Forum Forum emerytalneInne

ING NN podpisał 17 tysięcy umów IKE

ING NN podpisał 17 tysięcy umów IKE

ziutek / .* / 2004-09-22 22:38
Komentarze do wiadomości: ING NN podpisał 17 tysięcy umów IKE.
Wyświetlaj:
piotr / .* / 2004-10-31 09:46
Większość z komentarzy to bełkot ignorantów nie mających zielonego pojęcia o czym mówią.Państwo nasze kochane kładzie łapę na wszystkim z czego jeszcze można wycisnąć chociaż parę groszy ING znalazło sposób aby mu po tej łapie przyłożyć. Plus dla ING!
AGENT / .* / 2004-10-09 00:37
Dowiedziałem się dzisiaj z wiarygodnego źródła, że agenci ING NN wałki z kontami emerytalnymi IKE robią na polecenie władz swego towarzystwa. Otóż chyba 3 lata temu NN zwolniło ( pozbyło się w chamski sposób) 3000 agentów, aby w ten sposób obniżyć koszty utrzymania polis i jednocześnie forsę wypłacaną agentom za obsługę polis zagarnąć do siebie. Konsekwencje były takie, że klienci pozostawieni bez agentów, na skutek braku obsługi zaczęli likwidować polisy i przenosić sie do innych towarzystw. NN za wszelką cenę chcąc obronić swoją pozycję na rynku i aby zatrzymać klientów, zaczęło robić desperackie ruchy, aby proces zmniejszania portfela klientów zatrzymać. Przy okazji uruchomienia IKE polega to na przekierowywaniu części składki z polisy na konta IKE, kosztem zysków klienta i obniżając jednocześnie zyski towarzystwa. Mówiąc innymi słowy: NN robi cały czas dobrą minę do złej gry, chociaż towarzystwo samo i na własne nieprzemyślane życzenie tą grę zaczęło.
AGENT / .* / 2004-10-02 18:41
Co do pana Patera i rządu, to wiadomo, że najchętniej zabraliby nam wszystko, na ostatniej koszuli kończąc. Tyle tylko, że sprawy ciągle idą w gorszą stronę. Próba zmiany przepisów OFE jest najlepszym przykładem. Tak samo jak próba wprowadzenia wyższych składek na ZUS. Pater chce łamać najbardziej elementarne zasady społeczne, prawne i wszystkie inne na ekonomicznych kończąc. Niektórzy, np. Lepper mówią, Balcerowicz musi odejść. To oszołomy i cwaniaki, który wciskają nam wyimaginowanego wroga. To Pater musi odejść. Inaczej miliony Polaków pójdzie z torbami.
AGENT / .* / 2004-10-02 18:22
ING i ich agenci kręcą wałki. Przychodzą do starego klienta i podsuwają do podpisu papier. Zapewniają jednocześnie, że otwarcie IKE nie spowoduje dodatkowych opłat. A więc: zmniejszają mu składkę na polisie, przez co generują straty, nawet do wyzerowania konta polisowego i upadłości polisy, tym kosztem otwierają IKE, które nie jest w stanie nadrobić poniesionych strat. Całe przedsięwzięcie jest robione bez wiedzy klienta i może również towarzystwa. Klient dostaje w plecy, towarzystwo również, a smród pojawi się niebawem. Jak to mówią "Polak potrafi". I dlatego ING donosi, że ma już 17000 IKE, podczas gdy w całej Polsce otwarto ich dotychczas ok. 40000.
Pośrednik / .* / 2004-10-05 08:15
I o to chodzi. Agenci strzelą własnej firmie gola. A WTEDY KONKURENCJA DA IM POPALIĆ.
51-latek / .* / 2004-10-01 22:26
A jaki jest wariant trzeci mozna wiedzieć
abc / .* / 2004-09-27 14:40
Jak widać w Polsce ujawniło się 17 tysięcy naiwnych głupków, którzy chcą wtopić swoją kasę.Ale to nic nowego, takich nie sieją ...
emerytka / .* / 2004-09-23 16:42
radziłabym przeczytać artykuł indywidualny kant emerytalny (ike) i zastanowić się czy w to g.wchodzić
kamyk / .* / 2004-09-24 08:10
odradzam czytanie tego artykułu, ma błędy merytoryczne i dezinformuje. Radzę przeczytać ustawę.
WWWWWRRRRRR.. / .* / 2004-09-28 08:54
Panie kolego! faktycznie w tekscuie sa błedy merytoryczne. To nie zmienia faktu, iz nikt nie wie jak rzeczona ustawa bedzie wygladała za 5 lub 10 lat (kodeks pracy za 29 lat obowiazywania był nowelizowany 1500 razy czyli srednio raz na tydzień!). Przy takim ryzyku prawnym inwestowanie na kilkadziesiąt lat swiadczy o kretynizmie. Zwracam tez uwagę, iz już rząd postanowił odebrać mozliwość dziedziczenia srodków w OFE (w 5 lat po ich uruchomieniu!)
kamyk / .* / 2004-09-28 09:13
To właśnie jest istota problemu: ryzyko zmian prawnych.Z enuncjacji ministra Patera już wiadomo, że ustawa o IKE będzie wkrótce zmieniana. Nierozwiązanym problemem jest tam np. opodatkowanie dywidendy w przy inwestowaniu w IKE w domach maklerskich. Takich kwestii technicznych jest jeszcze kilka, jednak podstawowym problemem pozostaje kredyt zaufania oszczędzających, którym obdarzają (lub nie) polski system prawny. W tym względzie 100% zgody.Dopóki jednak mówimy o aktualnie obowiązujących regulacjach dobrze byłoby odnosić ewentualne uwagi i zastrzeżenia właśnie do nich - a tymczasem spór zrobił się polityczno - personalny i nad tym właśnie boleję.
kamyk / .* / 2004-09-27 08:18
Przebóg! Zostałem rozpoznany!Za każdy komentarz dostaję 75 zł brutto od SLD, płaci mi Janik osobiście. Inne gnoje płacą po 50.A myślałem, że się nie wyda...
Janik / .* / 2004-09-27 08:25
Podaj nazwiska tych gnoi, załatwimy.
kamyk / .* / 2004-09-27 09:03
Kiedyś były lepsze czasy, Hupka i Czaja płacili w markach. Teraz tylko Balcerowicz został, ale on musi podobno odejść.
kamyk / .* / 2004-09-27 08:42
Sharon, Bush dablju, bin Laden.... i ten, jak mu tam... Ałganow.Chyba pójdę się z rozpaczy utopić. A dobrze nie pływam, to lekko pójdzie.
ryki / .* / 2004-09-23 14:39
Naszym celem jest być liderem.Jestem Przedstawicielem ING NN i sam osobiście mam 5 spotkań dziennie w sprawie IKE.Do końca roku muszę odwiedzić 400 mieszkań. Dziennie piszę 3 umowy IKE. Takich jak ja w ING jest w Posce setki.Zobaczymy i policzymy w Styczniu 2005.
kokos / .* / 2004-09-27 21:15
ja też jestem z ING -NAT-NET i to prawda co napisał kolega ja też robie dziennie 3,4 lub 5 umów i prawie każdy dopłaca składkę .przy umowie z posaiadaną polisa jest to czysty zysk
ziutek / .* / 2004-09-22 22:38
Błeeeee, jakiś sponsorowany artykulik. Wg ministra Patera w IKE do końca roku miało oszczędzać 1,5-2mln klientów. Na zawarcie tych umów mają jakieś 122 dni. A więc wypada po. ok. 13-16,4 tys. umów dzienne. ING NN nie podpisuje nawet 1000 umów dziennie. Ta sytacja ma 2 implikacje:1. Ministerialne szacunki były gruuuubo przesadzone (zdecydowanie tak).2. Udział ING NN w rynku IKE nie będzie zbyt wysoki. PS Wg mnie ten lizusowski artykulik pokazuje tylko jakie głupoty były wygadywane i wypisywane w mediach.
kokos / .* / 2004-09-27 21:20
piszesz głupoty fakt jest faktem i artukuł nie jest sponsorowany - klienci zyskaja a ING-NN - im to ułatwia

Najnowsze wpisy