Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Integer.pl planuje pozyskać z emisji 20-25 mln zł

Integer.pl planuje pozyskać z emisji 20-25 mln zł

Wyświetlaj:
InPostWrocław / 2008-03-29 18:59
Witam serdecznie!

W odpowiedzi na zainteresowanie ze strony naszych dotychczasowych klientów, chciałbym poinformować, iż wprowadziliśmy na naszych stoiskach obsługę przesyłek pocztowych In Post.
Firma In Post dostarcza listy i paczki do 140 większych miast w Polsce. Usługi są znacznie tańsze niż Poczty Polskiej, a jakość obsługi na wysokim poziomie.
Zapraszam Państwa serdecznie do trzech nowych punktów obsługi we Wrocławiu:
1) Stoisko nr 35; Hala Strzegomska; ul. Strzegomska 206 (os. Nowy Dwór / Mały Muchobór),
2) Stoisko nr 12; Centrum Handlowe ARENA; ul. Komandorska 66 (os. Krzyki),
3) Stoisko nr 86; Centrum Handlowe GAJ; ul. Świeradowska 70 ( os. Gaj).
Przykładowe ceny usług:
List zwykły (51-100g) – 1,10 zł (u konkurencji -1,55 zł);
List polecony ekspresowy (51-100g) – 2,30 zł (u konkurencji – 3,75 zł);
List polecony ekspresowy (101-350g) – 2,50 zł (u konkurencji – 3,90 zł);
Paczka (do 2kg) – 5 zł (u konkurencji – 8 zł);
Informację o pozostałych cenach oraz miastach obsługiwanych przez In Post otrzymacie państwo w wyżej wymienionych Punktach Obsługi Klienta lub na stronie internetowej www.inpost.pl.


Serdecznie pozdrawiam
ewa089 / 83.4.235.* / 2007-11-20 18:30
Akcje integera już dostępne na giełdzie i jak obiecano tak zrobiono w inpoście rosną oddziały itd… Jeżeli chodzi o samego integera to niemam zdania, inpost to najlepsza, dostępna na rynku poczta tyle mam do powiedzenia a kto się nie zgadza teraz już ma wybór!!!
maciek345 / 83.29.226.* / 2007-07-14 10:25
Inpost cały czas poszerza swój zasięg prawie w każdym tygodniu otwiera się nowe oddziały. Myślę, że jak najbardziej uda im się pozyskac takie sumy z giełdy i wyrobią się na całkiem istotną na naszym rynku poczte. Mam taką nadzieje bo jestem zwolennikiem prywatnych firm, które interesują się klientem i korzystam z inpost już dłuższy czas.
Była pracowniczka / 83.17.23.* / 2007-08-14 14:49
Taaa.....doręczyciele wyrzucają przesyłki, zakopują je albo wrzucają do studzienek ściekowych.....Ludzi z Centrali się zwalnia albo sami odchodzą....bierze się nowych, którym już się płaci mniej niż tym pierwotnym, którzy zaczynali z tą firmą, zero słów PODZIĘKOWANIA....To się nazywa firma??? Wejdzie na rynek Deutsche Post to prezesunio zapewne zaraz InPost jej sprzeda (jakimś przypadkiem doświadczenia pobierał w Niemczech??) Może to właśnie Deutsche Post próbuje się już Kuchennymi Drzwiami dostać....chcecie tego????.................
darianola / 83.29.241.* / 2007-08-25 13:02
Rany ale ktoś tu się poczuł niedoceniony. Tyle żalu i złości, że aż nie wiadomo jaki jest przekaz. Z takimi zarzutami to chyba nie na forum. Niewiem ale mam takie nieodparte wrażenie, że inpost ma coraz lepszą opinię u ludzi i w tym momencie pojawia się kilku byłych niezadowolonych pracowników którzy próbuja ich obsmarować. A skąd wiesz o wyrzucaniu listów bo sama to robiłam może? hmmm? Nikt nie pocałował w rączke na odchodne, miało być inaczej? Śmieszne są te zarzuty mocno śmieszne !!!!! Usługi inpost obce mi nie są i niewiem ale po przeczytaniu tego chyba powinnam zrezygnować z nich! O to chodzi ? hahahaha!!!!
szewcdabrowa / 2007-11-20 20:45
Masz rację, z tym wyrzucaniem i zakopywaniem to już przesada. Jednak choć jestem gorącym zwolennikiem sukcesu tej firmy, to na razie .......... . Prowadzę dwa POKi In Postu od początku zaistnienia tej firmy na rynku i jak na razie jeszcze wiele mają do zrobienia. Na razie to żaden interes, średnie miesięczne moje zarobki na In Post z prowizji nie przekraczają 100 zł od POKu, do tego słaby kontakt z firmą, nie wywiązują się z umowy / np. na znaczki czy zamówione koperty czeka się i po 2 tyg. a klientów odsyła z kwitkiem /, listonoszom daleko do profesjonalizmu, ciągle zbyt mało miejscowości które obsługują. Ale ja się nie zniechęcam, prowadzenie POKów jest tylko dodatkiem do mojej działalności ale liczę na to, że za dwa, trzy lata............ będzie to już działało jak profesjonalna poczta i da się z tego wyciągnąć niezłą pensyjkę. Na pocieszenie......... ostatnie tygodnie wyraźnie coś drgnęło, jest dużo większe zainteresowanie ze strony klientów. Myślę że choć odległa, to jednak przyszłość rysuje się świetlana przed tą spółką.
adrian 234 / 83.29.232.* / 2007-06-30 14:27
Bardzo interesuje się rozwojem firm i szansą ich przebicia się na rynek. Inpost jest bardzo ciekawym zjawiskiem. Na razie chyba z zarabianiem nie jest u nich najlepiej z tego co czytam to wciąż głównie inwestuje w nich integer.pl. Ale narobili tyle szumu w Internecie jak mało kto. Najciekawsze w tym wszystkim są te wszystkie szczere opinie internautów, którzy z całych sił zniechęcają do inpostu. Czyta się to jak dobrą komedie.
fafik / 87.239.57.* / 2007-05-30 20:55
W przyszłości InPost może spokojnie zdetronizować PP. Widać że są tu inwestowane coraz większe pieniądze, co jest moim zdaniem konieczne żeby na trwałe zaistnieć na rynku. Po moich doświadczeniach z nimi wiem że się sprawdzą, nie mają innego wyjścia.
jacek256 / 83.29.253.* / 2007-06-07 13:25
jestem podobnego zdania. Na początku wyglądało to mało obiecująco ale z czasem nabrali kształtów i faktycznie zmierzają w strone sukcesu. Ciągle powstają nowe oddziały a i oferta jest regularnie powiększana o nowe propozycje dla klientów indywidualnych i biznesowych. Moje zdanie na temat tej firmy jest zdecydowanie pozytywne dlatego dołanczam sie do artykułu!
adel / 83.29.208.* / 2007-05-19 13:21
tak inpost rzeczywiście jest całkiem wporządku jeśli chodzi o konkurencje dla Poczty Polskiej. Faktycznie i ch cennik jest zachęcający i te koperty faktycznie są dość 'solidne' ! Korzystam czy polecam? Myśle że warto spróbować !!!
marek102 / 83.29.234.* / 2007-08-20 14:44
Pewnie, że warto zawsze warto tym bardziej że w przypadku inpost ważne było żeby uzbroić się w cierpliwość. Ta firma dopiero teraz wogóle stanęła bardziej pewnie na nogach. ich poziom znacznie się podniósł naprawde dobrze się z nimi współpracuje!
ewka570 / 83.29.205.* / 2007-05-12 14:08
dostałam list inpostem powiem szczerze się wkur.. musiałam latać za tym listem bo listonosz niema dostępu do zwykłej skrzynki ale jak już odebarałam ten list to powiem szczerze koperty mają w deche. Listy są rzeczywiście tańsze niż na Poczcie Polskiej i całkiem spoko obsługa, brak kolejek znaczków całkiem całkiem się przekonałam!!! I to przez zupełny przypadek bo w liście od którego zaczęłam była tylko reklama :/
marcin999 / 83.29.242.* / 2007-08-12 13:35
Ja naciąłem się na PAF i bardzo się rozczarowałem. Posłałem listy na próbe i okazało się, ze to oszuści. List szedł trzy tygodnie, reklamacja nie działa zupełnie. Niewiem jak inpost ale PAf-u zdecydowanie nie polecam i odradzam.
semi / 83.29.205.* / 2007-05-05 13:09
życze im tego z całego serca, właśnie przeszedłem kolejna awanture na Poczcie Polskiej i dlatego tu jestem! Niech odnoszą zyski i ulepszaja inpost bo na PP już nie ide!
adel / 83.29.231.* / 2007-06-26 15:52
Mam to samo jestem bardzo zaangażowany w sprzedaż na allegro i poczta polska już mi bokiem wychodzi. Użeram się z nimi regularnie. Niestety niemogę korzystać swobodnie z inpost bo ludzie się jeszcze ich boją. Allegrowicze nie mają zaufania do tej firmy więc jestem skazany na korzystanie z PP ! Dlatego tu jestem szczerze polecam inpost!!
nata350 / 83.29.231.* / 2007-04-21 13:19
Integer jest podopinany na ostatni guzik, także pozyskanie takiej kwoty jest pewnie tylko kwestią czasu. Najbardziej cieszy mnie perspektywa rozwoju inpostu bo jeśli chodzi o integera tylko tym jestem zainteresowana!
artek / 83.29.1.* / 2007-06-17 12:15
inpost cały czas się rozwija! Napewno integer dużo inwestuje bo przecież czły czas otwierają nowe oddziały! Aktualnie właśnie otworzyli kilka na pomorzu. Myślę, że inpost naprawde ma szanse!!!!!
gawin / 83.29.232.* / 2007-08-04 12:18
Pewnie, ze ma przecież są najpowazniejszym konkurentem poczty polskiej o jakimś tam śmiesznym pafie to nawet w trawie nic nie piszczy. Inpost jest ok bo uwolnili nas od monopolu i lizania znaczków pocztowych !
daga119 / 83.29.236.* / 2007-04-08 14:21
no to oby jak mama będzie zarobiona to dzieci będą wszechstronne a takich przyjaciół każdy chce mieć!
wiktor135 / 83.29.237.* / 2007-04-05 21:29
i pewnie pozyska jak narazie to sie integerowi dobrze wiedzie! Mam tylko nadzieje, że tak jak obiecują zyski zainwestują w inpost bo pokładam duże nadzieje w możliwości zrezygnowania z usług poczty polskiej !!! A inpostowi jeszcze pare złotówek się przyda do udoskonalenia tego i tamtego!!!
michał24 / 83.29.245.* / 2007-06-09 10:57
inpost właśnie otworzył nowe oddziały na pomorzu, także wszystko wskazuje na to że inwestycja integera w usługi pocztowe bynajmniej nie zostanie zaniedbana. Wydaje mi się, że wychodzą klientą na przeciwko i starają się zadowolić zwolenników alternatywnej poczty. Także chyba niema obaw.
dredissimo / 83.29.214.* / 2007-06-16 11:22
właśnie po tym widać, że nie kłamią! Sam inpost raczej kokosów jeszcze nie przynosi, jest jakaś część odbiorców ich usług. Ale to ciągle nie jest raczej wielka liczba a mimo to ciągle otwierają nowe oddziały czyli biorą kase z integera !
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy