chcesz zbierać i na jak długo ma starczyć
bush / 89.77.160.* / 2008-10-16 19:40
a mozesz cos polecic, widze ze wiesz na czym to wszystko polega, ja mam 35lat i tak jak napisalem moge odkladac 400zl miesieczny, a pieniedzy no to chcialbym zeby starczylo na jak najdluzej, wiadomo czlowiek nie wie ile pozyje na emeryturze ale chcialby choc przez te kilka lat z tego pokorzystac. Widzialem ostatnio w telewizji reklame MaTysiakowie, czy to nie jest przypadkiem to?
ania sulińska / 213.134.174.* / 2008-10-22 21:17
Jeśli chodzi o reklamę telewizyjna "MaTysiakowie" , o którą pytasz to jest to reklama produktu o nazwie "EMERYTURA PREMIUM" - INDYWIDUALNE UBEZPIECZENIE EMERYTALNE W ING. "Emerytura Premium" jest ubezpieczeniem na życie ze składką regularną, którego celem jest głównie budowanie kapitału, który będzie służył zaspokojeniu potrzeb Ubezpieczonego w przyszłości. Wielkość zgromadzonego kapitału zależy w szczególności od wybranego przez Ubezpieczającego sposobu inwestowania środków, wysokości wpłacanej składki regularnej i składek lokacyjnych oraz czasu trwania umowy. Masz równiez :
Możliwość wpłacania na wyodrębniony rachunek nieregularnych składek lokacyjnych:
minimalna wpłata lokacyjna – 500 zł oraz
Możliwość wypłaty środków z rachunku lokacyjnego:
w dowolnej chwili, z zachowaniem minimalnej kwoty wypłaty – 1000 zł
W przypadku Twojej śmierci gwarantuje wypłatę świadczenia wskazanym przez Ciebie uposażonym.( w kwocie rownej nominalnej wartości wpłaconych przez Ciebie sładek regularnych) W razie dodatkowych pytań napisz na maila. Pozdrawiam
danusia2 / 83.24.159.* / 2008-10-24 13:31
jestes w bledzie nie wprwadzaj ludzi w bład, sama mam III filar EP i ja wplacam 350 zl miesiac, skad Ci sie wzielo te 500? zanim sie zdecydowałam na matysiaka :) przeczytalam to dkoladnie, z ta smiercia masz racje, ale dodatkowo jest tak ze wyplacaja Ci wyższą z kwot: wartości zgromadzonego kapitału albo nominalną wartość wpłaconych składek regularnych.....
lakis007 / 2008-10-23 08:29
Poczytałem wygląda dobrze ale ja wybrałem Ubezpieczenie na życie z rentą Allianz mnie bardziej pasuje. jak dla mnie skrojone.

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: